خدمات طراحی سایت بازرگانی

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :

خدمات طراحی سایت بازرگانی 

طراحی سایت بازرگانی به عنوان یک وب سایت فوق العاده مهم در حوزه تجارت و ارتباطات آنلاین بین تجار در صورت رعایت المان ها و الگوریتم های مهم، می تواند بهترین بستر را برای شکل گیری نتیجه ای هدفمند ایجاد نماید.
امروزه طراحی سایت حرفه ای، برخلاف سال های گذشته بدون استفاده از تکنیک های برنامه نویسی نیز امکانپذیر شده است. طراحی سایت بازرگانی با ابزارهای سایت ساز آنلاین، یکی از این روش های منطقی و فوق العاده کم هزینه محسوب می گردد.
بررسی نکات مهم برای طراحی سایت بازرگانی موفق از جمله اولویت هایی است که طراحان قطعا آن را مورد توجه قرار می دهند. به طور کلی باید گفت که سایت های حرفه ای و موفق، ابزاری ایده آل برای پیشرفت و توسعه کسب و کارهای آنلاین به شمار می روند.
طراحی سایت های بازرگانی با استفاده از فاکتورهای حرفه ای، امکان حذف دغدغه های معمول در خصوص نتیجه بخش بودن یا نبودن کار را فراهم می کند. پیش بینی نیازهای کاربران وب سایت بازرگانی و پشروی بر اساس نیازهای تعریف شده، فرصت ظاهر شدن یک سایت در نگاه کاربران به صورت کاملا ویژه را ایجاد خواهد کرد.
طراحی سایت بازرگانی
 

اصول حرفه ای طراحی سایت بازرگانی 

اصول طراحی سایت بازرگانی شامل بخش های مختلفی است که از اصلی ترین آن ها می توان به طراحی ظاهر سایت یا گرافیک سایت اشاره کرد. اما پیش از طراحی ظاهری یا بصری سایت، باید نسبت به انتخاب نوع محتوا متنی یا تصویری برای انتشار در سایت حساس بود.
طراحی سایت بازرگانی توسط شرکت های طراحی سایت تهران یا هر یک از انواع شرکت های برتر در حوزه طراحی سایت نیز نمی تواند به منزله موفقیت قطعی وب سایت بازرگانی باشد. چرا که نحوه عملکرد یک سایت در خصوص جذب کاربران، اصلی ترین موضعی است که با توجه به آن میزان موفقیت سایت مشخص می شود.
از اصول طراحی سایت بازرگانی می توان به طراحی محتوا متنی خلاقانه و قابل اشتراک اشاره کرد. در صورتی که محتوا منتشر شده، ارزشمند و قابل اشتراک گذاری باشد، قطعا نتیجه منعکس شده از این موضوع، نتیجه ای شگفت انگیز خواهد بود.
با نگاهی به نحوه عملکرد برترین سایت های بازرگانی در ایران و به طور کلی در جهان، می توان به سادگی از اهمیت محتوا متن و تصویری آگاه شد. ساخت وب سایت برای شرکت های بازرگانی با توجه به اصول مهم طراحی سایت باعث ایجاد یک تفاوت بزرگ در کسب و کار مجموعه خواهد شد.
طراحی سایت بازرگانی برای شرکت های فعال در حوزه بازرگانی یک ضرورت جدی است. این ضرورت جدی، در بدو تولید و آغاز به کار شرکت، در زمان پیشرفت و همینطور در زمان توسعه جدی یا تبدیل شدن به یک برند بازرگانی، به خوبی قابل لمس خواهد بود. 

