سفارش طراحی سایت , تعرفه و برآورد هزینه آنلاین سایت

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :
سفارش طراحی وب سایت از ابتدایی ترین کارها برای شروع یک کسب و کار آنلاین در هر حوزه ای است؛ که امروزه تبِ آن داغ تر از همیشه شده است. به لطف یک وب سایت، این شما هستید که بدون دردسر البته با صرف نظر از برخی هزینه ها، شاهد یک رقابت حرفه ای با رقبا خود خواهید بود. سایت ها جزء انعطاف پذیرترین ابزارها برای ایجاد تغییراتی سریع در کسب و کار شما محسوب می شوند.

نداشتن وب سایت به معنی از دست دادن فرصت های طلایی برای رقابت در دنیای دیجیتال با کم ترین ریسک و بیشترین ظرفیت ها است. اما انتخاب یک مجموعه یا گروه حرفه ای برای سفارش طراحی سایت از سمت مشتریان معمولا کار سخت و نفس گیری است. نه فقط هزینه های طراحی، بلکه هزینه های متعدد برای پشتیبانی از وب سایت، تولید محتوا، سئو سایت و ... نیز می توانند جزء عوامل بازدارنده برای شروع کسب و کار آنلاین باشند.
 
سفارش سایت

نحوه سفارش طراحی سایت به صورت حرفه ای


زمان طلا است. برای شروع کار تبلیغات برخلاف روش های سنتی و هزینه بر، سایت می تواند بستری فوق العاده ایده آل برای تبلیغات گسترده با کم ترین هزینه ممکن باشد. شروع تبلیغات به شکل حرفه ای و بدون در نظر داشتن هیچ نوع محدودیتی، موضوع دیگری است توجه مشتریان را به خود جلب می کند.

اگر جزء متقاضیان سفارش طراحی سایت هستید و هدف شما تنها فروش یا ارائه خدمات به مشتریان نیست، باز هم می توانید وارد دنیایی سراسر هدفمند و متفاوت شوید. انتقال اطلاعات مورد نیاز کاربران بدون حضور در یک مکان خاص و ایجاد ارتباط گسترده و اعتماد سازی بین مشتریان و سایت، از دیگر مزایا طراحی وب سایت حرفه ای است که باید بدانید.

سفارش طراحی سایت در تهران و هر یک از مراکز دیگر در کشور با توجه به نیاز و هدف کاربر صورت می گیرد. استفاده از یک راهنما جامع ساخت وب سایت می تواند باعث مدیریت هزینه ها و زمان شما گردد. در این صورت همچنین می توانید به هر شکل از سوء استفاده های معمول در این بازار جلوگیری کنید.

استفاده از سایت ساز برای طراحی وب، جزء ساده ترین گزینه های پیش روی شما است. سایت ساز علاوه بر ایجاد امکان طراحی قالب اختصاصی و دلخواهِ کاربر، امکان طراحی های پیشرفته بی شماری را نیز فراهم می کند. به همین علت در مقایسه طراحی وب سایت با سایت ساز و یا استفاده از قالب هایی مانند وردپرس، انتخاب گزینه اول هوشمندانه تر به نظر می رسد.

قالب های اختصاصی که امکان طراحی آن در سایت ساز وجود دارد، بستری متفاوت را برای ایجاد تغییراتی دلخواه ایجاد می کند. به همین دلیل کاربر این فرصت را خواهد داشت تا بر اساس نیازها، انتظارات و اهداف خود یک قالب کاملا اختصاصی را انتخاب و شروع فعالیت آنلاین خود را در آن مدیریت کند.

نحوه سفارش طراحی سایت با کاریک چگونه است؟


سفارش طراحی سایت با کاریک تنها در 3 مرحله انجام می گیرد. چرا که در صورت انتخاب کاریک، به عنوان یک ابزار حرفه ای در طراحی، بدون دانش برنامه نویسی، بستری ایده آل برای ساخت وب، در اختیار شما قرار می گیرد.
 1. انتخاب قالب و دامنه سایت
 2. ثبت مشخصات
 3. تحویل سایت!

سایت ساز کاریک قابلیت های متعددی را در خود جای داده است که یکی از مهم ترین آن ها، امکان ساخت سایت آزمایشی است. از طرفی دیگر بکاپ گیری روزانه جزء ویژگی های دیگر این ابزار حرفه ای است که بخش زیادی از انتظارات و برآوردهای مشتریان را پوشش می دهد.

