نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

ساخت زیرمنو جدید برای سایت

برای ساخت زیر منو جدید برای سایت ، بعد از ورود به پنل مدیریت ، روی دکمه سبز رنگ "صفحه ها"سمت راست کلیک کرده و سپس از منوی کشویی ، روی هر کدام ازمنوها که قصد داریم برای آن زیر منو بسازیم را دبل کلیک میکنیم و سپس از بخش سمت چپی ، دکلمه "جدید" را انتخاب میکینیم.(مطابق شکل زیر)
سپس در صفحه جدید موارد زیر را پر میکنیم:

Title : در بخش Title تایتل بالای صفحه که میخواهیم در آن صفحه نمایش دهد را می نویسیم .
H1 : در بخش H1 متن مرتبط با نام صفحه که می خواهیم در تگ H1 قرار بگیرد را تایپ می کنیم .
گزینه های پیوند – لینک کوتاه – URL و تگ به صورت سیستمی پس از ذخیره منو ساخته خواهد شد و برای استفاده در لینک گذاری در سایت های دیگر و یا ارسال به اشخاص استفاده می شود .
جهت سورت : از این گزینه برای سورت منو که به صورت صعودی یا نزولی تنظیم می شود استفاده می کنیم همچنین در بخش فیلد سورت نوع سورت شدن منو که به دو صورت Priority و یا Id می باشد استفاده می کنیم .
اندازه صفحه ماژول : عدد وارد شده در این بخش نشان دهنده تعداد محصول ، عکس ، خبر و ... که برای سرگروه ماژول هستند را نمایش می دهد و مابقی اطلاعات وارد شده به صفحات بعد منتقل می شود .
گروه بندی : تیک زدن گروهبندی و گروه پیش فرض برای گروه بندی کردن در ماژول ها مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال در منو گالری میتوانید به صورت نامحدود گروه گالری وارد کنید که هر گروه شامل عکس با قابلیت بزرگنمایی می باشد .
منو  1، 2، 3 : تیک خوردن این بخش نمایش دادن منو ذخیره شده در در سطح 1 ، 2 و 3 می باشد که می توان منو را علاوه بر اینکه در بالای سایت و در منو 1 موجود می باشد ، در بخش پیوند پایینی سایت هم ذخیره کرد .
منو سیستمی : تیک خوردن این منو باعث می شود که منو به صورت سیستمی ذخیره شود و تنا وقتی که تیک آن وجود دارد به هیچ عنوان پاک نشود .
اولویت : عدد وارد شده در این بخش باعث می شود منوها نسبت به منوهای کناری خود اولویت داشته باشند و در قسمت راست یا چپ منوهای قبلی ذخیره شوند .
بعد از تنظیم کردن بخش های مورد نظر و وارد کردن نام منو دکمه " ذخیره " را کلیک کرده و منو را به سایت اضافه می کنیم .