امکانات وب سایت بازرگانی موفق و تاثیرگذار

امکانات طراحی سایت بازرگانی بر اساس نیاز کاربران سایت تعریف می شود. طراحی سایت بازرگانی در ایران هم چون بسیاری از کشور های دیگر، بدون توجه به نیاز مخاطب، با نتیجه ای عکس همراه خواهد بود.
مهم ترین موضوع پیش از تعریف امکانات یک سایت حرفه ای، مشخص کردن هدف از طراحی سایت بازرگانی است. اصلی ترین هدف از طراحی یک سایت خوب، معرفی عملکرد ها و ویژگی های یک مجموعه به صورت مستقیم و موثر بر مخاطبین است.
طراحی سایت بازرگانی برخلاف بسیاری از سایت های نه چندان مهم، می تواند نقش فوق العاده موثری در رونق دهی به کسب و کار و همینطور افزایش دامنه معاملات یک شرکت بازرگانی داشته باشد.
ساخت وب سایت شرکت بازرگانی با طراحی امکانات قوی و حرفه ای در آن، راهی برای پیشرفت و قدرتمند شدن در حوزه بازرگانی است. مهم ترین ویژگی ها یا امکانات سایت های بازرگانی عبارت اند از:
•    پنل معرفی خدمات و فعالیت های شرکت بازرگانی
•    صفحه تماس (ویژه کاربران سایت)
•    طراحی صفحه پرداخت آنلاین
•    طراحی پنل ارتباط مستقیم کاربران با مدیران بازرگانی
•    پنل های ویژه برای ارسال پیامک به کاربران
•    پنل حرفه ای برای معرفی انواع محصولات به همراه عکس و مشخصات
از دیگر ویژگی های طراحی سایت بازرگانی موفق می توان به ریسپانسیو بودن سایت، انتشار اخبار و مقالاتی تحت عنوان اصول بازرگانی، دو یا چند زبانه بودن سایت بازرگانی و هم چنین بهینه سازی تصاویر یا مقالات اشاره کرد.

خدمات طراحی سایت بازرگانی

در طراحی سایت بازرگانی می توانید خدماتی داشته باشید که به جذب مخاطب شما کمک کند در ادامه به برخی از این خدمات اشاره کرده ایم:

جایی برای آموزش داشته باشید

 با قرار دادن  صفحات «درباره ما»، «پورتفولیو»، «اخبار و رویدادها»، «خدمات» و غیره در طراحی سایت بازرگانی باعث می شود که مراجعه کنندگان به راحتی به شما اعتماد کنند. اگر این نوع اطلاعات در سایت بازرگانی شما وجود نداشته باشد، بازدیدکنندگان مشکوک خواهند شد.  همچنین در بخشی از سایت به جای فروش می توانید به آموزش و ارائه اطلاعات بپردازید. از این طریق می توانید طیف مراجعه کنندگان خود را وسیع تر کنید. زیرا بازدیدکنندگان سایت شما علاوه بر خرید از شما در برخی مواقع میخواهند، بدانند که شما محصولات یا خدماتی را ارائه می‌دهید و چطور می توانید مشکلات و نیازهای آنها را حل کنید. بنابراین بهتر است در محتوای سایت خود، بجای تمرکز روی فروش، به رفع مشکلات و نیازهای مخاطبان از طریق مشاوره نیز بپردازید. علاوه بر این، ایجاد محتوای آموزشی به نوعی یک استراتژیک بازاریابی خواهد بود. زیرا این روش به آنها کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات شما به دست آورند و بهترین تصمیم را بگیرند.
 

اشتراک آسان محتوای سایت

چنانچه مخاطبین شما دسترسی راحت به اطلاعات داخل سایت داشته باشند به راحتی می توانند با سایت شما ارتباط برقرار کرده و از خدمات شما استفاده کنند.
پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر ابزارهای قدرتمندی برای انتشار محتوا هستند و ادغام دکمه‌های «لایک» و قابلیت‌های «اشتراک‌گذاری این محتوا» می‌تواند بازدیدکنندگان را تشویق کند تا محتوای شما را با شبکه‌هایشان به اشتراک بگذارند.

