خط ویژه: 83315-021
نماد الکترونیک شرکت کاریک

مدیریت بنر سایت

برای مدیریت بنر سایت از نوار سمت راست گزینه "بنر" را انتخاب می کنیم، در این صفحه شما می توانید بدون محدودیت بنر به سایت خود اضافه کنید. برای اضافه کردن ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ نام بنر را که میخواهیم روی title عکس و روی آن قرار بگیرد وارد میکنیم . سپس در بخش کامنت چکیده ای از متن توضیحی بنر را وارد کرده و در بخش توضیح بنر که پس از کلیک بر روی آن کاربر میتواند در صفحه جداگانه متن آن را بخواند ، متن توضیح بنر را وارد می کنیم .
شما میتوانید برای عکس بنر اگر بر روی سایت دیگری وجود دارد آدرس آن را کپی کرده و در بخش عکس Paste کنید و یا با انتخاب آیکون آپلود عکس آن را از رو کامپیوتر خود بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که حجم عکس بنر باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن به دلیل تمام صفحه بودن سایت 1300 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای بنر می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد . در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک کرده و بنر را ذخیره می کنیم .
برای ویرایش بنرهای موجود کافی است در قسمت جدول بنرها روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات بنر را اعم از متن، تایتل و یا حتی عکس ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و بنر را پاک می کنید .
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن بنر در سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش بنر بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش بنرها می باشد .