نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

مدیریت منوهای سایت ساز کاریک

برای ایجاد منوی جدید ابتدا دکمه سبزرنگ "صفحه ها" از سمت راست را  انتخاب می کنیم .
pic1
 
به عنوان مثال یک صفحه متنی ، ماژول مدیریت صفحه را انتخاب کرده و سپس در قسمت نام اسم منو را وارد میکنیم .
pic2

Title : در بخش Title تایتل بالای صفحه که میخواهیم در آن صفحه نمایش دهد را می نویسیم .
H1 : در بخش H1 متن مرتبط با نام صفحه که می خواهیم در تگ H1 قرار بگیرد را تایپ می کنیم .
گزینه های پیوند – لینک کوتاه – URL و تگ به صورت سیستمی پس از ذخیره منو ساخته خواهد شد و برای استفاده در لینک گذاری در سایت های دیگر و یا ارسال به اشخاص استفاده می شود .
جهت سورت : از این گزینه برای سورت منو که به صورت صعودی یا نزولی تنظیم می شود استفاده می کنیم همچنین در بخش فیلد سورت نوع سورت شدن منو که به دو صورت Priority و یا Id می باشد استفاده می کنیم .
اندازه صفحه ماژول : عدد وارد شده در این بخش نشان دهنده تعداد محصول ، عکس ، خبر و ... که برای سرگروه ماژول هستند را نمایش می دهد و مابقی اطلاعات وارد شده به صفحات بعد منتقل می شود .
گروه بندی : تیک زدن گروهبندی و گروه پیش فرض برای گروه بندی کردن در ماژول ها مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال در منو گالری میتوانید به صورت نامحدود گروه گالری وارد کنید که هر گروه شامل عکس با قابلیت بزرگنمایی می باشد .
منو  1، 2، 3 : تیک خوردن این بخش نمایش دادن منو ذخیره شده در در سطح 1 ، 2 و 3 می باشد که می توان منو را علاوه بر اینکه در بالای سایت و در منو 1 موجود می باشد ، در بخش پیوند پایینی سایت هم ذخیره کرد .
منو سیستمی : تیک خوردن این منو باعث می شود که منو به صورت سیستمی ذخیره شود و تنا وقتی که تیک آن وجود دارد به هیچ عنوان پاک نشود .
اولویت : عدد وارد شده در این بخش باعث می شود منوها نسبت به منوهای کناری خود اولویت داشته باشند و در قسمت راست یا چپ منوهای قبلی ذخیره شوند .
بعد از تنظیم کردن بخش های مورد نظر و وارد کردن نام منو دکمه " ذخیره " را کلیک کرده و منو را به سایت اضافه می کنیم .
 
pic3

برای ایجاد زیر منو ، بر روی منویی که میخواهیم زیرمنو درست کنیدم دوبار کلیک می کنیم سپس گزینه " جدید " را انتخاب می کنیم و طبق مراحل بالا زیر منو جدید خود را اضافه می کنیم .
برای ادیت کردن منو ذخیره شده کافیست بر روی منو دوبار کلیک کنیم ، بدین صورت تنظیمات ذخیره شده برای منو نمایش داده می شود و شما میتوانید آنها را ویرایش کنید و یا با انتخاب گزینه " پاک کردن" منو را به طور کامل پاک کنید .