⭐️ بهترین شرکت طراحی سایت تهران و ایران ⭐️

مسیر نما :%fronttrack%

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

باید گفت سایت ساز کاریک از جهت معیارهای فنی و چک لیستهای مهندسی از بهترین شرکتهای طراحی سایت در تهران و ایران است. این شرکت با حساسیت بالا در پی بهینه سازی و تولید زیر ساختهای تحت وب برای توسعه نرم افزارهای خود بویژه پلتفرم سایت ساز کاریک است و خلاقیت و نوآوری و کاربرپسندی از مهترین رویکردهای کارکنان آن است.کاریک روی لبه تکنولوژی ایستاده و می کوشد همیشه بروز باشد . برای نخستین بار در سایت ساز کاریک برای شفافیت در روند انجام، طراحی سایت به 3 روش زیر پیاده سازی می شود:
 1. طراحی سایت سفارشی
 2. طراحی سایت نیمه سفارشی
 3. طراحی سایت قالب آماده

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران بر اساس فاکتورهای مختلفی انتخاب می شود. مقایسه شرکت های طراحی سایت این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا در کوتاه ترین زمان برای انتخاب برترین شرکتهای طراحی سایت ایران اقدام کنند.
مجموعه های قدیمی طراحی سایت در ایران با توجه به داشتن نمونه های کاری قوی و اثبات شده، می توانند در بین شرکت طراحی سایت در تهران قرار گیرند. اما این موضوع در رابطه با شرکت های طراحی سایت جدید که به صورت قطعی دارای نمونه های فوق العاده جذاب و حرفه ای هستند نیز صادق است.

معرفی بهترین شرکت طراحی سایت

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، یکی از موثرترین روش ها برای قدم گذاشتن کسب و کارهای مختلف در دنیای مدرن و دیجیتالی امروز است؛ اما به شرطی که درست و اصولی انجام شود. به همین منظور برای طراحی اصولی سایت خود، پیشنهاد میدهیم که یکی از بهترین شرکت طراحی سایت های ایرانی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که انتخاب یک گروه طراحی سایت قوی، برای اعتبار و وجهه کسب و کار شما بسیار مهم خواهد بود.
در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از بهترین شرکت طراحی سایت در ایران آشنا کنیم. البته این لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران و ایران، تعدادی از معروف ترین ها در این حوزه هستند و پیشنهاد ما هم انتخاب یکی از همین شرکت ها است.
 1. شرکت نرم افزاری داده پردازان راتین
 راتین
راتین که از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار و طراحی سایت آغاز کرده است، یکی از انواع بهترین شرکت طراحی سایت محسوب میشود. تکنولوژی اصلی که این شرکت برای طراحی سایت های خود به کار میبرد، بر پایه زیرساخت ها و ماژولها است که بیش از 95 درصد از آن ها به شکل خودکفا و بومی ایجاد شده اند. همچنین یکی از بزرگترین بزرگترین دستاوردهای این شرکت، ایجاد فریم ورک بهینه شده ای با تکنولوژی ASP.net است که مزیت های MVC را دارد ولی از معایب آن برخوردار نیست.
سایت ساز کاریک به عنوان یکی از محصولات این شرکت است که در زمینه خدمات طراحی سایت فعالیت دارد. به واسطه این پلتفرم و با کمک قالبهای آماده میتوانید انواع سایت های مختلف را بوجود آورید. البته شرکت راتین، تنها در بین بهترین شرکت طراحی سایت قرار ندارد و در حوزه های مختلفی، خدمات برنامه نویسی ارائه میدهد.
 1. شرکت دانش بنیان رادکام
رادکام  

مورد دومی که در لیست بهترین شرکت طراحی سایت های ایرانی قرار دارد، شرکت رادکام است. این شرکت فرصت بی نظیری را برای ثبت دامنه در اختیار کاربرهای خود قرار داده. همچنین یکی از ویژگی های این شرکت خدمات طراحی سایت میتوانیم به ترافیک نامحدود آن در میزبانی هاستینگ برای کاربرهای خود میباشد.
همچنین به کمک این شرکت میتوانید صفر تا صد طراحی سایت خود را از جمله، ثبت دامنه، هاستینگ، سرورهای مجازی سایت، گواهی SSL و غیره به کمک همین شرکت انجام دهید. با توجه به امکانات و مزیت های مختلفی که توسط رادکام در بین صاحبان کسب و کارها، بسیار محبوب شده و به همین دلیل هم میتوان از آن به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت نام ببریم.
 1. شرکت طراحی سایت وب 24
web24  

