نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

مدیریت مقاله و دانلود فایل های PDF

برای مدیریت مقالات و یا بخش دانلود فایل های PDF سایت روی دکمه سبز رنگ "ماژول ها" در سمت راست کلیک کرده و از منوی کشویی گزینه "مقاله" را انتخاب می کنیم.
در این صفحه شما می توانید بدون محدودیت قایل PDF و یا ومقاله برای دانلود به سایت خود اضافه کنید. برای اضافه کردن ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ نام فایل را که میخواهیم روی title و در بخش دانلود نوشته شود را وارد میکنیم سپس اگر فایل شما بر روی سایت دیگری وجود دارد آدرس آن را کپی کرده و در بخش فایل Paste کنید و یا با انتخاب آیکون آپلود فایل PDF آن را از رو کامپیوتر خود بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که حجم فایل باید کمتر از 5Mb باشد و در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک کرده و مقاله را ذخیره می کنیم .
برای ویرایش فایل های بارگذاری شده کافی است در قسمت جدول مقالات روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات نام مقاله و فایل آن را ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و فایل دانلود را پاک می کنید .
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن مقاله در سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش مقاله بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش فایل های دانلود می باشد .