طراحی سایت ساختمانی

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :
طراحی سایت ساختمانی با اهدافی مشخص از جمله گسترش کسب و کارهای ساختمانی و عمرانی در فضا آنلاین و نمایش مهارت و قابلیت ها انجام می گیرد. حضور در فضا آنلاین و معرفی میزان مهارت در کسب و کارهای مرتبط جزء مهم ترین اهداف مشتریان طراحی سایت از جمله مشتریان طراحی سایت ساختمانی به شمار می رود.
از طرفی دیگر با طراحی سایت ساختمانی می توان منبع اطلاعاتی موثقی را اختیار متقاضیان فضا وب به منظور دریافت اطلاعات و دانش های مورد نیاز قرار داد. طراحی سایت ساختمانی به صورت حرفه ای یک موقعیت ویژه برای ایجاد تحول در کسب و کار محسوب می گردد.
نیاز به بهینه سازی سایت و همچنین تولید محتوا یا درج عکس و ویدیو به منظور تقویت سایت از جمله اصولی است که نباید فراموش کرد. در همین مسیر انتخاب یک نقشه راه منطقی و حرفه ای ضرورت بسیار ویژه ای دارد.
جستجو بیش از 70 درصد کاربران در فضا وب با اهداف پاسخگویی به سوالات و ابهامات، مهم ترین علت طراحی سایت ساختمانی به شمار می رود. از طرفی دیگر حضور در بازارهای رقابتی ساخت و ساز و عمران هدف دیگری است که در صورت حضور پررنگ در فضاب وب می توان شاهد آن بود.
طراحی سایت ساختمانی

مراحل طراحی سایت ساختمانی و عمرانی

آشنایی با مراحل طراحی سایت ساختمانی و عمرانی ضرورتی جدی است که می تواند فضایی متفاوت را برای کسب و کارهای جدید ایجاد کند. طراحی سایت ساختمانی محوری ایده آل را در اختیار کاربر به منظور برقراری ارتباط با کارشناس عمران و ساختمان قرار می دهد.
بسیاری از شرکت های ساختمانی قدرتمند در جهان، طراحی سایت ساختمانی را به عنوان یک اولویت جدی مورد توجه قرار داده اند. پس از طراحی سایت ساختمانی امکان معرفی پروژه ها و مهندسی های انجام شده به کاربران بسیار ساده و سهل خواهد بود.
از طرفی دیگر امکان تبادل نظرات و اطلاعات با کاربران، قابلیت مهم دیگری است که شرکت های ساختمانی حرفه ای از کنار آن به سادگی عبور نکرده اند. طراحی یک سایت حرفه ای با رعایت جذابیت های مورد نیاز کاربران از جمله پارامترهایی است که توجه به آن نقش مهمی در نتیجه نهایی کار خواهد داشت.
مراحل طراحی سایت ساختمانی هم چون سایر سایت های حرفه ای از قرار ذیل است:
•    نیاز سنجی اولین و مهم ترین مرحله در طراحی سایت ساختمانی است.
•    تحقیق و بررسی های تخصصی پیرامون نوع و نحوه نگارش محتوا در سایت
•    طراحی گرافیکی و حرفه ای صفحات وب سایت
•    طراحی قالب های حرفه ای برای سایت
•    کدنویسی
•    دیتاگذاری
•    تست نهایی عملکرد سایت

ایجاد سایت ساختمانی برای چه گروهای شغلی مفید است

مطمئنا طراحی سایت ساختمانی میتواند مشاغل گوناگونی را در بر گرفته و برای آن ها مفید باشد. در ادامه به چند مرود از آنها اشاره خواهیم کرد:

 شرکت های خدماتی و بازرگانی

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات ساختمانی مانند طراحی دکور وارستون، اجرای دکوراسیون و ... هستند، می توانند با طراحی سایت ساختمانی  کاربران بیشتری را جذب کرده و بازاریابی مطلوبی داشته باشند.

