امکانات فروشگاه اینترنتی

امکان عضویت کاربران

ساخت خودکار تصاویر در ابعاد مختلف

سطح دسترسی برای مدیران فروشگاه

کنترل موجودی

امکان پشتیبانی از SSL

فشرده سازی صفحات با gzip

دسته بندی نامحدود محصولات

ساخت اتوماتیک sitemap.xml

مدیریت ریدایرکت ها

مدیریت فایل

گزارش فعالیت کاربران

امکان تعریف برند

اتصال به درگاه های واسط بانکی پرداخت یارها مانندزرین پال و...

امکان دریافت نماد اعتماد

قابلیت ساخت ایمیل اختصاصی

گالری عکس برای هر محصول

تعریف ساختار داده اسکیما

تعریف پارامترهای سئو برای محصول

پیگیری سفارش

فرستادن ایمیل پس از خرید

نمایش در موبایل

سبد خرید بدون عضویت

آمار بازدید

امکان پرداخت آنلاین

تعداد محصولات نامحدود

پرسشهای رایج در ساخت فروشگاه اینترنتی

آيا استفاده از فروشگاه ساز کاريک نياز به دانش و مهارت خاصي دارد؟
استفاده از فروشگاه ساز به عنوان يک ابزار بسيار ساده و نه چندان تخصصي، به مهارت خاصي نياز ندارد. استفاده از ابزار فروشگاه ساز برخلاف بسياري از ابزارهاي تخصصي ديگر، نيازي به دانش هايي نظير برنامه نويسي يا طراحي سايت ندارد.


 
آيا امکان افزودن زبانهاي ديگر وجود دارد ؟
در سايت ساز کاريک و تمامي قالب هاي سايت امکان چند زبانگي پيش بيني شده است و شما مي توانيد در هر لحظه هر تعداد زبان که بخواهيد (ارسال درخواست جداگانه) به سايت اضافه کنيد با اين ويژگي که لازم نيست براي هر زبان همه اطلاعات سايت را يکبار ديگر بارگذاري کنيد . اين امکان به شما داده شده است که فقط اطلاعاتي که لازم به ترجمه و تغيير در زبان ديگر هست را بارگذاري کنيد و مابقي اطلاعات از زبان اصلي سايت براي شما نمايش داده مي شود .
آيا در فروشگاه ساز کاريک امکان سفارشي سازي وجود دارد ؟
بله. امکانات ويژه در فروشگاه ساز قدرتمند کاريک از جمله " ويجت ساز" و "فرم ساز" و "ماژول ساز" و "فيلد ساز" بستر لازم براي سفارشي کردن فروشگاه با توجه به هدف و سليقه کاربر را فراهم مي کند. سيستم فروشگاه ساز کاريک بر اساس تغيير بنا نهاده شده است. به همين علت امکان هر گونه تغيير در روند برنامه نويسي يا سفارشي سازي فروشگاه ساز بر اساس سفارش کاربر وجود دارد


 
آيا مي توان قالب سايت و گرافيک آن را به صورت اختصاصي تغيير داد ؟
شما مي توانيد در هر زمان بسته به نوع کاربري و استفاده خود از سايت به صورت سفارش جداگانه تمامي چيدمان و گرافيک سايت فعلي خود را بدون پاک شدن اطلاعات سايت و حتي رتبه سايت به دلخواه طبق متدها و استانداردهاي روز گرافيک ، تغيير دهيد .
آيا اين فروشگاه هاي اينترنتي به درگاه پرداخت بانکي هم متصل مي شوند ؟
در صورت داشتن نماد اعتماد الکترونيکي امکان اتصال مستقيم به درگاه بانکي در فروشگاه ساز کاريک وجود دارد. در غير اين صورت تا زمان دريافت اين نماد که حدود 2 ماه به طول مي انجامد، امکان اتصال به درگاه بانکي با همکاري شرکت هاي پرداخت يار و درگاه هاي واسطه اي مانند زرين پال ايجاد مي گردد. البته بايد به اين نکته اشاره کرد که در صورت همکاري با شرکت هاي واسطه اي، درصدي از مبلغ پرداخت به عنوان سود تراکنش به حساب اين درگاه ها واريز خواهد شد.


