خط ویژه: 83315-021
نماد الکترونیک شرکت کاریک

مدیریت محصولات و خدمات سایت

برای گذاشتن محصولات از قسمت سمت راست صفحه گزینه " محصولات یا خدمات " را کلیک میکنیم سپس برای گذاشتن محصول جدید بر روی " افزودن " کلیک کنید پنجره ای برای شما باز می شود که دارای فیلد های مشخصی می باشد که در قسمت تیتر، تیتر و نام محصول را وارد کرده، در قسمت کامنت قسمتی از متن محصول که می خواهد در متن گروه محصول قرار بگیرد را وارید می کنید که این بخش دارای محدویت کاراکتر می باشد. سپس عکس مورد نظر خود را آپلود کنید ، دقت داشته باشید که حجم عکس باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن نهایتا 800 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای گالری می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد به طور معمول عکس های گالری در ابعاد 800x600 استفاده می شوند. در قسمت پایین متن اصلی محصول را قرارداده و با استفاده از ابزارهای ادیت می توانید اطلاعات محصول و یا خدمات مورد نظر را ویرایش و اضافه کنید .
 
درج اخبار و مطالب جدید در سایت
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن محصول در سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش محصول بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش محصولات می باشد در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک می کنید و محصول خود را ذخیره می کنید .
برای ویرایش محصول کافی است در قسمت جدول روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات محصولات را ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و آن گزینه را پاک کنید .
 
درج اخبار و مطالب جدید در سایت