وب 24 بیشتر از 15 سال که در زمینه خدمات طراحی سایت های مختلف فعالیت داشته است. دلیل قرار دادن این شرکت در بین انواع بهترین شرکت طراحی سایت را میتوانیم سرعت فوق العاده ارائه خدمات و طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای این شرکت بدانیم. البته تمامی خدمات این شرکت، از یک سال پشتیبانی برخوردار هستند.
البته شرکت وب 24 در زمینه های مختلفی از جمله سئو گوگل و تولید محتوا فعالیت دارد. با توجه به امکان دریافت مشاوره رایگان از گروه طراحی سایت این مجموعه، میتوانید سایتی بهتر و بهینه تر برای معرفی کسب و کار یا شرکت خود بسازید.
 1. شرکت طراحی سایت وب وان
 
وب وان هم در بین انواع بهترین شرکت طراحی سایت قرار گرفته و میتواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که به شکل همزمان دنبال خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هستند. این شرکت برای تمامی مشتریان خود یک نقشه راه اختصاصی طراحی میکند و از این نظر بهترین شرکت طراحی سایت در ایران محسوب میشود.
شرکت طراحی سایت وب وان به شما کمک خواهد کرد تا اولین قدم خود را در زمینه ورود به دنیای دیجیتال و مدرن کردن کسب و کار خود را بردارید. با توجه به مزیت های فوق العاده ای که این شرکت دارد و نمونه کارهای قوی آن، میتوانید به این وب وان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت اعتماد کنید.
 1. شرکت طراحی سایت وب پردازان
 
وب پردازان هم بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت داشته و به عنوان یکی از بهترین شرکت طراحی سایت شناخته میشود. این شرکت از متدهایی کاملا پیشرفته و بروز برای طراحی سایت مشتریان خود استفاده میکنند. سایت هایی که توسط این شرکت ایجاد میشوند ویژگی هایی مثل امنیتی بالا، مدیریتی داینامیک، طراحی ریسپانسیو و غیره را دارند.
گروه طراحی سایت وب پردازان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت، همواره در تلاش بوده است تا خدماتی را در جهت پیشرفت و موفقیت کسب و کار مشتریان خود ارائه دهد. از طرفی با توجه به بهینه سازی سایت ها بر اساس موتورهای جستوجو، میتوانید سئو سایت های خود را ساده تر انجام دهید.
 1. شرکت طراحی سایت سیگما
 
شرکت دیگری که قصد داریم به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت به شما معرفی کنیم، سیگما نام دارد. این شرکت دانش بنیان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در این حوزه میباشد. سیگما با سابقه 18 ساله ای که در این زمینه دارد، یکی از بهترین شرکت طراحی سایت و تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی است.
خدمات ارائه شده توسط سیگما دارای مزیت هایی مثل سامانه های امن دیجیتالی، رایانش ابری اطلاعات، خدمات مشاوره برای سازمان ها و شرکت های مختلف، رتبه بندی اعتباری و امنیت سایبری میباشد. با توجه به همین ویژگی ها میتوان سیگما را در بین بهترین شرکت طراحی سایت قرار داد.

نکات مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کدامند؟

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای استفاده از خدمات طراحی سایت آن، باید به نکات و ویژگی های کلی هر کدام از آن ها توجه کنید. در ادامه تعدادی از مهمترین ویژگی هایی که در بهترین شرکت طراحی سایت باید وجود دارد، اشاره خواهیم کرد.
 • مشخص کردن هدف از طراحی سایت
 • رتبه بهتر شرکت در گوگل و موتورهای جستوجو
 • بررسی نمونه کارها
 • توجه به توانایی های بهترین شرکت طراحی سایت
 • هزینه های مربوط به خدمات طراحی سایت
 • پشتیبانی شرکت از مشتری های خود
 
بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

مهمترین ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران کدام است؟

برای اینکه بتوانیم از بین صدها و هزاران شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ مختلفی که خدمات طراحی سایت را ارائه میدهند، انتخاب مناسبی را داشته باشیم باید به ویژگی های آنها توجه کنیم. با جستوجو در اینترنت میتوانید لیست بهترین شرکت های طراحی لیست بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران و ایران را بیابید، اما به طور قطع پیدا کردن پلتفرمی قابل اعتماد به این آسانی نخواهد بود.
به همین دلیل باید به نکاتی در مورد بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران توجه داشته باشید که در ادامه تعدادی از آنها را عنوان خواهیم کرد. با توجه به همین چند ویژگی ساده میتوانید پلتفرم های بهترین طراحی سایت های ایرانی را پیدا کرده و از خدمات آنها برای طراحی سایت خود کمک بگیرید. مهمترین ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران موارد زیر هستند:

 • نمونه کارهای قوی و قابل تحسین در زمینه طراحی سایت
 • طراحی های قوی و داشتن عملکرد قوی در خدمات
 • امکان دریافت مشاوره و صحبت مستقیم با تیم پشتیبانی و طراح سایت
 • استفاده از متدهایی که بهترین طراحان سایت جهان هم از آنها استفاده میکنند
 • قابلیت طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو برای سایت
 • توجه به خواسته های مشتری و امکان طراحی سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی
 • قیمت گذاری منصفانه و ارائه خدماتی باکیفیت بالا


معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در تهران 

با گشت و گذار در اینترنت می توان مراحل آَشنایی با شرکت های طراحی سایت را به خوبی طی کرد. بازار طراحی سایت امروزه بیش از هر زمان دیگری شلوغ است، شلوغی این بازار اصلی ترین علت سردرگمی افراد برای آشنایی با یک تیم طراح وب سایت است.
فعالیت های تیمی در  شرکت های  طراحی سایت در تهران از اصلی ترین مشخصه هایی است که با توجه به آن می توان از کیفیت هر فاکتوری در کار اطمینان حاصل کرد. با بررسی مهم ترین دلایل داشتن یک وب سایت خوب، اهمیت ارتباط با شرکتهای طراحی سایت  برای آغاز پروژه طراحی وب به خوبی قابل درک خواهد بود.
همکاری با افراد خبره و همینطور انجام نمونه های کار قوی جزء مهم ترین ایده آل هایی است که با توجه به آن می توان در مسیر انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت شاهد کم ترین میزان ریسک و خطا بود.
پشتیبانی از وب سایت طراحی شده جزء مهم ترین مواردی است که در صورت وجود آن می توان از بهترین بودن یک تیم طراحی سایت اطمینان حاصل کرد. راه اندازی وب سایت حرفه ای با استفاده از مهم ترین ظرفیت ها از جمله تجربه اعضا یک تیم حرفه ای، مهم ترین المانی است که در صورت توجه به آن می توان شاهد یک نتیجه منطقی بود.
برخلاف باور و تصور بسیاری از علاقه مندان به حضور در فضا وب، باید گفت که تنها بودن در این موقعیت اهمیت ندارد. خوب ظاهر شدن یا حرفه ای بودن موضوع مهمی است که می تواند در نهایت موجب ایجاد یک فرصت طلایی برای رشد کسب و کارهای آنلاین شود.

