امکانات

بروزرسانی خودکار نرم افزار
امکان نمایش و عدم نمایش آیتم های منو دیجیتال
امکان ثبت نام مشتری
سیستم چندزبانگی برای رستوران بین المللی
امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری مرسوم
گرفتن خروجی Excell از تمامی گزارشات
گزارشگیری پرداخت
گزارشگیری پیشرفته روزانه یا ماهانه سفارش
ثبت سفارش منو دیجیتال بدون نیاز به گارسون
امکان ثبت تخفیف
امکان تغییرات منو ویرایش و حذف گزینه های منو
پرداخت بوسیله درگاه الکترونیک
امکان پرداخت الکترونیک منوی دیجیتال
داشتن QRکد اختصاصی برای هر میز
قابلیت اسکن بارکد منو دیجیتال از طریق QR

قالب های برگزیده

نرم افزار منوساز دیجیتال کاریک

نرم افزار منوی آنلاین رستوران و کافه


منو دیجیتال و آنلاین یک راهکار آسان و پرفروش برای استفاده در سیستم ثبت سفارش رستوران و کافه ها می باشد که با استفاده از فن آوری های روز و براساس نیاز کارفرمایان در این حوزه بوجود آماده است تا با کمترین هزینه و حذف سیستم منو سنتی و به حداقل رساندن نیروی انسانی برای سفارش گیری درخواست مشتریان ، به رشد و به روز شدن کسب کار شما کمک کند تا بتوانید همان ثبت سفارش خود را به شیوه ای مدرن تر از طریق منو دیجیتال آنلاین چه سفارش داخلی و چه از طریق سفارش بیرون بر انجام دهید .
در این روش مشتری به سادگی بارکدی که بر روی هر میز که به صورت مجزا می باشد را از طریق گوشی شخصی خود اسکن کرده ، و از طریق منویی که در گوشی خود مشاهده میکند تمامی آیتم های منو با قیمت به روز را می تواند سفارش دهد . همچنین با امکاناتی نظیر : پرداخت آنلاین ، درخواست گارسون (پیجر) ، مشاهده ریزسفارش و قیمت ، مشاهده عکس و توضیحات آیتم های منو و .... سفارشی لذت بخش و آسان را در رستوران یا کافه شما تجربه می کند .
همچنین از طریق پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار می گیرد میتوانید تمامی روند سفارش ، ثبت و پرداخت مشتری خود را مشاهده کنید و در نهایت با گرفتن گزارش از کارکرد روزانه ، هفتگی و ماهانه همچنین آیتم های فروخته شده در منو دیجیتال بر اساس تعداد و قیمت و ... می توانید از سیستم حسابداری متصل به این منو دیجیتال استفاده کنید .
 

 چرا ساخت منو دیجیتال کاریک ؟

امروزه و بخصوص بعد از شرایط همه گیری ویروس کرونا ، رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و بخصوص رستوران و کافه ها امری بسیار مهم و واجب برای رده بندی و در نظر گرفتن یک رستوران و یا کافه خوب در نظر مشتریان شده است و همین امر دغدغده مهمی برای صاحبان این کسب و کار می باشد. همچنین داشتن یک پلتفرم یکپارچه که بتواند یک سیستم به روز و آنلاین برای گرفتن سفارشات داخل سالن و بیرون بر و همینطور داشتن یک نرم افزار حسابداری و بسیاری امکانات خاص و ویژه برای مشتریان که می تواند برای جذب مشتری بیشتر کمک کند، می تواند برای کارفرما و استفاده از منو هوشمند دیجیتال جذاب و کارآمد باشد.

پنل مدیریت منو دیجیتال کاریک :

در بخش پنل مدیریت منو دیجیتال شما میتوانید تمامی آیتم های داخل منو هوشمند به همراه گروهبندی های آنها را در لحظه تغییر دهید و قیمت هرکدام را عوض کنید . همچنین کنترل ثبت سفارش مشتریان و مشاهده روند ثبت سفارش تا مرحله پرداخت و پرینت فاکتور را می توانید انجام دهید . امکان مدیریت سالن و میزهای داخل و خارج از سالن را خواهید داشت . همچنین بوسیله گزارشات منو دیجیتال رستوران داخل این پنل میتوانید از فروش روزانه، هفتگی و ماهانه خود به تفکیک آیتم ها اطلاع داشته باشید . در نهایت از تمامی گزارشات یک خروجی Excel  تهیه کنید .

