قوانین سایت ساز کاریک

با ثبت سایت در سایت ساز کاریک شما تابع قوانین این مجموعه شده و ملزم به اجرای آن خواهید بود و در صورت عدم رعایت قوانین نسبت به ساخت و محتوای وب سایت ها ، سایت شما توسط این مجموعه پاک خواهد شد.
  1.  وب سایتها 48 ساعت فرصت آزمایش دارند. و پس از آن اتوماتیک غیرفعال خواهند شد.
  2. این وب سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  3. » با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی ، مسئولیت هرگونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده سازندگان سایت است.
  4. در صورت گذشت یکسال پس از ساخت سایت و عدم پرداخت درصد شارژ سالیانه سایت اتوماتیک غیرفعال خواهد شد.
  5. تمامی مطالب سایت های ساخته شده در سایت ساز کاریک به صورت پیش فرض بوده و کاربر موظف است تمامی محتوا را مطابق مطالب شخصی خود تغییر دهد همچنین تغییر درساختار و گرافیک سایت ها مجاز نبوده و درصورت مشاهده آن سایت غیرفعال خواهد شد. درصورت نیاز برای تغییر در قالب و ساختار سایت پس از درخواست کاربر و پرداخت هزینه جداگانه انجام خواهد شد.
  6. استفاده از سورس سایت ساز کاریک و یا بخشی از قالب های آن بدون پرداخت هزینه به مجموعه کاریک غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  7. همه سایت های ساخته شده در این سایت ساز و محتوای آن ها توسط بخش پشتیبانی مجموعه بازبینی می شود و در صورت مشاهده عدم رعایت قوانین سایت ، آن وب سایت پاک می شود.
  8. استفاده از سایت ها به عنوان لینکدونی ، اسپم ، بارگذاری فایل های ویرورسی و دادن بک لینک غیرمجاز بود و آن وب سایت پاک می شود.
  9. وظیفه بکاپ گیری از اطلاعات موجود در سایت ها به عهده خود کاربر می باشد و درصورت پاک شدن اطلاعات به هر دلیلی این مجموعه پاسخگو نمی باشد.