نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

⭐️ بهترین شرکت طراحی سایت تهران و ایران ⭐️

انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران

باید گفت سایت ساز کاریک از جهت معیارهای فنی و چک لیستهای مهندسی از بهترین شرکتهای طراحی سایت در تهران و ایران است. این شرکت با حساسیت بالا در پی بهینه سازی و تولید زیر ساختهای تحت وب برای توسعه نرم افزارهای خود بویژه پلتفرم سایت ساز کاریک است و خلاقیت و نوآوری و کاربرپسندی از مهترین رویکردهای کارکنان آن است.کاریک روی لبه تکنولوژی ایستاده و می کوشد همیشه بروز باشد . برای نخستین بار در سایت ساز کاریک برای شفافیت در روند انجام، طراحی سایت به 3 روش زیر پیاده سازی می شود:
  1. طراحی سایت سفارشی
  2. طراحی سایت نیمه سفارشی
  3. طراحی سایت قالب آماده

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران بر اساس فاکتورهای مختلفی انتخاب می شود. مقایسه شرکت های طراحی سایت این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا در کوتاه ترین زمان برای انتخاب برترین شرکتهای طراحی سایت ایران اقدام کنند.
مجموعه های قدیمی طراحی سایت در ایران با توجه به داشتن نمونه های کاری قوی و اثبات شده، می توانند در بین شرکت طراحی سایت در تهران قرار گیرند. اما این موضوع در رابطه با شرکت های طراحی سایت جدید که به صورت قطعی دارای نمونه های فوق العاده جذاب و حرفه ای هستند نیز صادق است.
 
بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در تهران 

با گشت و گذار در اینترنت می توان مراحل آَشنایی با شرکت های طراحی سایت را به خوبی طی کرد. بازار طراحی سایت امروزه بیش از هر زمان دیگری شلوغ است، شلوغی این بازار اصلی ترین علت سردرگمی افراد برای آشنایی با یک تیم طراح وب سایت است.
فعالیت های تیمی در  شرکت های  طراحی سایت در تهران از اصلی ترین مشخصه هایی است که با توجه به آن می توان از کیفیت هر فاکتوری در کار اطمینان حاصل کرد. با بررسی مهم ترین دلایل داشتن یک وب سایت خوب، اهمیت ارتباط با شرکتهای طراحی سایت  برای آغاز پروژه طراحی وب به خوبی قابل درک خواهد بود.
همکاری با افراد خبره و همینطور انجام نمونه های کار قوی جزء مهم ترین ایده آل هایی است که با توجه به آن می توان در مسیر انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت شاهد کم ترین میزان ریسک و خطا بود.
پشتیبانی از وب سایت طراحی شده جزء مهم ترین مواردی است که در صورت وجود آن می توان از بهترین بودن یک تیم طراحی سایت اطمینان حاصل کرد. راه اندازی وب سایت حرفه ای با استفاده از مهم ترین ظرفیت ها از جمله تجربه اعضا یک تیم حرفه ای، مهم ترین المانی است که در صورت توجه به آن می توان شاهد یک نتیجه منطقی بود.
برخلاف باور و تصور بسیاری از علاقه مندان به حضور در فضا وب، باید گفت که تنها بودن در این موقعیت اهمیت ندارد. خوب ظاهر شدن یا حرفه ای بودن موضوع مهمی است که می تواند در نهایت موجب ایجاد یک فرصت طلایی برای رشد کسب و کارهای آنلاین شود.

