نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

قابلیت استفاده و سودمندی و نه طراحی بصری یک وب سایت، موفقیت یا عدم موفقیت طراحی سایت رایگان را مشخص می کند. از آنجا که بازدید کننده صفحه تنها شخصی است که ماوس را کلیک می کند و بنابراین در مورد همه چیز تصمیم می گیرد، طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی سایت رایگان و به طور کلی طراحی وب سایت موفق شناخته می شود.
اگر کاربران نتوانند از ویژگی ها و امکانات سایت به خوبی استفاده کنند، ممکن است وجود یا عدم وجود این ویژگی ها هیچ سودمندی را به همراه نداشته باشد. تمرکز روی اصول اصلی طراحی وب سایت یعنی اکتشافات و رویکردها برای دستیابی به یک نتیجه مهم ضروری است. تمرکز بر روی این اصول می تواند باعث پرهیز از پیچیدگی ها در طراحی سایت رایگان گردد.

طراحی سایت رایگان

مهم ترین اصول طراحی وب سایت رایگان و دستورالعمل های موثر طراحی وب

برای استفاده صحیح از اصول طراحی سایت رایگان ابتدا باید نحوه تعامل کاربران با وب سایت ها و نحوه تفکر آنها و الگوهای اساسی رفتار کاربران را تمرکز کنیم.

نظر کاربران درباره وب سایت طراحی شده چیست؟

اصولاً عادت های کاربران در وب با عادت های مشتریان در فروشگاه یا یک مرکز خرید تفاوتی ندارد. بازدیدکنندگان به هر صفحه جدید نگاه می کنند، بخشی از متن را اسکن می کنند و بر روی اولین پیوند کلیک می کنند که مورد توجه آنها قرار می گیرد یا به طرز مبهمی شبیه چیزی است که به دنبال آن هستند. در واقع قسمت های بزرگی از صفحه وجود دارد که حتی به آنها نگاه نمی کند.
بیشتر کاربران به دنبال چیزی جالب (یا مفید) و قابل کلیک هستند. این یک الگو خوب برای طراحی سایت رایگان است. به محض یافتن نامزدهای امیدوار کننده، کاربران کلیک روی گزینه مورد نظر را آغاز می کنند. اگر صفحه جدید انتظارات کاربران را برآورده نکند، بر روی دکمه بازگشت کلیک کرده و روند جستجو ادامه می یابد.
کاربران از کیفیت و اعتبار قدردانی می کنند. اگر صفحه ای محتوای با کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار دهد، آنها مایلند با تبلیغات و طراحی سایت مطالب را به خطر بیاندازند. این دلیل آن است که وب سایت های نه چندان خوب طراحی شده با محتوای با کیفیت بالا در طول سال ها بازدید زیادی می کنند. 

نقش کاربران در افزایش ترافیک وب سایت طراحی شده

کاربران نمی خوانند، آنها اسکن می کنند. در طراحی سایت رایگان توجه به نیاز کاربران اصلی ترین فاکتور محسوب می گردد. با تجزیه و تحلیل یک صفحه وب، کاربران برخی از نقاط ثابت یا لنگرها را جستجو می کنند که آنها را از طریق محتوای صفحه راهنمایی می کند. 
کاربران وب بی تاب هستند و بر رضایت فوری اصرار دارند. یک اصل بسیار ساده، اگر وب سایتی نتواند انتظارات کاربران را برآورده کند، پس طراح نتوانسته کار خود را به درستی انجام دهد و شرکت ضرر می کند. هرچه بار شناختی بیشتر باشد و اصول طراحی سایت رایگان از نظر بصری به شکلی ضعیف پیاده سازی شده باشد، کاربران تمایل بیشتری به ترک وب سایت خواهند داشت.
طبق اولین قانون استفاده از کروگ، صفحه وب باید واضح و قابل توضیح باشد. هنگام طراحی سایت رایگان وظیفه شما این است که این نکته را در نظر بگیرید.
اگر پیمایش و معماری سایت بصری (طراحی سایت رایگان کاربر پسند) نباشد، تعداد علامت های سوال افزایش می یابد و درک نحوه کار سیستم و چگونگی رسیدن از نقطه A به نقطه B را برای کاربران دشوار می کند. طراحی سایت رایگان با ساختاری واضح تمام آن چیزی است که کاربران را به حضور بیشتر در وب سایت تشویق می کند.

