نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

آموزش انتخاب نام دامنه برای سایت

نام دامنه سایت همانند نام ثبت شرکت می باشد پس در انتخاب آن دقت لازم داشته باشید چون وقتی یک سایت با دامنه انتخابی شما بارگذاری شود ، اعتبار شرکت شما بر اساس آن حساب می شود و عوض کردن دامنه بعد از مدتی کار درستی نمی باشد. پیشنهاد میکنیم نام دامنه ترکیبی از اسم شرکت شما یا کسب و کار شما باشد و اگر نام شرکت طولانی است می توانید از مخفف های آن استفاده کنید .
دامنه .Com دارای اعتبار بین المللی هست و انتخاب این نام برای سایت شما دارای اولویت می باشد پس در ابتدا پیشنهاد می شود از این پسوند برای نام سایت خود استفاده کنید . برای یک سایت می توان چندین نام دامنه ثبت کرد و در نهایت تمامی آنها را به یک سایت هدایت کرد به طوری که کاربر هر کدام از دامنه های ثبت شده شما را اگر باز کرد در نهایت سایت اصلی شما را ببیند.
دامنه .Ir دامنه کشور ایران می باشد که ثبت کردن آن باعث اعتبار داخلی و نام اختصاصی ایرانی بودن شرکت و کسب و کار شما است پس برای همین پیشنهاد میشود این پسوند دامنه راهم ثبت کنید .
ضمنا یادآور می شود اگر نام خاص و یا شرکت بزرگی دارید حداقل پسوند دامنه های دیگر را نیز ثبت کنید ، این کار باعث می شود که در آینده امکان سواستفاده از نام تجاری شما به صفر برسد چون تمامی دامنه های مشابه هم برای شما ثبت شده است.
برای ثبت دامنه ، شرکت سایت ساز کاریک می تواند همراه مناسب و مورد اعتماد شما باشد همچنین می توانید دامنه خود را از هر سرور دیگری تهیه کرده و در اختیار ما قرار دهید تا برای ساخت سایت استفاده کنیم فقط مسئولیت مشکلات احتمالی برای دامنه به عهده شرکت ما نمی باشد .
انتخاب دامنه برای سایت