مقایسه برترین شرکت های طراحی سایت

انجام یک مقایسه ساده بین برترین شرکت های طراحی سایت ایران به صورت مداوم و منظم، امکان آشنایی با یک تیم ماهر را به خوبی فراهم می کند. دامنه فعالیت های گسترده در وب سایت های مختلف، امروزه تب و تاب طراحی سایت را افزایش داده است.
وجود مهارت های مهمی از جمله بازاریابی اینترنتی، نحوه پیاده سازی برنامه نویسی تخصصی برای راه اندازی وب سایت و پیشبرد تمامی برنامه ریزی ها بر اساس استراتژی های گوگل، از جمله مشخصه های برترین شرکتهای طراحی سایت ایران است.
وجود این المان ها به عنوان مهم ترین نقاط قوت یک وب سایت می تواند تضمین کننده آینده سایت و در نتیجه در دست گرفتن فضای رقابتی بین سایت های مختلف باشد. جذابیت یک سایت به عنوان اولین موضوع مورد نظر کاربر پس از ورود به سایت، یکی دیگر از مولفه هایی است که با نگاهی به آن می توان به سادگی برترین شرکتهای طراحی سایت ایران را از شرکت های غیر حرفه ای متمایز کرد.
مقایسه نحوه طراحی سایت در شرکت های مختلف به ویژه شرکت طراحی سایت در تهران تنها بر اساس طراحی بصری سایت انجام نمی گیرد. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران توجه به نوع طراحی ظاهری از یک سو و همینطور نوع محتوا منتشر شده در وب سایت از سویی دیگر اهمیت دارد.
شرکت های حرفه ای طراحی سایت با ایجاد احساس اطمینان در مشتری و کاربران نوع بازخوردهای دریافت شده از سوی آن ها را به سادگی تشخیص می دهند. بهترین شرکت طراحی سایت در تهران به طور حتم طراح سایتی مطمئن از نظر کاربران است. 

تعرفه شرکت های طراحی سایت تهران 

بررسی تعرفه شرکت های طراحی سایت در تهران یکی از مهم ترین مواردی است که با توجه به آن می توان میزان عملکرد یک گروه در مقایسه با هزینه های دریافتی را آنالیز کرد. شرکت هایی که دارای سابقه طولانی مدت در این حرفه هستند، قطعا از بهترین شرکت های حال حاضر ایران برای همکاری شناخته می شوند.
طراحی سایت در کنار علم و دانش از جمله مولفه هایی است که تجربه در آن می تواند جایگاهی فوق العاده ویژه و موثر داشته باشد. انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران با استفاده از یک فاکتور جامع به سادگی امکانپذیر است.
طراحی و آنالیز انواع سایت شرکتی، سایت فروشگاهی، سایت های خبری و سایت سرگرمی توسط شرکت طراحی سایت در زمانی کوتاه با امکاناتی کاملا حرفه ای انجام می گیرد.
طراحی سایت ارزان از جمله فعالیت ها و خدماتی است که شرکت طراحی سایت در تهران به مشتریان ارائه می دهد. اما آیا گزینش بهترین شرکت طراحی سایت در تهران در بین بیش از چند صد مجموعه کار ساده ای است؟
گزینش بهترین شرکت های طراحی سایت تهران برای همکاری و سفارش طراحی سایت کار ساده ای نیست اما می توان گفت که با وجود المان های مختلف در این حوزه، انتخاب یک سایت خوب کار چندان سختی هم به نظر نمی رسد. 

ساده ترین روش طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت

ساده ترین روش طراحی یک سایت خوب چیست؟ برای اینکه بدانیم ساده ترین روش برای شروع یک فعالیت حرفه ای در سایتی حرفه ای چیست، باید نسبت به دریافت مشاوره از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران اقدام کنیم.
بررسی نظرات کاربران در خصوص بهترین شرکت طراحی سایت در بسترهای مختلف، فرصت یک گزینش حرفه ای برای همکاری فوری با شرکت طراحی سایت انتخاب شده را فراهم می کند.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

با توجه به اینکه الگوریتم های موتورهای جستجو پیچیدگی های خاص خود را دارند و سئوکاران در این زمینه دارای تجربه اند، در خیلی مواقع با سرچ کردن در موتورهای جستجو به نتایجی که دلخواه شماست، نخواهید رسید. شاید سایتی سئو قوی داشته باشد و در موضوعی که سرچ می کنید این سایت جزو برترین ها نمایش داده شود، اما آیا واقعا در آن زمینه بهترینند؟ لذا با جستجوی عبارت بهترین شرکت طراحی سایت در موتور جستجوی گوگل نمی توان به طور قطع گفت نخستین شرکت هایی که معرفی می گردد، بهترین شرکت های طراحی سایت می باشند .
 