ساخت منو دیجیتال رستوران و کافه کاریک :

تجربه شیرین سفارش با گوشی موبایل شخصی
داشتن یک منو دیجیتال به روز و کامل حق مسلم کسب و کار شماست
بدون نیاز به نصب نرم افزار و یا اپلیکیشن خاصی برای مشتریان
حذف منوی کاغذی و کمتر شدن هزینه های چاپ و نمایش منو سنتی
رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا با استفاده از منو دیجیتال کاریک
حس امنیت و سفارش آسان منو آنلاین را به مشتریان خود هدیه دهید
به روز بودن منو رستوران و کافه با استفاده از تکنولوژی های روز
رونق کسب کار و سهولت در سفارش گیری از منو دیجیتال رستوران
استفاده بهینه از نیروی انسانی در سفارش گیری از منو دیجیتال
در کمترین زمان منو دیجیتال رستوران و کافه اختصاصی خود را داشته باشید
کاربری آسان و مدیریت لذت بخش و نهایت راحتی در طرز استفاده از منو دیجیتال
پشتیبانی 24ساعته تیم منوساز کاریک در صورت بروز مشکل
سرعت در سفارشگیری آسان برای مشتری

دغدغه ها و نگرانی های کارفرمایان در استفاده از منو دیجیتال : 

•    تو این روزای کرونایی دغدغه رعایت پروتکل های ایمنی رو دارید ؟

با استفاده از منو دیجیتال کاریک دیگه منو سنتی و دست زدن به اون کاملا حذف میشه و سطح ارتباط با سالن دار و بخش صندوق کمتر میشه و کلا پرداخت نقدی به حداقل میرسه اینجوری میتونید سطح ارتباط فیزیکی با پرسنل مجموعه و مشتری ها رو به حداقل برسونید.

•    به دنبال حذف منو کاغذی و کمتر کردن هزینه های خود در چاپ و تکثیر منوهای سنتی خود هستید ؟

اینجوری میتونید خیلی از هزینه های چاپ منو رو حذف کنید همینطور استفاده از منوهای سنتی و اینکه به راحتی میتونید قیمت ها و آیتم های داخل منور رو تغییر بدید تا دیگه برای تغییر قیمت لازم نباشه دوباره کل منوها رو چاپ کنید .

•    استفاده از نیروی انسانی زیاد و تعداد گارسون ها و سالندارهای شما هزینه زیادی به مجموعه شما تحمیل کرده ؟

با استفاده از سیستم پیجر داخل منو دیجیتال کاریک و خود سفارش گیری از طریق منو آنلاین تعداد نیروهای انسانی و پرسنل مجموعه تون رو میتونید کمتر کنید و اینجوری هزینه زیادی رو در ماه میتونید سیو کنید.

•    به دنبال جذب مشتری بیشتر و بالا رفتن سفارشات و بازگشت دوباره مشتریان به مجموعه خود هستید ؟ 

از طریق ثبت نظرات مشتریان و تعامل مستقیم با اونها بوسیله منو دیجیتال کاریک ، همینطور ثبت اسم و شماره تماس هاشون در باشگاه مشتریان منو دیجیتال میتونید یک راه ارتباطی مستقیم با مشتریانتون داشته باشید تا با پیشنهاد های ویژه اون ها رو به مجموعه خودتون دعوت کنید. 

•    آیا دنبال راهی هستید که از پتانسیل ایام و مناسبت های خاص به همراه آفرها و تخفیفات ویژه برای مشتریان بالقوه خود هستید ؟

با داشتن شماره مشتریان تون میتونید در مناسبت های خاص و تولدهاشون ، آفرها و پیشنهادات ویژه به اطلاعشون برسونید و به مجموعه خودتون دعوتشون کنید .

