قالب های برگزیده

منو کافه تهران بین
کاتالوگ KWC
کاتالوگ بیسکیوت
منو آنلاین رستوران تهران بین

کاتالوگ الکترونیک چیست؟

کاتالوگ الکترونیک آنلاین محصولی جدید از سایت ساز کاریک که می تواند جایگزین وبسایت شود یا همراه با آن باشد.کاتالوگ الکترونیک همیشه در گوشی یا لپتاپ یا در تبلت همراه شماست  و می توان بسادگی آنرا  به مشتریان نمایش داد.رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید است. صاحبان مشاغل در کسب و کارهای سنتی از شیوه‌هایی مانند کاتالوگ کاغذی، تراکت و نظایر آن برای بازاریابی استفاده می‌کردند. اما امروزه با رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید هستیم. به همین جهت متناسب با تغییرات الکترونیکی از کاتالوگ‌های الکترونیک برای بازاریابی  یا وب سایت استفاده می‌شود.

تفاوت وب سایت با کاتالوگ الکترونیک :

کاتالوگ یا بروشور الکترونیک چکیده و گلچینی از محصولات یک شرکت است که کارفرمایان با یک نگاه آنچه می خواهند را می توانند بیابند
در وب سایت ها همه ی جزییات نوشته میشود اما کاتالوگ الکترونیک خلاصه و چکیده است.کاتالوگ یا بروشور الکترونیک بر پایه‌ی تکنولوژی وب است اما شیوه‌ی طراحی و پیاده سازی آن متفاوت است.  که کاربران با یک نگاه آن‌چه می‌خواهند را می‌توانند بیابند. دادن اطلاعات جامع و دقیق در مدت زمان کم از ویژگی‌های ابزارهای الکترونیکی و کاتالوگ‌های آنلاین است.

مزایای کاتالوگ الکترونیکی نسبت به کاتالوگ کاغذی:

  1. کاتالوگ‌های کاغذی نیازمند کاغذ و طی کردن فرایند چاپ است، درحالی‌که کاتالوگ الکترونیکی از این امر بی نیاز است و نیازی به ماهیت الکترونیک نداردو فقط نیازمند طراحی الکترونیکی است.
  2. هزینه‌ی طراحی کاتالوگ آنلاین نسبت به خرید کاغذ و چاپ آن بسیار پایین‌تر است. همچنین در جهت حفظ محیط زیست نیز تاثیر زیادی دارد.
  3. کاتالوگ آنلاین چند رسانه‌ای است و امکان نمایش فیلم و پخش صدا را دارد. درحالی‌که در کاتالوگ کاغذی فقط امکان نمایش تصویر داریم. به این ترتیب کاتالوگ چند رسانه‌ای مخاطب را بیشتر درگیر می‌کند.
  4. ارسال کاتالوگ کاغذی نیازمند طی مسافت مکانی و گذشت زمان است. در کاتالوگ آنلاین با کمک  تکنولوژی در کلیه مسیرهای الکترونیکی می‌توان آن را در کمترین زمان به دورترین مکان فرستاد.
  5. امکان ویرایش و تغییر لحظه ای در کاتالوگ الکترونیکی فراهم است.
  6. کاتالوگ الکترونیکی در همه شرایطی همراه کاربران است. زیرا در گوشی و تبلت به راحتی قابل دسترس است.
کاریک کاربردی‌ترین نسل کاتالوگ‌های الکترونیکی است که تمام این ویژگی‌ها را دارد و می‌تواند از نظر گوگل مطلوب ارزیابی شود. این ابزار شما را از چاپ کاتالوگ کاغذی بی نیاز می‌کند و با ویژگی‌های استاندارد کاتالوگ آنلاین تاثیر بسزایی در بازاریابی و فروش محصولات دارد.
 

امکانات

امکان دانلود فایل

نمایش فایلهای PDF

نمایش فیلم

بزرگنمایی عکس

گالری عکس

امکان جستجو

توانایی ورق خوردن

دسته بندی نامحدود محصولات

آمار بازدید

پرسشهای رایج

آیا کاتالوگ الکترونیک همان وبسایت است ؟
خیر, هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ کاربردی و چیدمان اطلاعات با وب سایت تفاوت دارد
آیا در کاتالوگ میتوانم اطلاعاتم را تغییر دهم؟
بله, کاتالوگ الکترونیک یک کنترل پنل جداگانه دارد که شما می توانید تمام متن ها و اطلاعاتتان را تغییر دهید .
آیا امکان سفارشی سازی یا تغییر گرافیکی وجود دارد ؟
بله, امکان هرگونه سفارشی سازی و طراحی اختصاصی گرافیکی با برآورد هزینه وجود دارد .
آیا در اضافه کردن محصول و عکس و منوها محدودیتی وجود دارد ؟
اضافه کردن محصول، عکس و منوها در فروشگاه ساز کاریک بدون هیچ محدودیتی امکانپذیر است. کاربر این امکان را خواهد داشت تا بر اساس نیاز و هدف خود، تعداد محصولات را به همراه چندین عکس درج نماید.