سایت ساز حرفه ای

مسیر نما :مقاله
برای ساخت سایت قدرتمند و حرفه ای به کدنویسی نیاز ندارید. سایت ساز حرفه ای تنها چیزی است که در این مسیر به آن نیاز خواهید داشت. در سال 2021 با نگاهی به این سوال که ساخت سایت با وردپرس بهتر است یا با وب سایت ساز، می توان به یک جمع بندی ساده رسید.
سایت ساز حرفه ای بهترین ابزار در مقایسه با وردپرس و بسیاری از نرم افزارهای خارجی برای طراحی وب است که می تواند نقش مهمی در افزایش سودآوری کسب و کارهای آنلاین داشته باشد. در صورت انتخاب سایت ساز حرفه ای هیچ نیازی به کسب اطلاعات تخصصی درباره کدنویسی ندارید.

سایت ساز حرفه ای
این موضوع در حقیقت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که بدون داشتن دانش کد نویسی، راه برای ساخت یک سایت قدرتمند و پیشرفته بسیار سخت و دشوار خواهد شد. استراتژی هایی که در طراحی سایت ساز حرفه ای مدنظر قرار گرفته است، استراتژی هایی مطابق با نیاز و خواست کاربران ایرانی است.
بنابراین تمامی الگوریتم های مهم در این رابطه مورد توجه قرار گرفته است. زمانی که تصمیم به ساخت وب سایت می گیرید، معمولا بین دوراهی انتخاب وردپرس یا سایت ساز قرار می گیرید. انتخاب بین خوب و خوب تر یعنی انتخاب بین وردپرس و سایت ساز.
در حقیقت نرم افزار سایت ساز امکاناتی بسیار متفاوت و در عین حال پیشرفته تر از وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد، با این نرم افزارها می توانید به نتیجه ای رضایت بخش در حوزه ساخت و طراحی وب دست یابید.

هزینه سایت ساز غیر وردپرس؛ قیمت سایت ساز پیشرفته و حرفه ای


قیمت سایت ساز پیشرفته برای ساخت یک مسیر کسب و کار آنلاین یا حتی طراحی فروشگاه اینترنتی برای سازندگان وب در مقایسه با روش هایی مانند ساخت وب سایت با ابزارهای دیگر بسیار کم و مناسب خواهد بود.
یکی از مهم ترین فاکتورها برای تعیین نوع قالب وب سایت و همینطور طراحی سایر پلتفرم های مورد نظر برای به اجرا درآوردن در بستر سایت، بررسی نمونه کارهای مشابه در اینترنت است. این کار به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه ای کاملا واقع بینانه دست یابید.
برخلاف تصور بسیاری از طراحان که بر کم هزینه بودن بستر ساخت سایت با وردپرس معتقداند، باید گفت که سایت ساز حرفه ای؛ کاریک؛ می تواند به عنوان یکی از نرم افزارهای کاملا ایده آل برای ساخت سایت شناخته شود.
بیشتر مبتدیان طراحی وب علاقه ای به صرف وقت زیادی برای کسب دانش کدنویسی سایت ندارند. بنابراین ساده ترین راه برای ایجاد وب سایت استفاده از یک الگو ساده و در عین حال پیشرفته است.

امکانات سایت ساز حرفه ای کاریک


خبر خوب اینکه امروزه به لطف دانش و پیشرفت های چشمگیر در حوزه ساخت وب سایت، الگویی بسیار ساده تر از وردپرس برای طراحی صفحات وب در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. سایت ساز حرفه ای کاریک این امکان را ایجاد می کند تا بدون نیاز به کسب مهارت های برنامه نویسی تجربه ای متفاوت را در ساخت سایت به دست آورید.
کاریک نرم افزاری کاملاً مدیریت شده است که برای استفاده از آن به مهارت خاصی نیاز ندارید، نیازی نیست نگران نحوه انتخاب میزبانی وب و همینطور نحوه نصب افزونه ها یا ماژول های مختلف در این بستر باشید.
رابط کاربری کشویی که الگوها و برنامه های متعددی را برای اجرا در اختیار شما قرار می دهد، قطعا نقش بسیار مهمی در سهولت پیمایش سایت توسط کاربر خواهد داشت. امکان قرارگیری هر یک از انواع محتواهای متنی و تصویری از جمله فیلم ها، تصاویر و برنامه های متعدد بدون محدودیت و بسیار ساده در کاریک، بخش دیگری از امکاناتی است که باید به آن اشاره کرد.
با استفاده از سایت ساز حرفه ای وبلاگ می توانید تمامی اقدامات لازم برای راه اندازی وبلاگ شخصی خود را نیز انجام دهید. طراحی وب سایت پیشرفته با امکانات کامل قطعا یکی از مهم ترین اولویت هایی است که سازندگان وب به دنبال آن هستند.
به همین منظور و برای رسیدن به نتیجه ای ایده آل، باید فاکتورهای متعددی را مورد بررسی قرار داد. در صورتی که از سایت ساز حرفه ای برای طراحی وب سایت فروشگاهی یا وب سایت شخصی استفاده می کنید، امکان واگذاری سایت نیز برای شما وجود خواهد داشت.