به همین علت سفارش طراحی سایت با این ابزار می تواند مجموعه ای از تمامی انتظارت و نیازهای کاربران را به خوبی در یک پکیج کامل جای دهد. برای سفارش طراحی سایت با ابزارهایی مانند سایت ساز نیازی به کسب اطلاعات تخصصی در زمینه هایی مثل برنامه نویسی نیست.

امکان طراحی چه نوع سایتی با کاریک وجود دارد؟


سایت ساز و فروشگاه ساز کاریک به عنوان یک تکنولوژی کارآمد، تکنیک هایی جدید را برای طراحی وب بدون برنامه نویسی پیشِ روی متقاضیان قرار داده است. صرف هزینه های سنگین و کسب تخصص در برنامه نویسی از جمله پیش نیازهای لازم برای ساخت وب با کاریک نیست!

امکان طراحی هر نوع سایتی در حوزه کسب و کار و حتی سرگرمی با کاریک وجود دارد.
 • سفارش طراحی سایت شرکتی
 • سفارش طراحی سایت موسیقی
 • سفارش طراحی سایت صنایع دستی
 • سفارش طراحی سایت گردشگری
 • سفارش طراحی سایت ساختمانی
 • سفارش طراحی سایت حرفه ای
 • سفارش طراحی سایت ترجمه آنلاین
 • سفارش طراحی سایت شخصی
 • سفارش طراحی سایت پزشکی و ...

آیا هزینه سفارشی طراحی سایت با سایت ساز منطقی است؟


هزینه سفارش طراحی سایت با سایت سازهایی نظیر کاریک برخلاف دیگر روش های طراحی از جمله ساخت سایت با وردپرس کاملا منطقی و معقول است. کاریک در کنار هزینه های منطقی برای کارفرما، امکانات متعددی را نیز در خود جای داده که امکان طراحی گرافیک پیش ساخته تنها یکی از مهم ترین این موارد به شمار می رود.

این ابزار جزء طراحی های بومی است که کدنویسی اختصاصی ASP.Net و قالب های گرافیکی متعدد آن نقش ویژه ای در مدیریت هزینه ها برای کارفرمایان دارد. به همین دلیل تنها با انتخاب قالب های مورد نظر و یا حتی ساخت قالب آماده، بدون نیاز به پیاده سازی قالب گرافیکی و کدنویسی امکان فعالیت در بستر وب فراهم می گردد.

ساخت سایت با هزینه کم و تحویل آن در کم تر از چند دقیقه رویایی دست نیافتنی به نظر می رسید. اما امروزه به لطف وجود ابزارهای سایت ساز این امکان به سادگی فراهم شده است. هیچ اهمتی ندارد که شما مشتری طراحی چه نوع وب سایتی هستید، تمامی امکانات لازم را در کاریک مشاهده می کنید.

فروشگاه ساز کاریک به عنوان یک بستر حرفه ای شرایط ساخت فروشگاه آنلاین با تمامی امکانات را برای شما مهیا خواهد کرد. گسترش و توسعه فروش با فروشگاه ساز همچون دیگر روش های مطرح، به سادگی میسر می گردد. به لطف ویژگی Moblie Friendly سایت امکان دیده شدن در گوگل و دسترسی کاربران به سایت را شاهد خواهید بود.

انتخاب شرکت طراحی وب سایت یا ساخت سایت با سایت ساز


انتخاب با شماست. ساخت یک وب سایت از پایه به صورت حرفه ای با ابزارهایی ساده که بدون هیچ نوع پیچیدگی خاصی قابل استفاده هستند، می تواند فرصت خوبی برای متقاضیان طراحی وب به شمار آید. فاکتورهای مهمی برای دیده شدن سایت در گوگل وجود دارند.

طراحی یک سایت برای گوشی، تبلت و کامپیوترها جزء اولویت های اصلی است که طراحان به آن توجه می کنند. بنابراین اگر با استفاده از یک برنامه یا ابزار حرفه ای، امکان ساخت وب سایت برای شما وجود داشته باشد، این شما هستید که می توانید سایتی ریسپانسیو و مطابق با اصول سئو را طراحی کنید.

تامین امنیت سایت هم جزء کلید وازه های دیگری است که در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت باید به آن اهمیت دهید. امنیت سایت نه فقط از نظر امکان دسترسی وبمستر بلکه از جوانب دیگری نیز حائز اهمیت است. بیشتر از هر زمانی، در صورت بالا رفتن رتبه سایت و کسب اعتبار سایت در گوگل امنیت، معنا می یابد. اگر سایت شما از امنیت خوبی برخوردار نباشد، کار شما تمام است!