•    آیا نیاز به سیستم حسابداری و گزارشگیری از سفارشات روزانه یا ماهانه و اطلاع از تعداد فروش محصولات منو خود هستید ؟

شما میتونید از طریق پنل مدیریت منو دیجیتال و آنلاین کاریک گزارشات پرداختی ها و سفارشاتتون رو به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه تک به تک چک کنید و در جریان هزینه ها و پرداختی هاتون قرار بگیرید . اینجوری با داشتن یه منو دیجیتال یک نرم افزار حسابداری هم میتونید داشته باشید .

•    آیا تغییر قیمت و اضافه و حذف شدن آیتم های منو سنتی برای شما هزینه بر و کاری دشوار است؟

تغییر آیتم های منو به همراه نمایش جزئیات محصولات به همراه نمایش عکس معمولا هزینه زیادی رو برای چاپ به همراه داره ولی با منو دیجیتال به راحتی و در لحظه قیمت و توضیحات به همراه عکس رو میتونید تغییر و یا اضافه کنید .

پرسشهای رایج

آیا برای منو دیجیتال نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی گوشی هست ؟
خیر این نرم افزار بر روی پلتفرم Web application می باشد و کاربر نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارد و فقط از طریق اسکن QRکد منو دیجیتال هر میز سفارش خود را ثبت کند. 
برای قسمت مدیریت نیاز به نصب نرم افزاری هست ؟
پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی می باشد که فقط با داشتن اینترنت و یک مرورگر وب می توان به راحتی به پنل مدیریت چه از طریق گوشی یاکامپیوتر دسترسی پیدا کرد و تمامی موارد منوی دیجیتال را مدیریت کرد.
اسکن QR کد منو دیجیتال نیاز به نرم افزار خاصی دارد ؟
در تمامی گوشی های اندروید و یا IOS امکان اسکن بارکد از طریق دوربین موبایل وجود دارد و هیچ نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست.
سفارشات از چه طریقی برای سالن دار نمایش داده می شود ؟
هنگام ثبت سفارش توسط مشتری ، شماره میز و آیتم های سفارش در تبلت و یا کامپیوتر بخش سالن دار نمایش داده می شود که به راحتی از روند سفارش و حتی پرداخت توسط مشتری مطلع می شود .
آیا میتوانم منوی اختصاصی از نظر گرافیکی و دیزاین و حتی QR کدهای مخصوص به خودم رو داشته باشم ؟
بله این امکان وجود دارد که به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی منو دیجیتال و آتلاین مجموعه شما از نظر رنگ ، چیدمان و لوگو طراحی شده و در اختیار شما قرار بگیرد. همچنین QRکدهای مخصوص منو آنلاین برای شما ساخته می شود .
آیا می توان در منو دیجیتال اختصاصی خودم گالری عکس یا فیلم یا توضیحات بیشتری داشته باشم ؟
بله شما میتوانید مجموعه ای از عکس های کافه یا رستوران خود و یا غذاها را در منو دیجیتال و آنلاین اختصاصی خود داشته باشید همچنین امکان بارگذاری فیلم تبلیغاتی نیز وجود دارد که مشتریان شما در کنار منو بتوانند آشنایی بیشتری با مجموعه شما داشته باشند .
آیا محدودیت خاصی برای گروه های منو آنلاین و یا حتی آیتم های منو دیجیتال وجود دارد ؟
هیچ محدودیتی برای منوی دیجیتال در ورود اطلاعات برای کارفرما وجود ندارد و شما می توانید به تعداد نامحدود آیتم و گروه به منو آنلاین خود اضافه کنید .
آیا هنگام ثبت سفارش پیغام یا آلارم خاصی مشاهده می شود ؟
بله بعد از ثبت سفارش توسط مشتری یک صدای زنگ و یک پیغام به صورت Notification ظاهر میشود همچنین با رنگ های مختلف که در قسمت مدیریت نمایش داده می شود میتوان مراحل سفارش را متوجه شد که در چه مرحله ای است .