مدیریت بنر سایت

برای مدیریت بنر سایت ابتدا روی دکمه سبزرنگ "ماژول ها" از سمت راست کلیک میکنیم و از منوی کشویی گزینه "بنر" را انتخاب می کنیم.
pic1

در این صفحه شما می توانید بدون محدودیت بنر به سایت خود اضافه کنید.
pic2
برای اضافه کردن ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ نام بنر را که میخواهیم روی title عکس و روی آن قرار بگیرد وارد میکنیم .
pic3
سپس در بخش کامنت چکیده ای از متن توضیحی بنر را وارد کرده و در بخش توضیح بنر که پس از کلیک بر روی آن کاربر میتواند در صفحه جداگانه متن آن را بخواند ، متن توضیح بنر را وارد می کنیم .
شما میتوانید برای عکس بنر اگر بر روی سایت دیگری وجود دارد آدرس آن را کپی کرده و در بخش عکس Paste کنید و یا با انتخاب آیکون آپلود عکس آن را از رو کامپیوتر خود بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که حجم عکس بنر باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن به دلیل تمام صفحه بودن سایت 1300 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای بنر می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد . در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک کرده و بنر را ذخیره می کنیم .
برای ویرایش بنرهای موجود کافی است در قسمت جدول بنرها روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات بنر را اعم از متن، تایتل و یا حتی عکس ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و بنر را پاک می کنید .
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن بنر در سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش بنر بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش بنرها می باشد .