امکانات حرفه ای برای طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یا انواع وب سایت های مدرن معمولاً به دلیل رویکرد "راهنمایی کاربران" با جلوه های بزرگ همراه می گردد که از نظر برخی طراحان وب سایت های مدرن، چندان جالب به نظر نمی رسند.
اما از نظر طراحی سایت رایگان این عناصر در واقع چیز بدی نیستند. برعکس، چنین دستورالعمل هایی در طراحی سایت رایگان بسیار کارآمد هستند زیرا بازدیدکنندگان را از طریق محتوای سایت به روشی بسیار ساده و کاربرپسند هدایت می کنند.

استفاده از محتوا قدرتمند برای افزایش ترافیک سایت

پس از طراحی سایت رایگان توجه به اولویت های مهمی از جمله نوشتن یا تولید محتوا حرفه ای اهمیت بسیار زیادی دارد. اصول نوشتن در وب سایت با هر یک از اصول موجود در نشریات یا کتاب های چاپی متفاوت است. 
در صورت طراحی سایت رایگان و موثر، انتشار محتوایی متناسب با نیاز و عادات خوانندگان یا بازدیدکنندگان، برگ برنده ای برای بیشتر دیده شدن وب سایت به شمار می رود. نوشته های تبلیغاتی خوانده نمی شود. 
از ضعف های بزرگ در طراحی سایت رایگان، می توان به اختصاص مناطق مختلفی در صفحه برای انتشار متن های طولانی بدون تصویر و با کلید واژه های ایتالیک شده اشاره کرد. در اصول طراحی سایت رایگان، از این موارد با عنوان موارد "موارد زیان آور" یاد می شود.

آموزش طراحی سایت رایگان با اصول ساده

اصل "طراحی ساده سایت" باید هدف اصلی از طراحی سایت رایگان باشد. کاربران به ندرت در یک سایت هستند تا از طراحی لذت ببرند. علاوه بر این، در اکثر موارد آنها با وجود طراحی ایده آل در یک سایت همچنان به دنبال اطلاعات هستند. به جای پیچیدگی برای سادگی تلاش کنید.

 از فضای سفید در طراحی سایت رایگان نترسید

در واقع بیش از حد اهمیت دادن به فضای سفید بسیار دشوار است. اما باید گفت که از اصول مهم طراحی سایت رایگان می توان به وجود فضای سفید اشاره کرد. استفاده مفید از فضای سفید نه تنها باعث افزایش بار شناختی برای بازدیدکنندگان می شود، بلکه درک اطلاعات ارائه شده روی صفحه را نیز برای آن ها ساده تر می کند.
هنگامی که یک بازدید کننده جدید به یک فضای طراحی سایت حرفه ای نزدیک می شود، اولین کاری که او می خواهد انجام دهد اسکن صفحه و تقسیم قسمت محتوا به اطلاعات قابل هضم است.

بهترین شرکت طراحی سایت رایگان در ایران

استفاده از انواع اصول آموزش طراحی سایت رایگان به صورت گام به گام و یا بررسی فعالیت های بهترین شرکت طراحی سایت رایگان در ایران می تواند نقش موثری در ایجاد یک وب سایت خوب و حرفه ای داشته باشد.
اما پیش از این موارد باید گفت که طراحی سایت رایگان با ابزارهای سایت ساز از جمله کاریک، گزینه ای است که می توان در آن شاهد امکانات طراحی سایت رایگان به شکلی کارآمد و مطابق با خواسته های کاربران بود.
از طرفی دیگر امکان تغییر ویژگی ها و امکانات در کاریک به عنوان ابزار طراحی وب سایت رایگان، یکی از مهم ترین پارامترها و یا امتیازاتی است که می توان به آن اشاره کرد.