 از خدمات دعوت به اقدام ها (call to action) استفاده کنید

بهتر از در وب سایتتان بخش دعوت به اقدام داشته باشید تا مخاطبین شما بتوانند با انجام دادن راهکار هایی مانند فرم «درخواست قیمت» را پر کنید، روی دکمه «هم اکنون خرید کنید» کلیک کنید، «برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت را کنید» و غیره به راحتی خدمات شما را شناخته و از آن استفاده کنند. بهتر است دعوت به اقدام را در سمت راست انتهای متن در وب سایت قرار داده و دکمه کلیک آن را تا حد امکان برجسته سازی کنید.
 بهتر است این فراخوان ها را با جملات  جذاب طراحی کنید این جملات می تواند “درخواست پیشنهاد قیمت” از عباراتی مانند “بهترین پیشنهاد را دریافت کنید”، به جای “خرید” از “خرید آسان و بدون دردسر” و به جای “عضویت در خبرنامه ماهانه” از “به روز با آخرین اخبار و پیشنهادات ما باشید” نوشته شود. همچنین در طراحی این بخش از رنگ ها و لوگو های زیبا و چشم نواز استفاده کنید. که با طرح وب سایت هماهنگ باشد.
 

چطور بهترین شرکت طراحی سایت بازرگانی را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بازرگانی با نگاهی به نمونه های طراحی سایت بازرگانی انجام شده توسط مجموعه و یا بررسی میزان تخصص و مهارت شرکت ها، امکانپذیر است. در این مسیر هم چنین می توان از متفاوت بودن ساختار های طراحی سایت بازرگانی در یک شرکت نسبت به مجموعه های دیگر به عنوان یک امتیاز مهم یاد کرد.
هدف از طراحی سایت بازرگانی توسط شرکت های طراحی سایت بازرگانی حرفه ای قطعا ایجاد یک تفاوت اساسی در عملکرد و میزان بازدهی کار است. نمونه طراحی سایت های بازرگانی می تواند یک منبع الهام بخش برای ایجاد یک نقشه طراحی کاملا حرفه ای و اثرگذار باشد.
رعایت ساده ترین نکات در طراحی سایت بازرگانی نیز می تواند نقش چشمگیری در نتیجه کار داشته باشد. سیستم RSS و خبر خوان، لود سریع صفحات، طراحی بخش نظرسنجی و نمایش نمایندگی های بازرگانی شرکت را باید به عنوان مهم ترین خدمات در یک سایت بازرگانی معرفی کرد.

طراحی سایت بازرگانی با استفاده از کاریک

طراحی سایت بازرگانی حرفه ای با استفاده از کاریک به عنوان یک ابزار کارآمد، دقیق و کم هزینه می تواند فرصتی ایده آل برای طراحان سایت در این حوزه به شمار آید. سایت های بازرگانی حرفه ای، نه تنها یک پنل ارتباطی بی واسطه برای شکل گیری مسیر های تجاری به شمار می روند.
بلکه می توان از این سایت ها با عنوان مجموعه هایی حرفه ای برای اعتماد سازی در کاربران نیز یاد کرد. هزینه طراحی سایت بازرگانی در صورت انتخاب ابزارهای سایت ساز با توجه به تنوع قابلیت ها، امکانات و ویژگی ها، هزینه ای کاملا منطقی است. 
برترین سایت های بازرگانی نیز امروزه با استفاده از ابزارهایی مشابه طراحی می شوند. طراحی سایت شرکت بازرگانی بدون وجود محدودیت های گرافیکی یا هر نوع محدودیت در امکانات سایت، موضوع مهمی است که می تواند در نوع خود از نظر کاربران حائز اهمیت باشد.
طراحی سایت بازرگانی با نگاهی به سایت های بازرگانی موفق شرایطی مطلوب تر را برای طراحان به نمایش می گذارد. توجه به سادگی ظاهری سایت در عین جذابیت آن از جمله پارامترهایی است که می توان میزان تاثیرگذاری آن را در سایت های برتر به خوبی مشاهده کرد.
از طرفی دیگر، ارائه اطلاعاتی ضرورتی، کاربردی، موثق و مطمئن به کاربران، از دیگر اولویت های مهمی است که رعایت آن پس از طراحی سایت بازرگانی حرفه ای، ضروری است. نمایش این اطلاعات به شکلی ساده و منظم برای کاربران نیز در افزایش میزان تاثیرگذاری مطالب، نقش مهمی خواهد داشت.