مقایسه برترین شرکت های طراحی سایت

انجام یک مقایسه ساده بین برترین شرکت های طراحی سایت ایران به صورت مداوم و منظم، امکان آشنایی با یک تیم ماهر را به خوبی فراهم می کند. دامنه فعالیت های گسترده در وب سایت های مختلف، امروزه تب و تاب طراحی سایت را افزایش داده است.
وجود مهارت های مهمی از جمله بازاریابی اینترنتی، نحوه پیاده سازی برنامه نویسی تخصصی برای راه اندازی وب سایت و پیشبرد تمامی برنامه ریزی ها بر اساس استراتژی های گوگل، از جمله مشخصه های برترین شرکتهای طراحی سایت ایران است.
وجود این المان ها به عنوان مهم ترین نقاط قوت یک وب سایت می تواند تضمین کننده آینده سایت و در نتیجه در دست گرفتن فضای رقابتی بین سایت های مختلف باشد. جذابیت یک سایت به عنوان اولین موضوع مورد نظر کاربر پس از ورود به سایت، یکی دیگر از مولفه هایی است که با نگاهی به آن می توان به سادگی برترین شرکتهای طراحی سایت ایران را از شرکت های غیر حرفه ای متمایز کرد.
مقایسه نحوه طراحی سایت در شرکت های مختلف به ویژه شرکت طراحی سایت در تهران تنها بر اساس طراحی بصری سایت انجام نمی گیرد. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران توجه به نوع طراحی ظاهری از یک سو و همینطور نوع محتوا منتشر شده در وب سایت از سویی دیگر اهمیت دارد.
شرکت های حرفه ای طراحی سایت با ایجاد احساس اطمینان در مشتری و کاربران نوع بازخوردهای دریافت شده از سوی آن ها را به سادگی تشخیص می دهند. بهترین شرکت طراحی سایت در تهران به طور حتم طراح سایتی مطمئن از نظر کاربران است. 

تعرفه شرکت های طراحی سایت تهران 

بررسی تعرفه شرکت های طراحی سایت در تهران یکی از مهم ترین مواردی است که با توجه به آن می توان میزان عملکرد یک گروه در مقایسه با هزینه های دریافتی را آنالیز کرد. شرکت هایی که دارای سابقه طولانی مدت در این حرفه هستند، قطعا از بهترین شرکت های حال حاضر ایران برای همکاری شناخته می شوند.
طراحی سایت در کنار علم و دانش از جمله مولفه هایی است که تجربه در آن می تواند جایگاهی فوق العاده ویژه و موثر داشته باشد. انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران با استفاده از یک فاکتور جامع به سادگی امکانپذیر است.
طراحی و آنالیز انواع سایت شرکتی، سایت فروشگاهی، سایت های خبری و سایت سرگرمی توسط شرکت طراحی سایت در زمانی کوتاه با امکاناتی کاملا حرفه ای انجام می گیرد.
طراحی سایت ارزان از جمله فعالیت ها و خدماتی است که شرکت طراحی سایت در تهران به مشتریان ارائه می دهد. اما آیا گزینش بهترین شرکت طراحی سایت در تهران در بین بیش از چند صد مجموعه کار ساده ای است؟
گزینش بهترین شرکت های طراحی سایت تهران برای همکاری و سفارش طراحی سایت کار ساده ای نیست اما می توان گفت که با وجود المان های مختلف در این حوزه، انتخاب یک سایت خوب کار چندان سختی هم به نظر نمی رسد. 

طراحی سایت حرفه ای که از جمله نمونه های کاری یک تیم طراحی شناخته می شود، بهترین گزینه برای بررسی سبک کاری تیم ها یا گروه های طراحی سایت و آنالیز میزان حرفه ای بودن یک تیم به شمار می رود.
در بین شرکت های مختلف طراحی سایت که هر یک مدعی کسب جایگاه بهترین شرکت طراحی سایت در تهران هستند، مجموعه هایی که امکان ایجاد یک بستر رقابتی حرفه ای را برای مشتریان فراهم می کنند، قطعا بهترین شرکت برای همکاری محسوب می گردند.
هزینه های تعریف شده در  شرکت های طراحی سایت  عموما با هزینه های مجموعه های نوپا یا مبتدی متفاوت است که این تفاوت از کیفیت کار سرچشمه می گیرد.
در بین روش های مختلفی که شرکت های طراحی سایت در تهران برای طراحی انواع سایت های فروشگاهی، خبری، ورزشی یا ... در پیش می گیرد، ساخت سایت حرفه ای با ابزار سایت ساز یکی از روش های منطقی و در عین حال ارزان محسوب می شود.
ابزارهای سایت ساز ایرانی هم چون کاریک به عنوان یکی از انواع بسترهای حرفه ای محسوب می شوند که شرکت های طراحی سایت نیز با استفاده از این ابزار کاربردی و تخصصی، نمونه کارهای مناسبی را برای مشتریان طراحی می کند.