 مهندسان و معماران

مهندسین معمار و طراحان داخلی از طریق طراحی سایت میتوانند نمونه پروژه های خود را در معرض دید قرار دهند. از این طریق در رابطه با تخصص خود بازاریابی انجام داده و توانایی های خود را به متقاضیان در این زمینه نشان دهند.

فروشندگان تجهیزات و محصولات ساختمانی

شرکت های تولیدی و فروشندگان لوازم و تجهیزات ساختمانی با تاسیس سایت فروشگاهی ساختمانی می توانند به ارائه خدمات و فروش اینترنتی محصولات خود بپردازند.

مزایای طراحی وب سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی مزایای زیادی دارد که از جمله این مزایا عبارتست از:
 • هزینه های کسب و کار از جمله اجاره یک فروشگاه یا هزینه های تبلیغات را به میزان چشمگیری کاهش میدهد.
 • باعث می شود تا مشتری در کمترین زمان به انتخاب محصولات مورد نیاز خود پرداخته و دسترسی راحت تری داشته باشد.
 • بازاریابی و تبلیغات ساده و اقتصادی تری انجام شده و به راحتی به روز می شود.
 • اعتبار کسب و کار و برند شرکت را تا میزان زیادی بالا می برد.
 • مشتریان را از  طریق محتوای جذاب و جامع با کسب و کار فرد آشنا می سازد.
 • با مشتریان و مخاطبان ارتباط بهتری برقرار خواهید کرد.
 • میزان اعتماد و وفاداری مشتری از طریق طراحی کاربر محور و بازتاب بهتر هویت کسب و کار افزایش پیدا خواهد کرد.
 • امکان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و بالا رفتن رتبه در گوگل وجود دارد.
 • مشارکت و ترافیک سایت با قابلیت امکان بازدید از هر گونه کامپیوتر، تلفن هوشمند و ....ارتقا پیدا خواهد کرد.
 • امکان افزایش درآمد با گستردگی دامنه مخاطبان از ابزار های مختلف وجود دارد.
 • به طور شبانه روزی مراجعه کنندگان زیادی خواهد داشت و حتی اگر شما در دسترس نباشید متقاضی به سایت شما رجوع خواهد کرد.
 

 
 

طراحی سایت تخصصی برای شرکت ساختمانی با کاریک

طراحی سایت تخصصی برای شرکت ساختمانی با کاریک (سایت ساز کاریک) به عنوان ابزاری کاملا حرفه ای و قدرتمند نقطه عطفی در کسب و کارهای آنلاین (عمرانی و ساختمانی) به شمار می رود.
از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های سایت ساز کاریک می توان به " کدنویسی اختصاصی ASP.NET" اشاره کرد. امکان پیاده سازی هر نوع تغییر در فرم و محتوا وب سایت در صورت طراحی با کاریک موضوع مهم دیگری است که در نوع خود ویژگی منحصر به فردی شناخته می شود.
کاریک با بیش از 30 نمونه کار از پیش طراحی شده با امکان ویرایش و تغییرات کاملا حرفه ای، بستری ایده آل را برای طراحی سایت ساختمانی جذاب و موثر ایجاد می کند. هزینه های مقرون به صرفه با کاریک مهم ترین پارامتری است که باید به آن اشاره کرد.
امکان فراگیری کلیه آموزش ها در خصوص نحوه کار با کاریک و همینطور ساخت ماژول های سایت ساز در کوتاه ترین زمان ممکن با کامل ترین جزئیات، نه تنها یک امتیاز مهم، بلکه یک فرصت واقعا ایده آل به شمار می رود.

