نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

مدیریت بنر سایت

برای مدیریت بنر سایت ابتدا روی دکمه سبزرنگ "ماژول ها" از سمت راست کلیک میکنیم و از منوی کشویی گزینه "بنر" را انتخاب می کنیم.
pic1

در این صفحه شما می توانید بدون محدودیت بنر به سایت خود اضافه کنید.
pic2
برای اضافه کردن ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ نام بنر را که میخواهیم روی title عکس و روی آن قرار بگیرد وارد میکنیم .
pic3
سپس در بخش کامنت چکیده ای از متن توضیحی بنر را وارد کرده و در بخش توضیح بنر که پس از کلیک بر روی آن کاربر میتواند در صفحه جداگانه متن آن را بخواند ، متن توضیح بنر را وارد می کنیم .
شما میتوانید برای عکس بنر اگر بر روی سایت دیگری وجود دارد آدرس آن را کپی کرده و در بخش عکس Paste کنید و یا با انتخاب آیکون آپلود عکس آن را از رو کامپیوتر خود بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که حجم عکس بنر باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن به دلیل تمام صفحه بودن سایت 1300 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای بنر می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد . در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک کرده و بنر را ذخیره می کنیم .
برای ویرایش بنرهای موجود کافی است در قسمت جدول بنرها روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات بنر را اعم از متن، تایتل و یا حتی عکس ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و بنر را پاک می کنید .
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن بنر در سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش بنر بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش بنرها می باشد .