بررسی جنبه های مثبت و منفی سایت ساز کاریک و وردپرس


اولین و شاید یکی از مهم ترین جنبه های مثبت ساخت سایت آنلاین با سایت ساز حرفه ای انعطاف پذیری این نرم افزار در مقایسه با وردپرس است. سازندگان سایت با سایت ساز معتقداند که این نرم افزارها دارای انعطاف پذیری بیشتری در مقایسه با دیگر ابزارها هستند.
کاریک جزء نرم افزارهای بومی شده است و به همین جهت یادگیری نحوه استفاده از این نرم افزار بسیار ساده خواهد بود. اما این تنها موضوعی نیست که نرم افزار سایت ساز حرفه ای را به عنوان یک اولویت مهم در مقایسه با سایر نرم افزارهای ساخت وب معرفی می کند.
بررسی جنبه های مهم دیگر از جمله امکان ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای با امکانات پیشرفته از دیگر مواردی است که قطعا سایت ساز کاریک را به عنوان ابزاری قدرتمند معرفی می کند. ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای در صورتی که به برنامه نویسی و کدنویسی مسلط نباشید، هرگز امکانپذیر نیست! شاید تا پیش از سال 2010 شنیدن این جمله برای بسیاری از علاقه مندان به ورود در بستر سایت آنلاین ناراحت کننده به نظر می رسید، اما امروز این جمله حقیقت ندارد!
کاریک در بین بهترین وب سایت سازهای ایران قرار گرفته است، با نگاهی به نمونه کارهای طراحی شده با کاریک می توان به سادگی تفاوت های مهم و همینطور حذف چالش هایی جدی از جمله عدم امکان بهینه سازی سایت را متوجه شد.
کاریک با توجه به داشتن طراحی کاملا کاربردی و هدفمند، مسیر بهینه سازی سایت یا SEO برای سازندگان را بسیار هموار خواهد کرد. از این جهت هیچ محدودیتی برای داشتن یک وب سایت تمام عیار با کاریک وجود ندارد.
سایت ساز حرفه ای کاریک از نظر امنیت و سرعت نیز در جایگاهی کاملا ایده آل قرار گرفته است. امکان بهینه سازی موتور جستجو و سرعت بالا از اصلی ترین قابلیت هایی است که در صورت طراحی وب با سایت ساز حرفه ای می توانید شاهد آن باشید.


بخشی از مهم ترین جنبه های مثبت سایت ساز حرفه ای کاریک که باید به آن اشاره کرد.

  • طراحی منعطف، انعطاف پذیری در طراحی
  • هزینه کم
  • راحتی در استفاده
  • پشتیبانی حرفه ای
  • امکانات پیشرفته
  • طراحی ماژولار

اطلاعات غلط زیادی درباره سایت ساز حرفه ای و ساخت سایت آنلاین با نرم افزارهای سایت ساز وجود دارد. اطلاعاتی که به طور معمول باعث تاثیر منفی در باور سازندگان وب شده است. استفاده از سایت ساز کاریک این امکان را به شما می دهد تا شاهد "لذت بردن کاربران" از پیمایش سایت خود باشید.
این امکان را خواهید داشت که با تسلط کامل بر تمامی افزونه ها و قابلیت های سایت، مدیریت آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به سرعت و با کم ترین هزینه می توانید همین حالا با سایت ساز فروشگاهی حرفه ای، وب ساز خود را بسازید.