هزینه طراحی سایت ساختمانی و معماری

هزینه طراحی سایت ساختمانی بر اساس المان هایی بسیار متنوع تعیین می گردد. هزینه های تعریف شده در این حوزه بر پایه امکانات معمولی مشخص می شوند و در صورت افزایش امکانات با اختصاص ویژگی های متفاوت در سایت، باید شاهد افزایش هزینه طراحی بود.
در بین هر یک از روش های طراحی سایت ساختمانی، نگاهی گذرا به روش ساخت سایت با ابزار کاریک در نوع خود جالب و موثر خواهد بود. سایت ساز کاریک ابزاری برای کاهش هزینه طراحی سایت و مشاهده بهترین نتیجه از طراحی یک وب سایت جذاب برای کارفرما است.
برنامه نویسی اختصاصی به منظور طراحی سایت ساختمانی قدرتمند و تاثیرگذار عامل مهمی برای حضور در صدر جدول رقابتی ساختمانی در فضا آنلاین است. اهمیت رقابت حرفه ای با رقیبات سرسخت موضوعی بسیار مهم شناخته می شود.
هزینه های طراحی سایت ساختمانی برای متقاضیان با نگاهی به انتظارات و سطح توقعات از کیفیت سایت مدنظر مشخص می شود. در صورت داشتن انتظاراتی حرفه ای از سایت، به طور حتم هزینه های تعریف شده برای پرداخت افزایش خواهد یافت. 
 

سرویس های پیشنهادی فرعی  برای سایت ساختمانی

 علاوه بر بخش های اصلی که در طراحی سایت ساختمانی وجود دارد با اضافه کردن برخی موارد میتوانید امکانات سایت خود را بالاتر برده و اعتبار سایت را افزایش بدهید:

 طراحی صفحه پرسش و پاسخ متداول

در این بخش از کاربر میخواهید که چنانچه پیرامون خدمات شما سوالی دارد، آن را مطرح کند تا در اولین فرصت پاسخگو باشید. از این طریق می توانید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

 طراحی بخش پیوندهای مفید

تبادل لینک و آدرس سایت های مرتبط و مفید با خدمات شما میتواند در افزایش رنکینگ وب سایت مفید واقع می گردد.

 طراحی بخش ویدیو

 در این بخش نیز میتوانید با ارائه ویدئو کلیپ ها از پروژه ها و همچنین امکانات و تجهیزات  کاربر را با خدمات خود آشنا کنید.

  بخش خبرنامه

در این بخش میتوانید کاربر را از آخرین دستاوردها پیرامون خدمات خود آگاه کنید. این بخش بیشتر جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و کاربران مخصوص به خود را خواهد داشت.

چرا طراحی سایت ساختمانی اهمیت دارد؟

با نگاهی به مزایا طراحی سایت ساختمانی می توان پاسخ به این سوال که " چرا طراحی سایت ساختمانی اهمیت دارد" را به روشنی دریافت کرد. اهمیت طراحی سایت ساختمانی را می توان در بخش های مختلفی جستجو کرد.
بازاریابی آنلاین در فضا سایت ساختمانی به منظور ارتباط هر چه بیشتر با مشتریان و همینطور رقابت جدی با شرکت های رقیب از جمله مهم ترین دلایلی است که طراحی سایت را به یک امر منطقی و عقلانی تبدیل می کند.
امکان طراحی سایت با هزینه هایی بسیار مناسب در صورت انتخاب ابزار سایت ساز کاریک، شرایطی اقتصادی را برای متقاضی ایجاد می کند. از طرفی دیگر در اختیار داشتن فضایی مناسب برای تبلیغات ارگانیک (غیر پولی) در گوگل، امتیاز مهمی است که نباید از آن چشم پوشی کرد.
پشتیبانی حرفه ای پس از طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت بر اساس استانداردها و متدهای جهانی جزء مواردی است که رعایت آن ارتباط مستقیمی با موفقیت در کسب و کار آنلاین خواهد داشت.
از طرفی دیگر طراحی ظاهری سایت ساختمانی جزء مهمترین و تاثیرگذارترین المان هایی است که می توان به آن اشاره کرد. فضا بصری سایت اصلی ترین علت ارتباط گیری کاربر بوده و اهمیت آن با محتوا غنی، برابری می کند.
طراحی سایت ساختمانی حرفه ای، قدرتمند، زیبا و موثر با سایت ساز کاریک تجربه ای بسیار متفاوت است.