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت کار راحتی نمی باشد و نیاز به بررسی یک شرکت از زوایای متفاوتی دارد. برخی از فاکتورهایی را که شما را در شناخت بهترین شرکت های طراحی سایت راهنمایی می کند را مطرح می کنیم:

طراحی وب سایت خود شرکت مورد نظر

یکی از راههایی که می توانید براساس آن دید کلی از آن شرکت داشته باشید، بازدید وب سایت خود شرکت مربوطه می باشد. آیا طراحی وب سایت شرکت مدرن و عمراه با ایده های خلاقانه می باشد؟ آیا استانداردهای بهینه سازی سایت (سئو) رعایت شده؟ آیا استراتژی و هدف سایت کاملا واضح است و برای کاربران ،کار با آن راحت می باشد؟

نمونه سایت های شرکت تولید کننده وب سایت

دومین راه پیشنهادی، بررسی نمونه کارهای طراحی وب سایت می باشد که با بررسی کیفیت نمونه سایت ها می توانید متوجه شوید که این شرکت جزو بهترین شرکت های طراحی سایت محسوب می شود یا خیر.

شاید تا مراحلی از طراحی سایت شما بتوانید راجع به ظاهر وب‎سایتتان نظر دهید، اما برای مراحل پیشرفته‏تر بهتر است این کار را به عهده یک شرکت طراحی سایت بگذارید. طراح سایت در این شرکت‏ها اغلب باید بتواند قالبی را متناسب با کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهد. رنگ، چیدمان، قابلیت‎های دیگر یک وب‎سایت که برای کسب و کارهای مختلف طراحی میشود، کاملا با هم متفاوتند. به همین دلیل شاید شما نتوانید به تنهایی در مورد شکل نهایی وب‎سایتتان تصمیم گیری کنید.

پنل مدیریت شرکت طراحی سایت

داشتن یک پنل مدیریتی کارآمد و مورد پسند تاثیر زیادی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دارد. بمنظور پشتیبانی و بروزرسانی سایت، مدیر و کارفرما باید دسترس راحتی به بخش های سایت داشته باشد و بدون دانش برنامه نویسی بتواند تغییراتی که مد نظرش هست را اعمال کند.

انعطاف پذیری در شرکت های طراحی سایت

اعمال تغییرات و حتی گسترش وب سایت از عوامل موثری برای یافتن بهترین شرکت طراحی سایت می باشد. مثلا براساس نیازهای آینده شرکت شما و اهدافتان بتوان طراحی وب سایت را توسعه داد و یا طراحی را مدرن کرد و تیم برنامه نویسی و طراحی همگام با تکنولوژی پیش بروند.

این مورد می تواند تا حدی راهنمای شما باشد اما در آشفته بازار ایران خیلی هم نمی توان به این مورد بسنده کرد. اینکه طراحی وب سایت اختصاصی باشد و یا توسط CMsهای آماده و ... در هزینه های تاثیرگذار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی سایت به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران و ایران

برای انتخاب درست یک شرکت طراحی سایت در تهران یا دیگر شهرهای ایران یا حتی یک طراح سایت که به صورت فریلنس کار می‌کند، باید به چند نکته توجه کنیم:

راه‌های ارتباطی با شرکت طراحی سایت

راه‌های ارتباطی را می‌توانیم اولین ویژگی مهم یک شرکت طراحی سایت مناسب بدانیم. در واقع این شرکت‌ها باید بتوانند در هر لحظه که مشتری به آنها نیاز داشت، در دسترس باشند. همچنین باید روش‏های تماس مختلفی را مانند ارسال تیکت، شماره تماس، شبکه‏های مجازی و ... را برای ارتباط با مشتریان خود در نظر بگیرند. زمانی که شما به یک شرکت طراحی سایت در تهران مراجعه کرده و در خواست طراحی یک وب‎سایت را دارید، نیازمند یک بودجه مشخص هستید. 
طراح سایت باید بتواند بر اساس این بودجه، برنامه‏ریزی‎های لازم را برای طراحی وب‎سایت مورد نظرتان انجام دهد.
برخی از شرکت‌ها هزینه را در چند مرحله دریافت می‎کنند و برای پشتیبانی از وب‎سایت شما اشتراک ماهیانه را در نظر می‌گیرند. به سابقه سایت‌هایی که شرکت طراحی سایت مورد نظرتان طراحی کرده، توجه کنید. نمونه کار‌های آن‌ها را ببینید. آیا از نظر شما رضایت بخش است؟
البته یک شرکت طراحی سایت با تجربه نمونه کارهای خود را قبل از اعلام شما در اختیارتان قرار می‏دهد. شرکت‌های طراحی سایت باتجربه اغلب قالب‌های پیش ساخته‎ و البته تخصصی را دارند که از قبل برای مشتریانشان طراحی شده است. طراحان سایت‏ اغلب از موفقیت این قالب‎ها مطمئن هستند. بنابراین همان قالب‏ها را برای کسب و کار شما به صورت سفارشی سازی شده به کار می‏برند. در این مواقع، اغلب، رضایت کارفرما بیشتر از زمانی خواهد بود که یک وب‎سایت از صفر کدنویسی می‌شود.

