تفاوتها و ویژگیهای فنی سایت ساز کاریک

ماژولساز و ویجت ساز

زیر ساخت سیستم بر پایه ماژول ساز طراحی شده است به گونه‌ای که می توان بیشتر ماژولها را ساخت و یا به آنها فیلدهایی را  افزود.این سیستم افزون برمدیریت محتوا که شامل مدیریت مطالب می باشد، پایه تجاری دارد(Commercial base) که شامل مدیریت‌های اختصاصی برای هر بخش به صورت جداگانه است. (بیشتر سایت‌سازها مدیریت بر پایه ادیتور دارند) . سایت ساز کاریک نگاه به آینده دارد و زیر ساختی (پلاتفرم) توانمند برای پروژههای بزرگ و تجاری است.

ساخت نقشه سایت خودکار برای گوگل(SITEMAP.XML)

پس از ساختن هر صفحه و یا تغییر در منوها اتوماتیک  sitmap.xml ساخته می شود ، و خودکار درخواست ReIndex به گوگل می فرستد. که گوگل در  WebMaster آنرا بروزرسانی می کند

ساخت ساختار داده خودکار (Data Schema Structure, Rich Snippet)

پس از ساختن هر صفحه و یا تغییر در منوها اتوماتیک فایل JSON (application/ld+json) براساس استانداردهای وب سایت جهانی https://www.sitemaps.org ساخته می شود. که برای بهینه سازی وب سایت و شناخته شدن از سوی موتورهای جستجو (Google)سودمند است.

دارای نرم افزار اندروید برای مدیریت وب سایت (Android App)

مدیران سایت می توانند حتی در مترو و خودرو و اتوبوس وب سایت خود را ویرایش کنند.

فرمساز حرفه ای

هر فرمی از ساده تا پیشرفته را می‌توان با این سیستم ساخت و گزارشهای مدیریتی آن را دید و پاسخ کاربران را روی مدیریت سایت به ایمیلشان فرستاد. هر کاربر می‌تواند برای پیگیری فرم خود کد رهگیری دریافت کند .

امکان یکپارچه سازی با نرم‌افزارهای تحت ویندوز

امروزه یکی از نیازهای مهم کارفرمایان اتصال سایت به نرم افزار های کاربردی خودشان است .مانند نرم‌افزارهای حسابداری، اتوماسیون و ..

استفاده بهینه از سرور و ترافیک اینترنت(Cpu,RAM )

کم حجم بودن و برنامه‌نویسی بهینه سبب افزایش کارایی و سرعت سایت و کاهش بار ترافیکی (Bandwith)شده است. که بیشتر برای سایتهای پربازدید کاربرد دارد. (سایتهای پربازدید و نرم افزارهای خرید و فروش سازمانی و خبرگزاری)

امکان کدنویسی و تغییر کد روی کنترل پنل وب

 امکان دسترسی به فایهای سورس (html,css,javascript) و ویرایش آنها را دارید. 

فشرده سازی کدها و یکپارچه سازی فایلها

برای کاهش بار سرور و کم حجم شدن وب‌سایت که از نکتهای مهم بهینه‌سازی گوگل و موتورهای جستجو است (SEO) سایت‌ساز دارای سیستم فشرده‌ساز(Comprossor) کدها در css,js,html می باشد و اتوماتیک پس از هر ویرایش فشرده‌سازی انجام می‌شود.

مدیریت فایل(FileManager)

فایلهای سیستمی (html,css,javascript) و عکسها و فیلمها را می توانید بدون نیز به نرم افزارهای (FTP) با ابزار مدیریت فایل کاریک ، روی هاست آپلود و ویرایش کنید.

 

امنیت بالا در برنامه‌نویسی ساخت سایت

در سایت ساز کاریک از روشهای رمزگذاری مانند هشینگ (SH1-256)
و با  Sever Side Validation,Client Side Validation  و از بسیاری از روشهای هک مانند SqlInjection , Xss و ... جلوگیری شده است.

امکان بازنویسی کامل آدرس اینترنتی(RewriteUrl)

امکان دسته بندی آدرس و تغییر دلخواه آدرس به انگلیسی یا فارسی و بهینه‌سازی ساختار آدرس دهی براساس قوانین گوگل.

نوآوری در سایت‌ساز 

کاریک توانسته با کمک تیم نر‌م‌افزاری خود پلاگین های Jquery  مانند grid , filemanager,tree,chart و فریم ورک (Framework) اختصاصی مورد نیاز را نوشته و پیاده‌سازی کند.

نمایش ایمیلها روی کنترل پنل کاربر

نیازی به میل سرورهای  Smatermail,Mail Enable ندارید و برای دسترسی سریعتر می‌توانید ایمیلها را روی کنترل پنل مدیریت سایت ببینید.

طراحی مدیریت سایت در یک صفحه(SinglePage)

برای سرعت و امنیت و آسودگی کار برنامه‌نویسی و طراحی مدیریت سایت در یک صفحه (SinglePage)و Popup  انجام شده است.

چند زبانگی 

سایت‌ساز به گونه ای پیاده‌سازی شده است که اگر سایت شما دو یا چند زبانه باشد نیاز نیست همه اطلاعات را دوباره وارد کنید چون خیلی اطلاعات در فارسی و انگلیسی تکراری است مانند کد کالا و عکس و مشخصات فنی.

خروجی اکسل و PDF

از گزارشها می توان خروجی اکسل و pdf گرفت.

مدیریت چند سطحی کاربران 

در پرتال‌ها و وب‌سایتهای سازمانی و همچنین پنل نمایندگان فروش هر مدیرسایت می‌تواند کاربران خود و کنترل پنل آنها را ببنید 

سیستم مدیریت درخواست و کنترلگر بازدید

تمام درخواستهای یک کاربر به سایت کنترل و Log می‌شود. و می‌توان از کارهایی که کاربران در سایت انجام می‌دهند گزارش گرفت. و به دسترسی‌های غیر مجاز پاسخ منفی داده می‌شود در صورت پیدا نکردن یک صفحه پیغام مناسب نمایش داده می شود.اینکار برای افزایش امنیت و بهینه سازی گوگل (SEO) سودمند است.

 سیستم کنترل IPهای ورودی

شاید بخواهید بعضی از IPهای مزاحم سایت شما را نبیند این ویژگی این امکان را می‌دهد تا آنها را غافلگیر کنید.

تحویل سورس سایت به شما

در سایت‌ساز کاریک ، کدهای CSS ,Html ,Java Script در صورت درخواست تحویل شما خواهد شد تا بتوانید آنها را به دلخواه  تغییر دهید و بر روی هاست خود بارگذاری کنید.

امکان انتقال سایت به دیگرهاستها

همکاران سایت‌ساز کاریک می خواهند که کمترین وابستگی را به آنها  داشته باشید بر این اساس درصورت درخواست می توانید سایت را بر روی سرورها و هاست‌های دیگر نیز بارگذاری کنید.