ساده ترین روش طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت

ساده ترین روش طراحی یک سایت خوب چیست؟ برای اینکه بدانیم ساده ترین روش برای شروع یک فعالیت حرفه ای در سایتی حرفه ای چیست، باید نسبت به دریافت مشاوره از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران اقدام کنیم.
بررسی نظرات کاربران در خصوص بهترین شرکت طراحی سایت در بسترهای مختلف، فرصت یک گزینش حرفه ای برای همکاری فوری با شرکت طراحی سایت انتخاب شده را فراهم می کند.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

با توجه به اینکه الگوریتم های موتورهای جستجو پیچیدگی های خاص خود را دارند و سئوکاران در این زمینه دارای تجربه اند، در خیلی مواقع با سرچ کردن در موتورهای جستجو به نتایجی که دلخواه شماست، نخواهید رسید. شاید سایتی سئو قوی داشته باشد و در موضوعی که سرچ می کنید این سایت جزو برترین ها نمایش داده شود، اما آیا واقعا در آن زمینه بهترینند؟ لذا با جستجوی عبارت بهترین شرکت طراحی سایت در موتور جستجوی گوگل نمی توان به طور قطع گفت نخستین شرکت هایی که معرفی می گردد، بهترین شرکت های طراحی سایت می باشند .
 

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت کار راحتی نمی باشد و نیاز به بررسی یک شرکت از زوایای متفاوتی دارد. برخی از فاکتورهایی را که شما را در شناخت بهترین شرکت های طراحی سایت راهنمایی می کند را مطرح می کنیم:

طراحی وب سایت خود شرکت مورد نظر

یکی از راههایی که می توانید براساس آن دید کلی از آن شرکت داشته باشید، بازدید وب سایت خود شرکت مربوطه می باشد. آیا طراحی وب سایت شرکت مدرن و عمراه با ایده های خلاقانه می باشد؟ آیا استانداردهای بهینه سازی سایت (سئو) رعایت شده؟ آیا استراتژی و هدف سایت کاملا واضح است و برای کاربران ،کار با آن راحت می باشد؟

نمونه سایت های شرکت تولید کننده وب سایت

دومین راه پیشنهادی، بررسی نمونه کارهای طراحی وب سایت می باشد که با بررسی کیفیت نمونه سایت ها می توانید متوجه شوید که این شرکت جزو بهترین شرکت های طراحی سایت محسوب می شود یا خیر.

شاید تا مراحلی از طراحی سایت شما بتوانید راجع به ظاهر وب‎سایتتان نظر دهید، اما برای مراحل پیشرفته‏تر بهتر است این کار را به عهده یک شرکت طراحی سایت بگذارید. طراح سایت در این شرکت‏ها اغلب باید بتواند قالبی را متناسب با کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهد. رنگ، چیدمان، قابلیت‎های دیگر یک وب‎سایت که برای کسب و کارهای مختلف طراحی میشود، کاملا با هم متفاوتند. به همین دلیل شاید شما نتوانید به تنهایی در مورد شکل نهایی وب‎سایتتان تصمیم گیری کنید.