به روزرسانی مداوم وب‎سایت در شرکتهای طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت باید بتواند، سایتی که طراحی می‏کند را به صورت پیوسته به روز رسانی کند.
البته این موضوع معمولا در مورد طراحانی که با استفاده از سایت سازها، کار طراحی سایت را انجام می‎دهند، بیشتر دیده می‏شود. سایت سازها معمولا به صورت خودکار به روزرسانی می‏شوند. به روز بودن وب‎سایت تاثیر زیادی را روی سئوی سایت شما دارد.

تعهد به برنامه‎

شرکت طراحی سایتی که انتخاب می‌کنید، باید نسبت به شما متعهد باشد. منظور از تعهد ارائه فرم نهایی وب‎سایت شما به همان گونه‏ای است که در ابتدای کار تعیین کرده‏اید. زمان تحویل وبسایت، طراحی کل وب‎سایت، المان‎هایی که برای سایت در نظر داشته‎اید و ... همگی جزو تعهداتی است که یک شرکت طراحی سایت باید در نظر گرفته و به آن عمل کند. خدماتی که یک شرکت طراحی سایت در تهران به شما ارائه می‎دهد، به چند روش است:
 1. خدماتی که نیاز اصلی وب‎سایت شماست و تنها با دانستن آنها می‏توانید سایتتان را مدیریت کنید. مانند آموزش استفاده از پنل مدیریت وبسایت و همه تغییراتی که توسط شما انجام خواهد گرفت.
 2. خدماتی که پس تحویل سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مانند خدمات پس از فروش، پشتیبانی سایت و پاسخ به سوالات احتمالی...
 3. خدمات اضافه‏ای که در ازای پرداخت هزینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مانند طراحی تصاویر گرافیکی سایت، تولید محتوا، سئوی سایت و ...

آشنا بودن طراحان سایت با سئوی سایت

بهتر است به دنبال شرکت طراحی سایتی باشید که اصول صحیح سئو را در زمان طراحی سایت رعایت کند. برای یافتن این موضوع می‌توانید به سایت خودشان سر بزنید. آیا سایت و نحوه سئوی آن برای شما راضی‌کننده است؟
البته این موضوع در مورد اغلب شرکت‎‏های طراحی سایت در تهران دیده می‏شود، اما برخی از طراحان سایت وجود دارند که فقط یک سایت کپی شده را برای شما بارگذاری می‏کنند که عملا از نظر گوگل ارزشی ندارد. حتی اگر یک طراح سایت، از سایت سازها با قالب‌های آماده نیز استفاده می‏کند، باید آن را به گونه‏ای طراحی و شخصی سازی کند که با استانداردهای گوگل هماهنگ باشد.

سرور و هاست مناسب

فضایی که برای وب‎سایت شما مورد استفاده قرار می‏گیرد، را هاست می‏نامند. یک شرکت طراحی سایت که مدت زیادی در این زمینه فعالیت می‏کند، باید مجهز به یک سرور پیشرفته باشد که بتواند پاسخگوی نیاز تمام کاربرانش باشد. این سرور نباید قطعی داشته یا سرعت آن پایین باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی شرکت طراحی سایت مسلما متناسب با اسمش باید بهترین باشد. اینکه 24 ساعت پاسخگوی شما باشد و در ازای هزینه ای که دریافت می کنند، خدمات کاملی را ارائه می دهند.
براساس مواردی که مطرح شده شاید اینبار که دنبال یافتن شرکتی برای طراحی سایت هستید، بتوانید ریزبینانه تر به موضوع نگاه کنید و شرکت ها را بررسی کرده تا طراح سایت مناسب خود را بیابید.
 

