نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

مدیریت گالری عکس

برای مدیریت بخش گالری های سایت روی دکمه سبز رنگ "ماژول ها" سمت راست کلیک کرده و از منوی کشویی گزینه " گالری عکس " را انتخاب می کنید.
در این صفحه شما می توانید عکس های مورد نظر خود را اضافه کنید .  ابتدا گزینه " افزودن " را کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ Title و اسم عکس را وارد کرده سپس عکس مورد نظر خود را آپلود کنید ، دقت داشته باشید که حجم عکس باید کمتر از 200Kb باشد و طول آن نهایتا 800 pixel باشد ، عرض عکس بستگی به عکس های شما دارد فقط سعی کنید تمامی عکس هایی که برای گالری می گذارید از سایز مشخص و یکسانی برخوردار باشد تا در نمایش بر روی سایت جلوه زیبا و یکدستی داشته باشد به طور معمول عکس های گالری در ابعاد 800x600 استفاده می شوند.
تیک خوردن گزینه " نمایش " برای نشان دادن عکس در گالری سایت و یا تیک نخوردن آن عدم نمایش عکس بدون پاک کردن آن می باشد. گزینه " اولویت " برای اولویت بندی بین نمایش گالری ها می باشد در نهایت گزینه " ذخیره " را کلیک می کنید و عکس خود را ذخیره می کنید .
برای ویرایش گالری کافی است در قسمت جدول گالری روی آیکون " مداد " کلیک کرده و اطلاعات گالری را ویرایش کنید همچنین برای پاک کردن روی آیکون " سطل آشغال " کلیک کرده و عکس را پاک می کنید .