طراحی سایت باشگاه و ساخت وب سایت باشگاهها

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :

طراحی سایت باشگاه و ساخت وب سایت باشگاهها

 
طراحی سایت باشگاه ورزشی برای ارائه خدمات آنلاین به ورزشکاران و یا مدیریت برنامه های ورزشی یکی از روش های فوق العاده کاربردی است که امروزه مورد توجه مربیان بدنسازی یا هر یک از رشته های ورزشی پرطرفدار قرار گرفته است. 
ساخت سایت ورزشی رایگان با استفاده از ابزارهایی حرفه ای مانند کاریک در مدت زمانی بسیار کوتاه و با بهترین شرایط امکانپذیر گردیده است. سایت های ورزشی یا سایت باشگاه های ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی، امکان مدیریت تمامی برنامه های ورزشی ورزشکاران را به صورت آنلاین و در هر نقطه ای از شهر فراهم می کند. اما این تنها امتیاز طراحی سایت های باشگاه ورزشی نیست. بلکه ساخت وب سایت باشگاهها راه ارتباطی خوبی برای ایجاد رضایت مندی در کاربران است.

طراحی سایت باشگاه
 

اصول طراحی سایت باشگاه ورزشی حرفه ای

طراحی سایت باشگاه با توجه به اصول مهمی از جمله طراحی ریسپانسیو باعث کاهش دردسر کاربران برای ارتباط گیری با سایت طی یک دوره زمانی طولانی می شود. طراحی سایت باشگاه برخلاف تصور برخی از افراد، یک ضرورت جدی و مهم برای حضور در عرصه رقابت های آنلاین به شمار می رود.
امکان پیاده سازی اصول طراحی سایت باشگاه ورزشی یکی از نکات مهمی است که میزان کیفیت سایت طراحی شده و نحوه نمایش نتایج آن را مشخص می کند. طراحی سایت باشگاه ورزشی به صورت گروهی یا اختصاصی بدون هیچ گونه محدودیتی امکانپذیر است.
در صورت طراحی سایت باشگاه ورزشی به صورت اختصاصی به عنوان یک وب سایت ورزشی کارآمد، با ارائه محتوای ناب و منحصر به فرد می توان در کمترین زمان ممکن، تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را به سادگی منتشر نمود.
طراحی وب سایت باشگاه با استفاده از نظرسنجی کاربران در سایت های مشابه یا سایت های رقیبب قطعا با کیفیتی تضمین شده و ایده آل امکانپذیر می گردد. به نوعی باید گفت که حتی نحوه رنگ پردازی در سایت باشگاه ورزشی نیز تاثیر ویژه ای در نگاه کاربران و مخاطبین خواهد داشت.
در صورتی که به عنوان یک مربی بدنسازی یا یکی از مربیان ماهر در رشته های رزمی فعالیت می کنید، با طراحی سایت باشگاه ورزشی می توانید شاهد تاسیس یک باشگاه آنلاین با تمامی امکانات و ویژگی های مورد نظر خود نیز باشید.

آموزش طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

طراحی وب سایت باشگاه ورزشی با استفاده از اصول و آموزش های حرفه ای در این حوزه باعث کاهش ریسک و احتمالات خواهد شد. طراحی سایت باشگاه و ساخت وب سایت باشگاهها در صورت رعایت اصول حرفه ای به طور حتم باعث ایجاد تحولی شگفت انگیز در مسیر یک فعالیت آنلاین خواهد شد.
تنوع رشته های ورزشی از جمله رشته های رزمی، رشته های حرکتی، ورزش های انفرادی، ورزش های گروهی و ورزش های سوارکاری شرایطی کاملا نرمال را برای طراحی سایت باشگاه های ورزشی فراهم کرده است.
هدف از طراحی سایت باشگاه ارائه محتوایی خاص به کاربرانی خاص است. به همین منظور رعایت نکات مهم آموزش طراحی سایت باشگاه در این حوزه ضروری است. سایت های ورزشی یا سایت باشگاه های ورزشی نمایی جذاب از برنامه ها و برنامه ریزی های ورزشی به شمار می آیند.
ورزشکاران بسیاری با توجه به محدودیت های زمانی یا بیماری های واگیردار توانایی حضور در باشگاه های ورزشی و دریافت برنامه های تمرین را ندارند. طراحی سایت باشگاه بهترین بستر را برای این ورزشکاران جهت انجام منظم ورزش بدون هیچ نوع محدودیت ایجاد می کند.