پرسشهای رایج

سفارش خارج از سالن به چه صورت انجام میشه ؟
سفارش بیرون بر و خارج از سالن بدین صورت عمل میکنه که مشتری اگر لینک منو دیجیتال شما رو داشته باشه چه از روش پیج اینستا و چه مشتری ثابت مجموعه ، کافی هستش که وارد لینک منو دیجیتال مجموعه شما شود و از اونجا سفارشاتی که میخواد رو انجام بده و پرداخت کنه که در نهایت شما به راحتی توی سیستم مدیریت منوی دیجیتال میتونید کنترل کنید و سفارش رو ارسال کنید .
آیا میتوانم تمامی آیتم های منو دیجیتال و حتی سرگروه های منو آنلاین خودم رو تغییر بدم ؟
بله شما می توانید در هر لحظه با وصل شدن به پنل مدیریتی تمامی آیتم های منوی دیجیتال خود را تغییر دهید شامل اسم ، جزئیات و قیمت محصول همچنین نمایش و عدم نمایش راهم میتوانید برای آیتم های منوی خود داشته باشید .
امکان گذاشتن تخفیف و یا آفر ویژه بر روی آیتم های منو دیجیتال وجود دارد ؟
میتوانید در بازه های زمانی مختلف تخفیف ویژه و یا آفر خاص برای مشتریان خود در منو دیجیتال ایجاد کنید و بعد از مدتی خاصی آن را غیر فعال کنید.
امکان وصل شدن به نرم افزار حسابداری شخصی خودم رو دارم ؟
منو دیجیتال کاریک قابلیت وصل شدن به هر نرم افزار حسابداری رو داره و به راحتی به بخش سفارشات در نرم افزارهای حسابداری معتبر وصل میشه درصورتی که اون نرم افزار اجازه دسترسی رو داده باشه .
دکمه درخواست گارسون یا همون پیجر چه استفاده ای داره ؟
با این امکان شما نیاز به دستگاه فیزیکی پیجر ندارید و مستقیم از طریق منو دیجیتال حتی قبل از سفارش دادن ، مشتری میتونه از طریق زنگ گارسون سالن دار رو مطلع کنه .
نحوه پرداخت مشتری در نرم افزار منو دیجیتال به چه صورت هستش ؟
شما در منو دیجیتال این امکان رو دارید که از 3طریق پرداخت سفارش مشتری رو ثبت کنی 1- به صورت پرداخت آنلاین از طریق خود منو و توسط مشتری 2- پرداخت از طریق دستگاه POS 3- پرداخت به صورت نقدی که هر سه مدل پرداخت رو خود مشتری در نهایت برای تسویه انتخاب می کنه . 
چطور میشه از یک میز چند سفارش مختلف توسط مشتری ثبت بشه ؟
در منو دیجیتال این امکان وجود داره که در یک میز با یک QR کد چند مشتری میتونن سفارش مخصوص به خودشون رو داشته باشند و هرکسی با گوشی خودش سفارش رو ثبت و در نهایت پرداخت کنه ، این امکان باعث میشه که هرمشتری به صورت مجزا از سفارش و پرداخت نهایی خودش مطلع بشه .
آیا میتوانم منوی اختصاصی از نظر گرافیکی و دیزاین و حتی QR کدهای مخصوص به خودم رو داشته باشم ؟
بله این امکان وجود دارد که به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی منو دیجیتال و آتلاین مجموعه شما از نظر رنگ ، چیدمان و لوگو طراحی شده و در اختیار شما قرار بگیرد. همچنین QRکدهای مخصوص منو آنلاین برای شما ساخته می شود .
آیا می توان در منو دیجیتال اختصاصی خودم گالری عکس یا فیلم یا توضیحات بیشتری داشته باشم ؟
بله شما میتوانید مجموعه ای از عکس های کافه یا رستوران خود و یا غذاها را در منو دیجیتال و آنلاین اختصاصی خود داشته باشید همچنین امکان بارگذاری فیلم تبلیغاتی نیز وجود دارد که مشتریان شما در کنار منو بتوانند آشنایی بیشتری با مجموعه شما داشته باشند .
آیا محدودیت خاصی برای گروه های منو آنلاین و یا حتی آیتم های منو دیجیتال وجود دارد ؟