پنل مدیریت شرکت طراحی سایت

داشتن یک پنل مدیریتی کارآمد و مورد پسند تاثیر زیادی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دارد. بمنظور پشتیبانی و بروزرسانی سایت، مدیر و کارفرما باید دسترس راحتی به بخش های سایت داشته باشد و بدون دانش برنامه نویسی بتواند تغییراتی که مد نظرش هست را اعمال کند.

انعطاف پذیری در شرکت های طراحی سایت

اعمال تغییرات و حتی گسترش وب سایت از عوامل موثری برای یافتن بهترین شرکت طراحی سایت می باشد. مثلا براساس نیازهای آینده شرکت شما و اهدافتان بتوان طراحی وب سایت را توسعه داد و یا طراحی را مدرن کرد و تیم برنامه نویسی و طراحی همگام با تکنولوژی پیش بروند.

این مورد می تواند تا حدی راهنمای شما باشد اما در آشفته بازار ایران خیلی هم نمی توان به این مورد بسنده کرد. اینکه طراحی وب سایت اختصاصی باشد و یا توسط CMsهای آماده و ... در هزینه های تاثیرگذار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی سایت به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران و ایران

برای انتخاب درست یک شرکت طراحی سایت در تهران یا دیگر شهرهای ایران یا حتی یک طراح سایت که به صورت فریلنس کار می‌کند، باید به چند نکته توجه کنیم:

راه‌های ارتباطی با شرکت طراحی سایت

راه‌های ارتباطی را می‌توانیم اولین ویژگی مهم یک شرکت طراحی سایت مناسب بدانیم. در واقع این شرکت‌ها باید بتوانند در هر لحظه که مشتری به آنها نیاز داشت، در دسترس باشند. همچنین باید روش‏های تماس مختلفی را مانند ارسال تیکت، شماره تماس، شبکه‏های مجازی و ... را برای ارتباط با مشتریان خود در نظر بگیرند. زمانی که شما به یک شرکت طراحی سایت در تهران مراجعه کرده و در خواست طراحی یک وب‎سایت را دارید، نیازمند یک بودجه مشخص هستید. 
طراح سایت باید بتواند بر اساس این بودجه، برنامه‏ریزی‎های لازم را برای طراحی وب‎سایت مورد نظرتان انجام دهد.
برخی از شرکت‌ها هزینه را در چند مرحله دریافت می‎کنند و برای پشتیبانی از وب‎سایت شما اشتراک ماهیانه را در نظر می‌گیرند. به سابقه سایت‌هایی که شرکت طراحی سایت مورد نظرتان طراحی کرده، توجه کنید. نمونه کار‌های آن‌ها را ببینید. آیا از نظر شما رضایت بخش است؟
البته یک شرکت طراحی سایت با تجربه نمونه کارهای خود را قبل از اعلام شما در اختیارتان قرار می‏دهد. شرکت‌های طراحی سایت باتجربه اغلب قالب‌های پیش ساخته‎ و البته تخصصی را دارند که از قبل برای مشتریانشان طراحی شده است. طراحان سایت‏ اغلب از موفقیت این قالب‎ها مطمئن هستند. بنابراین همان قالب‏ها را برای کسب و کار شما به صورت سفارشی سازی شده به کار می‏برند. در این مواقع، اغلب، رضایت کارفرما بیشتر از زمانی خواهد بود که یک وب‎سایت از صفر کدنویسی می‌شود.

به روزرسانی مداوم وب‎سایت در شرکتهای طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت باید بتواند، سایتی که طراحی می‏کند را به صورت پیوسته به روز رسانی کند.
البته این موضوع معمولا در مورد طراحانی که با استفاده از سایت سازها، کار طراحی سایت را انجام می‎دهند، بیشتر دیده می‏شود. سایت سازها معمولا به صورت خودکار به روزرسانی می‏شوند. به روز بودن وب‎سایت تاثیر زیادی را روی سئوی سایت شما دارد.