طراحی سایت باشگاه ورزشی با کاریک

طراحی سایت باشگاه ورزشی بانوان و ساخت وب سایت باشگاه ورزشی اقایان به صورت مجزا یا مشترک نیز امکانپذیر است. این موضوع یکی از مهم ترین مزایا طراحی سایت باشگاه ورزشی با کاریک به شمار می رود.
کاریک ابزار سایت سازِ آنلاین است که استفاده از آن در مراحل طراحی سایت باشگاه های ورزشی می تواند باعث تسریع در روند طراحی سایت و ایجاد مسیری متفاوت از نظر بخش های گرافیکی، تصویری و محتوایی مطابق با سلیقه و نیاز کاربران سایت گردد.
در بین انبوهی از تیم های حرفه ای یا مبتدی طراحی وب سایت باشگاه های ورزشی، انتخاب گزینه هایی متفاوت از جمله طراحی سایت با کاریک، قطعا از بهترین فرصت های موجود به شمار می رود.

امکانات سایت باشگاه بانوان و سایت باشگاه آقایان

•    امکان عضویت سریع در باشگاه به صورت آنلاین
•    امکان پرداخت حق عضویت در باشگاه ورزشی
•    نمایش اطلاعات ورزشی 
•    نمایش برنامه های ورزشی و تمرینی باشگاه
•    طراحی پنلی ویژه برای هر کاربر
•    اختصاص پنلی مجزا برای نمایش مقالات و اخبار ورزشی
ایجاد وب سایت باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد مکانی را برای جمع آوری تمام داده های مربوط به باشگاه خود طراحی کنید، به طوری که همه می توانند به راحتی تمام اطلاعات لازم را بخوانند و از مهم ترین رویدادها درباره باشگاه ورزشی شما مطلع شوند.
طراحی سایت باشگاه به شما امکان می دهد، باشگاه ورزشی خود را به راحتی و با هزینه مناسب در فضا آنلاین ایجاد کنید. نکته مهم امکان به روزرسانی و مدیریت باشگاه ورزشی آنلاین توسط مشتریان است. 
یک وب سایت باشگاه ورزشی ایجاد کنید، الگوی ورزشی مناسب خود را انتخاب کنید
طراحی سایت باشگاه باید یک احساس خوب را فقط در چند ثانیه به منظور جذب بازدید کننده های جدید و هم چنین حفظ بازدیدکنندگان قدیمی در آن ها ایجاد کند. همچنین طراحی سایت باشگاه باید نوعی تجربه لذت بخش از مرور اطلاعات را در ذهن مخاطب باقی بگذارد.
طراحی سایت باشگاه متناسب با سلیقه و نیاز کاربران و ورزشکاران، جزء مهم ترین نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. 
 

نصب افزونه های مورد نیاز برای طراحی سایت فروشگاهی

افزونه هایی مثل افزونه امنیتی آیتم سکیوریتی، افزونه سئو افزونه رنک، افزونه های افزایش سرعت و افزونه های بهینه سازی از جمله افزونه های مهم در سایت باشگاهی است .برخی مواقع نیز صاحبان باشگاه، افزونه هایی مانند اشتراک ویژه، ثبت نام دوره و برنامه های ماهانه در نظر میگیرند که کاربر با ثبت نام آن از شرایط خاص برخوردار است. همچنین ممکن است هزینه اشتراک برای هر دوره متفاوت باشد که می توانید برای هر دوره پلن های متفاوتی تعریف کنید.
 

ویژگی های طراحی صفحه اصلی سایت باشگاه ورزشی  

برای طراحی صفحه اوب سایت باشگاهی  باید مواردی را در نظر بگیرید:
  • تغییر لوگو سایت ورزشی ( می توانید از طراحی لوگو رایگان استفاده کنید)
  • طراحی و ویرایش اسلایدر صفحه اصلی سایت باشگاه ورزشی با افزونه روولوشن اسلایدر
  • تغییر متون صفحه اصلی
  • ویرایش فهرست صفحه اصلی
  • سفارشی سازی هدر
  • سفارشی سازی ابزارک های فوتر سایت باشگاه ورزشی
  • ویرایش صفحه اصلی سایت باشگاه ورزشی با المنتور

 

 اهمیت سرعت بارگذاری مناسب در وب سایت باشگاه

سرعت بارگذاری مناسب در بهینه کردن سایت شما و بحث سئو اهمیت زیادی دارد. از این طریق مطمئنا کاربران زیادی به سمت سایت شما کشیده شده و همین مساله باعث میشود تا رتبه بهتری در رتبه بندی گوگل داشته باشید.
 