هیچ محدودیتی برای منوی دیجیتال در ورود اطلاعات برای کارفرما وجود ندارد و شما می توانید به تعداد نامحدود آیتم و گروه به منو آنلاین خود اضافه کنید .
آیا هنگام ثبت سفارش پیغام یا آلارم خاصی مشاهده می شود ؟
بله بعد از ثبت سفارش توسط مشتری یک صدای زنگ و یک پیغام به صورت Notification ظاهر میشود همچنین با رنگ های مختلف که در قسمت مدیریت نمایش داده می شود میتوان مراحل سفارش را متوجه شد که در چه مرحله ای است .
کدهای QR به چه صورت باید در منو دیجیتال نمایش داده شود ؟
این کدها را میتوان به صورت استند و یا چاپ شده بر روی میز مشتری قرارداد همینطور میتوان به صورت یک منوی جداگانه به صورت منوی آنلاین در اختیار مشتری قرار داد.
برای هر میز میتوان QR کد مخصوص به همان میز را داشته باشیم ؟
بله میتوان به صورت جداگانه برای هر میز یک QR  کد اختصاصی داشت تا هنگام ثبت سفارش سالن دار متوجه شود که کدام میز ثبت سفارش را انجام داده هست . همچنین استفاده از یک QR کد مشترک برای تمامی میزها هم می توان استفاده کرد که در این صورت مشتری دسترسی راحت تری به منوی شما خواهد داشت .
آیا برای منو دیجیتال نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی گوشی هست ؟
خیر این نرم افزار بر روی پلتفرم Web application می باشد و کاربر نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارد و فقط از طریق اسکن QRکد منو دیجیتال هر میز سفارش خود را ثبت کند. 
برای قسمت مدیریت نیاز به نصب نرم افزاری هست ؟
پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی می باشد که فقط با داشتن اینترنت و یک مرورگر وب می توان به راحتی به پنل مدیریت چه از طریق گوشی یاکامپیوتر دسترسی پیدا کرد و تمامی موارد منوی دیجیتال را مدیریت کرد.
اسکن QR کد منو دیجیتال نیاز به نرم افزار خاصی دارد ؟
در تمامی گوشی های اندروید و یا IOS امکان اسکن بارکد از طریق دوربین موبایل وجود دارد و هیچ نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست.
سفارشات از چه طریقی برای سالن دار نمایش داده می شود ؟
هنگام ثبت سفارش توسط مشتری ، شماره میز و آیتم های سفارش در تبلت و یا کامپیوتر بخش سالن دار نمایش داده می شود که به راحتی از روند سفارش و حتی پرداخت توسط مشتری مطلع می شود .
آیا سایت ساز کاریک دارای آپدیت و بهبود کیفیت می باشد ؟
بله ، سایت ساز کاریک به گونه ای برنامه نویسی شده است که نیازهای کاربران و آینده نگری در آن پیش بینی شده است و هر بار با آپدیت کردن نسخه سایت ساز توسط تیم نرم افزاری کاریک به بهبود کیفیت و ارتقا آن اضافه خواهد شد . ضمنا یادآور می شود که برای آپدیت کردن سایت ساز کاریک هیچ گونه هزینه ای از کارفرما دریافت نمی شود .
سالیانه چه مقدار هزینه برای تمدید این سایت باید پرداخت کنم
هزینه هاست و پشتیبانی  وب سایتها  در پلان شرکتی حرفه ای و فروشگاه  55% و در پلان  سایت خبری 80% قیمت روز آنها است  . و هزینه تمدید دامنه نیز جداگانه دریافت می شود.
آیا این یک نرم افزار برنامه نویسی شده خارجی است ؟
خیر ، برنامه نویسی و پیاده سازی سایت ساز کاریک از صفر تا صد توسط تیم فنی کاریک انجام شده است و کاملا بومی بوده و مطابق با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است .