خط ویژه: 83315-021
نماد الکترونیک شرکت کاریک

تفاوتها و ویژگیهای فنی سایت ساز کاریک

امکان کدنویسی و تغییر کد روی کنترل پنل وب

 امکان دسترسی به فایهای سورس (html,css,javascript) و ویرایش آنها را دارید. 

مدیریت فایل (بارگذاری فایلهای گوناگون)

فایلهای سیستمی (html,css,javascript) و عکسها و فیلمها را می توانید بدون نیز به نرم افزارهای (FTP) روی هاست آپلود و ویرایش کنید.

فشرده سازی کدها و یکپارچه سازی فایلها

برای کاهش بار سرور و کم حجم شدن وب‌سایت که از نکتهای مهم بهینه‌سازی گوگل و موتورهای جستجو است (SEO) سایت‌ساز دارای سیستم فشرده‌ساز(Comprossor) کدها در css,js,html می باشد و اتوماتیک پس از هر ویرایش فشرده‌سازی انجام می‌شود

ساخت نقشه سایت خودکار برای گوگل

در صورت نیاز می‌توان با یک کلیک فایل sitmap.xml را ساخت که خودکار درخواست ReIndex برای آگاهی گوگل از بروزرسانی وب سایت می فرستد.

امنیت بالا در برنامه‌نویسی سایت‌ساز

از روشهای رمزگذاری مانند هشینگ (SH1-256)
و با  Sever Side Validation,Client Side Validation  و از بسیاری از روشهای هک مانند SqlInjection , Xss و ... جلوگیری شده است.

ماژولساز و ویجت ساز

زیر ساخت سیستم بر پایه ماژول ساز طراحی شده است به گونه‌ای که می توان بیشتر ماژولها را ساخت و یا به آنها فیلدهایی را  افزود.این سیستم افزون برمدیریت محتوا که شامل مدیریت مطالب می باشد، پایه تجاری دارد(Commercial base) که شامل مدیریت‌های اختصاصی برای هر بخش به صورت جدا است. (بیشتر سایت‌سازها مدیریت بر پایه ادیتور دارند) و پیش بینی امکانات زیر ساخت سیستمهای بزرگ فروش و تجاری را دارد.

فرمساز حرفه ای

هر فرمی از ساده تا پیشرفته را می‌توان با این سیستم ساخت و گزارشهای مدیریتی آن را دید و پاسخ کاربران را روی مدیریت سایت به ایمیلشان فرستاد. هر کاربر می‌تواند برای پیگیری فرم خود کد رهگیری دریافت کند 

امکان بازنویسی کامل آدرس اینترنتی(RewriteUrl)

امکان دسته بندی آدرس و تغییر دلخواه آدرس به انگلیسی یا فارسی و بهینه‌سازی ساختار آدرس دهی براساس قوانین گوگل.

استفاده بهینه از سرور(Cpu,RAM , ترافیک اینترنت)

کم حجم بودن و برنامه‌نویسی بهینه سبب افزایش کارایی و سرعت سایت و کاهش بار ترافیکی شده است. که بیشتر برای سایتهای پربازدید کاربرد دارد. (سایتهای پربازدید و نرم افزارهای خرید و فروش سازمانی و خبرگزاری)

امکان یکپارچه سازی با نرم‌افزارهای تحت ویندوز

امروزه یکی از نیازهای مهم کارفرمایان اتصال سایت به نرم افزار های کاربردی خودشان است .مانند نرم‌افزارهای حسابداری، اتوماسیون و ...

نوآوری در سایت‌ساز 

کاریک توانسته با کمک تیم نر‌م‌افزاری خود پلاگین های Jquery  مانند grid , filemanager,tree,chart و فریم ورک (Framework) اختصاصی مورد نیاز را نوشته و پیاده‌سازی کند.

نمایش ایمیلها روی کنترل پنل کاربر

نیازی به میل سرورهای  Smatermail,Mail Enable ندارید و برای دسترسی سریعتر می‌توانید ایمیلها را روی کنترل پنل مدیریت سایت ببینید.

طراحی مدیریت سایت در یک صفحه(SinglePage)

برای سرعت و امنیت و آسودگی کار برنامه‌نویسی و طراحی مدیریت سایت در یک صفحه (SinglePage)و Popup  انجام شده است.

چند زبانگی 

سایت‌ساز به گونه ای پیاده‌سازی شده است که اگر سایت شما دو یا چند زبانه باشد نیاز نیست همه اطلاعات را دوباره وارد کنید چون خیلی اطلاعات در فارسی و انگلیسی تکراری است مانند کد کالا و عکس و مشخصات فنی.

خروجی اکسل و PDF

از گزارشها می توان خروجی اکسل و pdf گرفت.

مدیریت چند سطحی کاربران 

در پرتال‌ها و وب‌سایتهای سازمانی و همچنین پنل نمایندگان فروش هر مدیرسایت می‌تواند کاربران خود و کنترل پنل آنها را ببنید 

سیستم مدیریت درخواست و کنترلگر بازدید

تمام درخواستهای یک کاربر به سایت کنترل و Log می‌شود. و می‌توان از کارهایی که کاربران در سایت انجام می‌دهند گزارش گرفت. و به دسترسی‌های غیر مجاز پاسخ منفی داده می‌شود در صورت پیدا نکردن یک صفحه پیغام مناسب نمایش داده می شود.اینکار برای افزایش امنیت و بهینه سازی گوگل (SEO) سودمند است.

 سیستم کنترل IPهای ورودی

شاید بخواهید بعضی از IPهای مزاحم سایت شما را نبیند این ویژگی این امکان را می‌دهد تا آنها را غافلگیر کنید.

تحویل سورس سایت به شما

در سایت‌ساز کاریک ، کدهای CSS ,Html ,Java Script در صورت درخواست تحویل شما خواهد شد تا بتوانید آنها را به دلخواه  تغییر دهید و بر روی هاست خود بارگذاری کنید.

امکان انتقال سایت به دیگرهاستها

پایه‌گذاران سایت‌ساز کاریک می خواهند که کمترین وابستگی را به آنها  داشته باشید بر این اساس درصورت درخواست می توانید سایت را بر روی سرورها و هاست‌های دیگر نیز بارگذاری کنید.
 
مشاوره فروش