استفاده از ویژگی های بصری و رنگ های جذاب

 یادتان باشد که به جلوه های بصری سایت نیز به اندازه محتوا و مسائل تکنیکی اهمیت دهید. ترکیب رنگ های مناسب ، طراحی لوگو بارگذاری عکس های باکیفیت از باشگاه و خدمات باشگاه می تواند اعتبار سایت شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.

اهمیت ریسپانسیو بودن سایت باشگاه

از آنجا که بسیاری از کاربران به وسیله موبایل از سایت شما بازدید میکنند، ریسپانسیو بودن باعث می شود که راحت تر با سایت ارتباط برقرار کنند. در واقع شما با ریسپانسیو کردن سایت خود میتوانید جامعه بزرگتری از کاربران را به سمت خدمات باشگاه جذب کنید. همچنین استفاده از فونت های خوانا، ساده و جذاب استفاده از رنگ ها و طرح و لوگوی مربوط به باشگاه تولید محتوای مرتبط، مناسب و به روز در بخش بلاگ میتواند علاوه بر افزایش اعتبار سایت در بهینه سازی سایت یا سئو سایت نیز تاثیر گذار باشد.

 فعالیت در شبکه های اجتماعی

چنانچه همزمان با سایت، در شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت داشته باشید و یا نرم افزار اختصاصی طراحی کنید، میتوانید کاربران بیشتری را به سمت سایت خود کشیده و از این طریق اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد. در نهایت می توانید به هدف نهایی خود که رونق کسب  کار است برسید.

 

انتخاب قالب مناسب برای ایجاد سایت باشگاه ورزشی

محتوا و قالب سایت باشگاه ورزشی شما باید تمام اطلاعات ضروری را به روشنی و در خلاصه ترین شکل ممکن به کاربر یا کاربران ارائه دهد. با این حساب، کار بر روی ظاهر و ارگونومی سایت ورزشی شما نقشی اساسی دارد.
در طراحی وب سایت ورزشی توجه به صفحه اصلی ضروری است
اطلاعات کلی در مورد باشگاه ورزشی شما
صفحه اصلی وبلاگ ورزشی شما مکان مناسبی برای ارائه مهم ترین اطلاعات درباره باشگاه ورزشی شما است. این اطلاعات عبارت اند از:
•    تاریخچه باشگاه
•    معرفی تیم یا تیم های ورزشی در باشگاه
•    محل و آدرس دقیق باشگاه
•    اطلاعاتی دقیق درباره زمان شروع تمرین ها و نحوه تمرین
•    صفحه تماس
در طراحی سایت باشگاه توجه به تقاضای بازدیدکننده و پیش بینی نیازهای کاربران یکی از اصلی ترین اهرم های موفقیت به شمار می رود. وب سایت باشگاه ورزشی باید علاوه بر پوشش جنبه های علمی، مکانی فوق العاده برای سرگرم شدن ورزشکاران نیز باشد.

چگونه می‌توانیم از طراحی سایت باشگاه درآمد زایی کنیم؟


مطمئنا از طریق طراحی سایت باشگاه هم می توان به درآمد رسید و راهکار های مناسبی برای این کار وجود دارد. در واقع داشتن یک وب سایت جذاب می تواند بستر درآمد زایی خوبی را برای شما فراهم کند.
 مثلا شما می توانید با قرار دادن اطلاعات عالی در وبسایت خود کاربران زیادی جذب  کرده و بعد از جذب کاربران زیاد با قراردادن تبلیغات شرکت های ورزشی و فروشگاه ها درآمد خوبی را کسب کنید. یا با تاسیس یک سایت فروشگاهی به فروش لوازم ورزشی در کنار سایر خدمات ورزشی خود انجام دهید.