 
آيا در فروشگاه ساز کاريک مي توان قالب اختصاصي هم طراحي کرد ؟
امکان پياده سازي هر گونه طرح يا ايده گرافيکي به منظور ارتقا طرح يا قالب سايت وجود دارد. اما بايد به اين نکته مهم اشاره کرد که اين موضوع شامل هزينه خواهد بود. از طرفي ديگر امکان تغيير قالب هاي موجود نيز وجود دارد. که در اين صورت هزينه تعيين شده در مقايسه با قالب اختصاصي مناسب تر است.
 
آيا در اضافه کردن محصول و عکس و منوها محدوديتي وجود دارد ؟
اضافه کردن محصول، عکس و منوها در فروشگاه ساز کاريک بدون هيچ محدوديتي امکانپذير است. کاربر اين امکان را خواهد داشت تا بر اساس نياز و هدف خود، تعداد محصولات را به همراه چندين عکس درج نمايد.
 
در فروشگاه ساز کاريک چند سطح گروه مي توان افزود ؟
سطح بندي گروه ها در فروشگاه ساز کاريک به شکل نامحدود و درختي است. کاربر امکان اضافه کردن هر تعداد گروه و زير گروه را در اين فروشگاه ساز دارد.
آيا ساختار برنامه نويسي فروشگاه اينترنتي کاريک داراي استانداردهاي SEO مي باشند ؟
بله. قالب هاي اختصاصي فروشگاه ساز کاريک بر اساس جديدترين استانداردهاي SEO طراحي شده و از آخرين الگوريتم هاي گوگل نيز پيروي مي کند.


 
آيا امکان نمايش فروشگاه ساز کاريک روي گوشي و تبلت و مانيتورهاي بزرگ وجود دارد؟
بله. طراحي قالب هاي فروشگاه ساز کاريک رسپانسيو بوده و امکان نمايش صفحه فروشگاه روي گوشي با رزولوشن 360 پيکسل تا دسکتاپ 2500 پيکسل وجود دارد.


 
آيا مي توان روي اين فروشگاه هاي اينترنتي سفارش و درخواست هاي اختصاصي داد ؟
ساختار فروشگاه ساز کاريک ماژولار بوده و بر همين اساس امکان تغيير و هر گونه سفارشي سازي روي آن در ابتدا يا حتي انتها کار وجود دارد.
 
امنيت کدنويسي و پياده سازي اين فروشگاه ساز در برابر هک و نفوذ چگونه است ؟
امنيت کدنويسي و پياده سازي فروشگاه ساز کاريک در مقايسه با سيستم ها و سايت سازهايي رايگاني مانند: جوملا و وردپرس، در سطوح بسيار بالاتري قرار دارد. علت آن نيز اين است که اختصاصي برنامه نويسي شده و تعداد زيادي برنامه نويس به هسته و پلاگين ها ي آن دسترسي. در نتيجه امنيت اين فروشگاه سازهاي اختصاصي بويژه کاريک در مقايسه با فروشگاه سازهاي عمومي مانند هوکامرس (WordPress)بسيار بالاتر است.
ب

 
آيا فروشگاه ساز کاريک با تکنولوژِي و نيازهاي روز بروزرساني مي شود؟
از اصلي ترين ويژگي هاي فروشگاه ساز کاريک رصد جديدترين تکنولوژي و نيازهاي روز به منظور پياده سازي براي کاربران است.


 
آيا هاست و سرورر فروشگاه ساز را مي توان انتقال داد؟
در فروشگاه ساز کاريک امکانات متعددي در نظر گرفته شده که يکي از مهم ترين اين امکانات، قابليت انتقال سورس HTML,CSS, وJAVASCRIPT به هاست ها و سرورهاي ديگر است 
آيا HTML و CSS طراحي قالب فروشگاه بوسيله کاربر قابل تغيير است
در فروشگاه ساز کاريک امکان تغيير کدهاي HTML و CSS و جاوا اسکريپت در بخش کنترل پنل و مديريت سايت در يک اديتور فراهم شده است. اما اين کار يک پيش نياز مهم دارد و آن هم دانستن و مهارت داشتن در طراحي HTML است
آيا مي توانم اين سايت ها را با نرم افزارهاي حسابداري و مالي سينک و متصل کنم ؟
به دليل ساختار کدنويسي اختصاصي از صفر تا صد سايت ساز کاريک شما مي توانيد سايت خود را پس از ارسال درخواست به تيم کاريک و بررسي نرم افزار شما و محاسبه قيمت ، به نرم افزار مالي يا حسابداري خود متصل کنيد .
پیام خود را بنویسید
مشاوره فروش