برآورد هزینه آنلاین ساخت سایت | تعرفه طراحی سایت آنلاین


امکان برآورد هزینه آنلاین ساخت سایت برای متقاضیان از مهم ترین پارامترهایی است که به واسطه آن در آنِ واحد می توانید تصمیم گیری برای نوع طراحی سایت تصمیم گیری لازم را انجام دهید. البته که نحوه برآورد هزینه ساخت سایت به پارامترهای متعددی وابسته است که "امکانات سایت" مهم ترین پارامتر شناخته می شود.

اینکه امکان بهینه سازی سایت به ساده ترین شکل ممکن فراهم گردد، یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در هزینه طراحی سایت به شمار می رود. اما به علت عدم وجود یک تعرفه مشخص در سفارش سایت در بسیاری از موارد متقاضیان دچار سردرگمی می شوند. بررسی قیمت های موجود در سایت های آنلاین، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا آنالیز لازم را انجام دهید.

وجود برخی از مهم ترین ویژگی ها در قالب سایت نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:
 • ارسال پیامک یا اس ام اس
 • نقشه کلی سایت
 • بلاگ
 • امکان اتصال به درگاه پرداخت بانکی
 • گالری تصاویر سایت
 • سی آر ام
 • نظرسنجی کاربران سایت
 • بخش تماس با ما
 • بخش درباره ما
 • نمایندگی ها
 • امتیازات
 • اخبار جدید
 • فرم ثبت نام یا عضویت کاربران در سایت

آنالیز سایت های طراحی شده در مجموعه های طراحی سایت به واسطه طراحی قالب اختصاصی یا با استفاده از نرم افزارهای سایت ساز جزء پارامترهای بسیار مهم دیگری است که قطعا می تواند بسیار نیز نتیجه بخش باشد. این نمونه کارها می توانند نمایشگر میزان موفقیت یا محبوبیت سایت از نگاه کاربران باشند.

تعرفه طراحی سایت علی رغم نداشتن هیچ حد و مرزی، به سادگی قابل تعیین و برآورد آنلاین است. چرا که مشخصه هایی از جمله خرید قالب سایت، ایمن سازی، بهینه سازی، نصب قالب، پشتیبانی، امنیت سایت و ... این تعرفه نهایی را مشخص خواهند کرد. البته می توان گفت که کاریک جزء معدود نرم افزارهای حرفه ای برای طراحی سایت با تعرفه ای بسیار عالی است.

مراحل گرفتن سفارش طراحی سایت با کاریک


گرفتن سفارش طراحی سایت با ابزاری کاربردی مثل کاریک بدون هیچ پیش نیاز خاصی انجام می گیرد. طراحی سایت که جزء یکی از برنامه های بلندمدت و بسیار موثر در حوزه های کسب و کار آنلاین به شمار می رود، توسط مجموعه های متعددی اجرا می شود. اما گرفتن طراحی سایت در هر مجموعه الزاما معنایی مشابه با موفقیت را برای تیم های کسب و کار به همراه ندارد.

بنابراین توجه به جزئیات ساده هم در گرفتن سفارش طراحی سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. تعرفه طراحی سایت شاید یکی از عوامل تعیین کننده میزان حرفه ای بودن شرکت های طراح و سازنده سایت های آنلاین است. البته در این بین با نگاهی به سایت سازهایی که کاملا بومی شده اند نیز می توان به نتایجی کاملا رضایت بخش رسید.

گزینه های متعددی برای گرفتن سفارش طراحی سایت وجود دارد که شاید صحبت با دوستان، آشنایان یا حتی جستجو در گوگل نیز می تواند از رایج ترین روش ها برای این امر به شمار آید. بررسی نیازها و نتایج اولیه و ثانویه در طراحی سایت اینترنتی تعیین کننده موفقیت یا شکست یک پروژه طراحی سایت خواهد بود. سیستم های اختصاصی برای ساخت وب سایت و همینطور سایت ساز ها می توانند به عنوان جایگزین های کاملا تضمین شده وردپرس شناخته شوند.

هزینه و تعرفه طراحی سایت در صورت انتخاب سایت ساز و سایر بسترهای مشابه برای متقاضیان و مشتریان بسیار کم تر از انتخاب روش های طراحی سایت با وردپرس است.