طراحی سایت بازاریابی

مسیر نما :
آنچه در این مقاله می خوانید :
طراحی سایت بازاریابی مانند هر یک از وب سایت های دیگر می تواند دربرگیرنده نکات مثبت و منفی بسیار متنوعی باشد. طراحی یک سایت نه تنها برای دیده شدن، بلکه با هدف تاثیرگذاری و افزایش درآمد در بین رقبا، انجام می گیرد.
 
توجه به مجموعه ای از نکات ساده و مهم، کلیدی ترین عامل در موفقیت های مرتبط با طراحی سایت است. اعتماد سازی و ایجاد ارتباط مستقیم و مستمر با کاربران در فضای وب، از دیگر مواردی است که در صورت طراحی سایت بازاریابی حرفه ای می توان شاهد آن بود.
طراحی سایت بازاریابی برخلاف طراحی پلتفرم های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی، محدود به گروه خاصی نیست و شانس موفقیت یک تیم بازاریابی موفق در پس از طراحی سایت بازاریابی بیشتر از هر زمان دیگری خواهد بود.
تلفیق محتوا، تصاویر و ویدیو برای ساخت یک برند موثر در ذهن کاربران از جمله نکات مهم دیگری است که در راه اندازی سایت بازاریابی قدرتمند همواره مورد توجه قرار می گیرد. دریافت امتیاز مثبت از نگاه موتورهای جستجو گوگل قطعا اصلی ترین هدف از طراحی یک سایت حرفه ای است.
 
طراحی سایت بازاریابی

اصول مهم در طراحی سایت بازاریابی

اصول مهم در طراحی سایت بازاریابی شامل بخش های مختلفی می شود که از جمله مهم ترین آن ها باید به نکات گرافیکی سایت اشاره کرد. اما در عین حال باید گفت که موفقیت در طراحی سایت یک اتفاق ساده به نظر نمی رسد.
نکاتی که باید برای طراحی سایت بازاریابی به آن توجه کرد، بسیار متنوع و در عین حال پیچیده است. آشنایی با تکنیک ها و ترفندهای رشد وب سایت بازاریابی شبکه ای در فضای رقابتی گوگل، ضرورت مهمی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. 
طراحی ظاهر سایت (ظاهر بصری) بر اساس اصول حرفه ای از جمله کلیدی ترین نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. نحوه به کارگیری فونت ها، رنگ ها و به طور کلی چیدمان ظاهری سایت، که نقش روح سایت را ایفا می کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد.
در نظر داشتن user experience یا تجربه کاربر به عنوان یک فیدبک مهم در طراحی سایت به ویژه سایت های بازاریابی عامل مهمی در موفقیت وب سایت به شمار می رود. هر چه ارتباط میان سایت و کاربر، نزدیک تر باشد، میزان جذب ترافیک سایت و در نهایت موفقیت آن نیز بیشتر خواهد بود.
بررسی دلایل و اهداف مهم پیش از طراحی سایت بازاریابی عامل مهمی است که به واسطه آن می توان مسیر طراحی سایت و خلق یک برنامه منظم برای بهینه سازی آن را ترسیم کرد. طراحی سایت بازاریابی امروزه یک اهرم کاملا موثر در افزایش درآمد زایی و ایجاد طیف گسترده ای از مخاطبین است.
بازاریابی دیجیتال و استفاده بهینه از فضا وب سایت بازاریابی حرفه ای برای اجرا تمامی تکنیک های مهم بازاریابی از جمله موارد مهم دیگری است که نباید از آن غافل شد. طراحی سایت بازاریابی خوب بر اساس اصول حرفه ای و تجربی اولین قدم در مسیرهای رقابتی آنلاین به شمار می رود.
 

سایتهای بازاریابی اینترنتی

 مطمئنا امروزه در ایران و خارج از ایران سایت های بازاریابی وجود دارد که به صورت موفق مشغول کسب درآمد هستند. یکی از عمده ترین دلایل این شرکت های بازاریابی، قدمت آن است که موجب کسب تجربه های مختلف شده است. هرچند این مسئله کافی نیست و عوامل دیگر نیز در موفقیت این کس بو کار ها وجود دارد از جمله سایت های بازاریابی موفق در ایران میتوان به  این موارد اشاره کرد:

 1. دیجی کالا

 2. خانومی

 3. دیجی استایل

 4. روبان

 5. رایامارکتینگ

 6. بامیلو

 7. ورزش3

 8. تبیان

از طرفی در خارج از کشور این نوع کسب و کار از رونق بیشتری برخوردار است. کسب و کار اینترنتی و سایت های بازاریابی در خارج از کشور بخش عمده ای از نیاز های جامعه را برطرف کرده و در بسیاری از مواقع جای کسب و کار بیرون اینترنت را گرفته اند. بنابراین می توان گفت سایت های بازاریابی پیشرفت بیشتری نسبت به کشورهای دیگر داشته اند. چند سایت بازاریابی معروف در خارج از ایران عبارتند از:

 

