مدیریت گالری عکس

برای مدیریت بخش گالری های سایت روی دکمه سبز رنگ "ماژول ها" سمت راست کلیک کرده و از منوی کشویی گزینه " گالری عکس " را انتخاب می کنید.
در این صفحه شما می توانید عکس های مورد نظر خود را اضافه کنید .  ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ Title و اسم عکس را وارد کرده سپس عکس مورد نظر خود را آپلود کنید ، دقت داشته باشید که حجم عکس باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن نهایتا 800 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای گالری می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد به طور معمول عکس های گالری در ابعاد 800x600 استفاده می شوند.
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن عکس در گالری سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش عکس بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش گالری ها می باشد در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک می کنید و عکس خود را ذخیره می کنید .
برای ویرایش گالری کافی است در قسمت جدول گالری روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات گالری را ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و عکس را پاک می کنید .