تعهد به برنامه‎

شرکت طراحی سایتی که انتخاب می‌کنید، باید نسبت به شما متعهد باشد. منظور از تعهد ارائه فرم نهایی وب‎سایت شما به همان گونه‏ای است که در ابتدای کار تعیین کرده‏اید. زمان تحویل وبسایت، طراحی کل وب‎سایت، المان‎هایی که برای سایت در نظر داشته‎اید و ... همگی جزو تعهداتی است که یک شرکت طراحی سایت باید در نظر گرفته و به آن عمل کند. خدماتی که یک شرکت طراحی سایت در تهران به شما ارائه می‎دهد، به چند روش است:
  1. خدماتی که نیاز اصلی وب‎سایت شماست و تنها با دانستن آنها می‏توانید سایتتان را مدیریت کنید. مانند آموزش استفاده از پنل مدیریت وبسایت و همه تغییراتی که توسط شما انجام خواهد گرفت.
  2. خدماتی که پس تحویل سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مانند خدمات پس از فروش، پشتیبانی سایت و پاسخ به سوالات احتمالی...
  3. خدمات اضافه‏ای که در ازای پرداخت هزینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مانند طراحی تصاویر گرافیکی سایت، تولید محتوا، سئوی سایت و ...

آشنا بودن طراحان سایت با سئوی سایت

بهتر است به دنبال شرکت طراحی سایتی باشید که اصول صحیح سئو را در زمان طراحی سایت رعایت کند. برای یافتن این موضوع می‌توانید به سایت خودشان سر بزنید. آیا سایت و نحوه سئوی آن برای شما راضی‌کننده است؟
البته این موضوع در مورد اغلب شرکت‎‏های طراحی سایت در تهران دیده می‏شود، اما برخی از طراحان سایت وجود دارند که فقط یک سایت کپی شده را برای شما بارگذاری می‏کنند که عملا از نظر گوگل ارزشی ندارد. حتی اگر یک طراح سایت، از سایت سازها با قالب‌های آماده نیز استفاده می‏کند، باید آن را به گونه‏ای طراحی و شخصی سازی کند که با استانداردهای گوگل هماهنگ باشد.

سرور و هاست مناسب

فضایی که برای وب‎سایت شما مورد استفاده قرار می‏گیرد، را هاست می‏نامند. یک شرکت طراحی سایت که مدت زیادی در این زمینه فعالیت می‏کند، باید مجهز به یک سرور پیشرفته باشد که بتواند پاسخگوی نیاز تمام کاربرانش باشد. این سرور نباید قطعی داشته یا سرعت آن پایین باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی شرکت طراحی سایت مسلما متناسب با اسمش باید بهترین باشد. اینکه 24 ساعت پاسخگوی شما باشد و در ازای هزینه ای که دریافت می کنند، خدمات کاملی را ارائه می دهند.
براساس مواردی که مطرح شده شاید اینبار که دنبال یافتن شرکتی برای طراحی سایت هستید، بتوانید ریزبینانه تر به موضوع نگاه کنید و شرکت ها را بررسی کرده تا طراح سایت مناسب خود را بیابید.
 

پرسشهای رایج

آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
سیستم ماژولار بودن سایت ساز کاریک به چه معنی می باشد
این امکان را به کارفرما می دهد تا برای مدیریت تغییرات و آینده نگری و گسترش وب سایت خود را بدون نگرانی انجام دهد چون سایت ساز کاریک هیچ محدودیتی ندارد و همپا با تکنولوژی وب خود را بروز می کند . امکانات در قالب ماژول به سایت افزوده می شود. و نیاز به تغییر ساختاری در برنامه نویسی ندارد زیرا این پلات فرم براین اساس طراحی شده است و پیش بینی های لازم برای آینده انجام شده است.
آیا امکان سفارشی سازی یا تغییر گرافیکی وجود دارد ؟
بله, امکان هرگونه سفارشی سازی و طراحی اختصاصی گرافیکی با برآورد هزینه وجود دارد .