1. سایت اینترنتی خرید آنلاین Amazon

 2. سایت خرید آنلاین ای بی

 3. سایت خرید آنلاین والمارت

 4. سایت خرید آنلاین علی بابا

 5. سایت خرید آنلاین تارگ

6. خرید آنلاین بست بای

 7. سایت خرید آنلاین فلیپ کارت

 8. خرید آنلاین شاپ

 9. آنلاین شاپ گروپان

 10. خرید آنلاین ikiya

 استخدام بازاریابی اینترنتی توسط سایت های بازاریابی

برای کار کردن در سایت های بازاریابی اینترنتی نیاز داریم به یک کارشناس اینترنت و آشنا به بازاریابی اینترنتی در مورد کسب و کار، خواهیم بود. این افراد با تخصصی که دارند کمک میکنند تا تولید کنندگان محصول بتوانند به بهترین نحو محصولات خود را تبلیغ کنند. در واقع یک بازاریاب دیجیتال خوب با در نظر گرفتن شرایط خاص و کسب دانش در این زمینه می تواند در کنار یک تولید کننده و در بستر سایت بازاریابی محصولات را در بهترین شرایط و در بستر اینترنت به فروش برساند.

چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب پیدا کنیم؟

پیدا کردن یک شرکت مطمئن و حرفه ای برای ثبت سفارش طراحی سایت با وجود انبوهی از شرکت های فعال در این حوزه قطعا کار ساده و آسانی نیست. ضمن اینکه طراحی سایت بازاریابی با هدف ایجاد یک شبکه ارتباطی گسترده، نیازمند رعایت مهم ترین المان های طراحی حرفه ای است.
انتخاب شرکت های موفق با سابقه های درخشان و پس از بررسی نمونه های کاری و هزینه های اجرایی پروژه طراحی سایت، کمی کار را برای مشتری و متقاضی سفارش سایت ساده تر می کند.
ظرفیت انتشار تصاویر و اطلاعات در هر یک از وب سایت ها عموما نامحدود و بسیار گسترده است. همین موضوع موجب می شود تا جایگاه سایت بازاریابی به عنوان یک ابزار کارآمد، بیش از هر پلتفرم دیگری مورد توجه مخاطبین قرار گیرد.
پیش از مطرح کردن این سوال که "چگونه یک شرکت طراحی سایت بازاریابی خوب پیدا کنیم؟ می توان با نگاهی به روش های طراحی سایت، شاهد گزینه هایی هیجان انگیز بود. گزینه هایی مانند طراحی سایت با ابزار سایت ساز که در نوع خود فرصتی متفاوت را برای علاقه مندان به فضای سایت ایجاد می کند.

بهترین روش برای طراحی سایت بازاریابی چیست؟

روش های طراحی سایت بازاریابی بسیار متنوع اند. تنوع در این روش ها عامل مهمی است که به واسطه آن مشتریان طراحی سایت شاهد هیچ محدودیتی نخواهند بود. فعالیت طیف گسترده ای از کسب و کارها به صورت آنلاین، باعث ایجاد موفقیت های چشم گیر برای این مجموعه ها می شود.
این در حالی است که مجموعه های غیر فعال در فضا وب، از شانس ارتباط بیشتر با کاربران و مخاطبین بی بهره هستند. طراحی سایت بازاریابی با کم ترین هزینه اما بیشتری کارایی با انتخاب ابزار سایت ساز امکانپذیر است.
در بین هر یک از انواع ابزارهای سایت ساز ایرانی و خارجی که با شرایط مختلف طراحی و منتشر شده اند، ابزار سایت ساز کاریک نمونه ای تمام عیار برای ساخت و طراحی سایت بازاریابی به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی است.
بررسی امتیازات خاص این ابزار برای طراحی سایت از یک سو و توجه به قابلیت های مهم آن از سویی دیگر، تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد. ضمن مقرون به صرفه بودن طراحی سایت با ابزار یاد شده، شرایط این طراحی از نظر گرافیکی نیز کاملا متفاوت است.
بدون نیاز به آشنایی با تمامی شرکت ها و مجموعه های طراحی سایت بازاریابی، می توان برای شروع کار در این حوزه با چند کلیک ساده اقدام کرد. 

آیا با استراتژی های طراحی سایت بازاریابی آشنا هستید؟ 

استراتژی های هدفمند در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای به عنوان یک مرجع مهم ارتباطی از تنوع بالایی برخوردار هستند. اما مهم ترین استراتژی ترکیب خلاقیت و مهارت طراح سایت به منظور خلق یک سایت حرفه ای و ایده آل برای ارائه آموزش ها یا محتویات بازاریابی است.
در کنار استراتژی های هدفمند برای جهش سایت در مسیرهای از پیش تعریف شده، باید به موضوعات و نکات بسیار مهمی نیز توجه کرد. طراحی سایت بازاریابی در صورت انتخاب دامنه مناسب و همینطور یک قابل حرفه ای، در لیست بهترین طراحی ها قرار خواهد گرفت.
با توجه به فضا رقابتی بسیار نزدیک در حوزه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای ایده پردازی های نوین و ابداع سبک های جدید در طراحی اصل مهمی است که نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. اختصاص زمان کافی برای فعالیت و رشد وب سایت از مهم ترین استراتژی های طراحی سایت بازاریابی حرفه ای است.
در صورت اجرا استراتژی های هدفمند در مسیر طراحی سایت بازاریابی و انجام تحلیل های دوره ای منظم در نهایت امکان انتخاب بهترین مسیر با توجه به ارزیابی خروجی فعالیت های سایت فراهم می گردد.