امکانات

تماس سریع با تلفن با یک کلیک
کاهش هزینه نسبت به چاپ
پنل مدیریت برای تغییر اطلاعات
امکان تحویل نسخه آف لاین
امکان طراحی گرافیک اختصاصی
اشتراک گذاری روی واتساپ و تلگرام
لینک اختصاصی و QRCode
کم حجم و سبک و کاربردی
بارگذاری پادکست(صدا)
نمایش فیلم
بزرگنمایی عکس
امکان جستجو
سرعت بالای لود نسبت به سایت
دسته بندی نامحدود محصولات
آمار بازدید

قالب های برگزیده

کاتالوگ گراد
کاتالوگ بیسکیوت
کاتالوگ 2
منو آنلاین رستوران تهران بین
کاتالوگ کت و شلوار 4
کاتالوگ مبلمان آناهیتا

کاتالوگ الکترونیکی (کاتالوگ دیجیتال) آنلاین چیست؟

کاتالوگ الکترونیک یا کاتالوگ دیجیتال آنلاین محصولی جدید از سایت ساز کاریک که می تواند جایگزین وبسایت شود یا همراه با آن باشد.کاتالوگ الکترونیک یا کاتالوگ دیجیتال آنلاین همیشه در گوشی یا لپتاپ یا در تبلت همراه شماست  و می توان بسادگی آنرا  به مشتریان نمایش داد.رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید است. صاحبان مشاغل در کسب و کارهای سنتی از شیوه‌هایی مانند کاتالوگ کاغذی، تراکت و نظایر آن برای بازاریابی استفاده می‌کردند. اما امروزه با رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید هستیم. به همین جهت متناسب با تغییرات الکترونیکی از کاتالوگ‌های الکترونیک هوشمند برای بازاریابی  یا وب سایت استفاده می‌شود.

کاتالوگ الکترونیکی یا کاتالوگ دیجیتال یک کاتالوگ الکترونیکی است که یک منبع وب است که اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات ارائه شده و سپس فروخته شده توسط فروشنده ای که از قابلیت های سفارش و پرداخت آنلاین پشتیبانی می کند، ارائه می دهد. کاتالوگ الکترونیکی یک نشریه آنلاین است، یعنی یک رابط گرافیکی به طور کلی یک صفحه HTML که در آن محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت نشان داده شده است.

کاتالوگ الکترونیکی یا بروشور الکترونیکی یا کاتالوگ دیجیتال منبعی است که اطلاعاتی در مورد محصولات، خدمات ارائه شده یا مشخصات شرکت شما ارائه می دهد. سپس می توان آن را به صورت دیجیتالی به اشتراک گذاشته و به سادگی در قالب یک کتاب الکترونیکی یا کاتالوگ قابل خواندن و در وب سایت شما توزیع کرد. آنها نماینده دیجیتال یک شرکت هستند و یک ابزار قدرتمند تجارت الکترونیکی هستند.

تفاوت وب سایت با کاتالوگ الکترونیکی (کاتالوگ دیجیتال) آنلاین

 1. کاتالوگ الکترونیکی چکیده و گلچینی از محصولات یک شرکت است که کارفرمایان با یک نگاه آنچه می خواهند را می توانند بیابند . اما وب سایت همه اطلاعات و محصولات شرکت را در بر می گیرد.
 2. وب سایت ها معمولا برای موتورهای جستجو(متن محور) بویژه گوگل طراحی می شوند اما کاتالوگ الکترونیک فقط برای کاربر(عکس محور) .
 3. در کاتالوگ الکترونیک شما در کمتر از 20 ثانیه باید اطلاعات کامل با عکسها و متنهای کوتاه و فیلم کوتاه به مشتری بدهید اما وب سایت مرجعی برای بدست آوردن اطلاعات کامل از محصول است.
معمولا در وب سایت ها همه ی جزییات نوشته می شود اما کاتالوگ الکترونیک خلاصه و چکیده است.کاتالوگ یا بروشور الکترونیک بر پایه‌ی تکنولوژی وب است اما شیوه‌ی طراحی و پیاده سازی آن متفاوت است.  که کاربران با یک نگاه آن‌چه می‌خواهند را می‌توانند بیابند. دادن اطلاعات جامع و دقیق در مدت زمان کم از ویژگی‌های ابزارهای الکترونیکی و کاتالوگ‌های آنلاین است.

 

مزایای کاتالوگ الکترونیکی (کاتالوگ دیجیتال) نسبت به کاتالوگ کاغذی:

 1. کاتالوگ‌های کاغذی نیازمند کاغذ و طی کردن فرایند چاپ است، درحالی‌که کاتالوگ الکترونیکی یا کاتالوگ دیجیتال آنلاین از این امر بی نیاز است و نیازی به ماهیت الکترونیک نداردو فقط نیازمند طراحی الکترونیکی است.
 2. هزینه‌ی طراحی کاتالوگ آنلاین نسبت به خرید کاغذ و چاپ آن بسیار پایین‌تر است. همچنین در جهت حفظ محیط زیست نیز تاثیر زیادی دارد.
 3. کاتالوگ آنلاین چند رسانه‌ای است و امکان نمایش فیلم و پخش صدا را دارد. درحالی‌که در کاتالوگ کاغذی فقط امکان نمایش تصویر داریم. به این ترتیب کاتالوگ چند رسانه‌ای مخاطب را بیشتر درگیر می‌کند.
 4. ارسال کاتالوگ کاغذی نیازمند طی مسافت مکانی و گذشت زمان است. در کاتالوگ آنلاین با کمک  تکنولوژی در کلیه مسیرهای الکترونیکی می‌توان آن را در کمترین زمان به دورترین مکان فرستاد.
 5. امکان ویرایش و تغییر لحظه ای در کاتالوگ الکترونیکی(کاتالوگ دیجیتال) فراهم است.
 6. کاتالوگ الکترونیکی یا کاتالوگ دیجیتال در همه شرایطی همراه کاربران است. زیرا در گوشی و تبلت به راحتی قابل دسترس است.
کاریک کاربردی‌ترین نسل کاتالوگ‌های الکترونیکی یا کاتالوگ دیجیتال است که تمام این ویژگی‌ها را دارد و می‌تواند از نظر گوگل مطلوب ارزیابی شود. این ابزار شما را از چاپ کاتالوگ کاغذی بی نیاز می‌کند و با ویژگی‌های استاندارد کاتالوگ دبجیتال هوشمند آنلاین تاثیر بسزایی در بازاریابی و فروش محصولات دارد.
 

پرسشهای رایج

آیا در اضافه کردن محصول و عکس و منوها محدودیتی وجود دارد ؟
اضافه کردن محصول، عکس و منوها در فروشگاه ساز کاریک بدون هیچ محدودیتی امکانپذیر است. کاربر این امکان را خواهد داشت تا بر اساس نیاز و هدف خود، تعداد محصولات را به همراه چندین عکس درج نماید.
 
آیا کاتالوگ الکترونیک همان وبسایت است ؟
خیر, هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ کاربردی و چیدمان اطلاعات با وب سایت تفاوت دارد
آیا در کاتالوگ میتوانم اطلاعاتم را تغییر دهم؟
بله, کاتالوگ الکترونیک یک کنترل پنل جداگانه دارد که شما می توانید تمام متن ها و اطلاعاتتان را تغییر دهید .
آیا امکان سفارشی سازی یا تغییر گرافیکی وجود دارد ؟
بله, امکان هرگونه سفارشی سازی و طراحی اختصاصی گرافیکی با برآورد هزینه وجود دارد .

قیمت کاتالوگ دیجیتال آنلاین

قالب پیش ساخته

 •  3.500.000 تومان
 • کنترل پنل برای مدیریت اطلاعات
 • اشتراک گذاری لینک در واتساپ و تلگرام و پیامک و QRCode
 • امکان ثبت دامنه  اختصاصی برای هر کارفرما
 • تا 8 صفحه (به ازای هر صفحه 100 هزار تومان افزوده می شود)
 •  امکان بروز رسانی لحظه ای
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • امکان تغییر رنگ و فونت بوسیله کاربر
 • هزینه تمدید سالانه 35%

طراحی کاتالوگ اختصاصی

 • هزینه طراحی گرافیک اختصاصی 4.000 میلیون تومان
 • طراحی براساس سلیقه کاربر
 • کنترل پنل برای مدیریت اطلاعات
 •   QRCode و اشتراک گذاری در تلگرام و واتساپ و پیامک
 • امکان ثبت دامنه  اختصاصی
 • تعداد صفحه نامحدود
 • امکان پخش صدا و پادکست
 •  امکان بروز رسانی لحظه ای
 • 1 سال پشتیبانی رایگان
 • هزینه تمدید سالانه 35%