کاتالوگ الکترونیکی آنلاین چیست؟

کاتالوگ الکترونیک آنلاین محصولی جدید از سایت ساز کاریک که می تواند جایگزین وبسایت شود یا همراه با آن باشد.کاتالوگ الکترونیک دیجیتال آنلاین همیشه در گوشی یا لپتاپ یا در تبلت همراه شماست  و می توان بسادگی آنرا  به مشتریان نمایش داد.رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید است. صاحبان مشاغل در کسب و کارهای سنتی از شیوه‌هایی مانند کاتالوگ کاغذی، تراکت و نظایر آن برای بازاریابی استفاده می‌کردند. اما امروزه با رشد تجارت الکترونیک و توسعه‌ی شبکه‌های اینترنتی نیازمند ابزار و خدمات جدید هستیم. به همین جهت متناسب با تغییرات الکترونیکی از کاتالوگ‌های الکترونیکی هوشمند برای بازاریابی  یا وب سایت استفاده می‌شود.

کاتالوگ الکترونیکی یک کاتالوگ الکترونیکی است که یک منبع وب است که اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات ارائه شده و سپس فروخته شده توسط فروشنده ای که از قابلیت های سفارش و پرداخت آنلاین پشتیبانی می کند، ارائه می دهد. کاتالوگ الکترونیکی یک نشریه آنلاین است، یعنی یک رابط گرافیکی به طور کلی یک صفحه HTML که در آن محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت نشان داده شده است.

کاتالوگ الکترونیکی یا بروشور الکترونیکی منبعی است که اطلاعاتی در مورد محصولات، خدمات ارائه شده یا مشخصات شرکت شما ارائه می دهد. سپس می توان آن را به صورت دیجیتالی به اشتراک گذاشته و به سادگی در قالب یک کتاب الکترونیکی یا کاتالوگ قابل خواندن و در وب سایت شما توزیع کرد. آنها نماینده دیجیتال یک شرکت هستند و یک ابزار قدرتمند تجارت الکترونیکی هستند.

تفاوت وب سایت با کاتالوگ الکترونیکی آنلاین

 1. کاتالوگ الکترونیکی چکیده و گلچینی از محصولات یک شرکت است که کارفرمایان با یک نگاه آنچه می خواهند را می توانند بیابند . اما وب سایت همه اطلاعات و محصولات شرکت را در بر می گیرد.
 2. وب سایت ها معمولا برای موتورهای جستجو(متن محور) بویژه گوگل طراحی می شوند اما کاتالوگ الکترونیک فقط برای کاربر(عکس محور) .
 3. در کاتالوگ الکترونیک شما در کمتر از 20 ثانیه باید اطلاعات کامل با عکسها و متنهای کوتاه و فیلم کوتاه به مشتری بدهید اما وب سایت مرجعی برای بدست آوردن اطلاعات کامل از محصول است.
معمولا در وب سایت ها همه ی جزییات نوشته می شود اما کاتالوگ الکترونیک خلاصه و چکیده است.کاتالوگ یا بروشور الکترونیک بر پایه‌ی تکنولوژی وب است اما شیوه‌ی طراحی و پیاده سازی آن متفاوت است.  که کاربران با یک نگاه آن‌چه می‌خواهند را می‌توانند بیابند. دادن اطلاعات جامع و دقیق در مدت زمان کم از ویژگی‌های ابزارهای الکترونیکی و کاتالوگ‌های آنلاین است.

این محصول به سازمان‌ها و کاربران مربوطه امکان جستجو و نمایش داده‌های محصول، ارائه قابلیت‌های سفارش آنلاین، تسهیل تبادل داده‌های کاتالوگ بین شرکای تجاری، و ارائه عملکردهای خروجی را برای شرکت‌هایی که نیاز به پشتیبانی با این نیاز دارند، می‌دهد. کاتالوگ های الکترونیکی انتشارات دیجیتالی هستند که محصولات را با هدف کمک به فروش ارائه می کنند.

با استفاده از مدیریت کاتالوگ برای اطمینان از کیفیت داده های محصول و پیکربندی آن در قالب مورد نیاز خریدار، این یک فرآیند پویا است که می تواند تامین کنندگان را قادر سازد تا به سرعت تغییرات محصول و قیمت را پخش کنند و اقلام جدید را معرفی کنند. مدیریت کاتالوگ الکترونیکی فرآیندی است که تامین کننده را قادر می سازد تا محتوای محصولات الکترونیکی را در اختیار سازمان های خریدار قرار دهد تا بتوانند کالاها را به صورت الکترونیکی تهیه کنند. محتوای محصول می تواند توسط تامین کننده یا خریدار میزبانی شود.


ما قبلاً به تمام جزئیات طراحی که در کاتالوگ محصولات آنلاین حرفه‌ای می‌روند فکر کرده‌ایم، بنابراین نیازی به این کار نیست. تمام قالب های کاتالوگ محصولات ما توسط تیم طراحان حرفه ای ما ایجاد شده است. اکنون می توانید بر سفارشی کردن کاتالوگ خود با بهترین محتوای ممکن تمرکز کنید.

از تصاویر و عکاسی حرفه ای در کاتالوگ محصول استفاده کنید


اگر می‌خواهید کاتالوگ شما حرفه‌ای به نظر برسد، تصاویر محصول با کیفیت بالا از اجزای ضروری هستند. ثابت شده است که تصاویر حرفه ای با کیفیت بالا بر خوانندگان تأثیر می گذارد تا محصولات را با کیفیت بالا نیز درک کنند.

با اطمینان از ارائه تمام جزئیات محصولی که خواننده قبل از تصمیم گیری برای خرید باید بداند، فروش را با کاتالوگ محصول افزایش دهید. توضیحات عالی محصول مانند نام محصول، توضیحات، قیمت واضح، اندازه محصول، موادی که محصول از چه موادی ساخته شده است و بسیاری موارد دیگر اضافه کنید. فراموش نکنید که ارزی که قیمت های شما در آن نمایش داده می شود را نیز مشخص کنید.

 

مزایای کاتالوگ الکترونیکی دیجیتال نسبت به کاتالوگ کاغذی:

 1. کاتالوگ‌های کاغذی نیازمند کاغذ و طی کردن فرایند چاپ است، درحالی‌که کاتالوگ الکترونیکی آنلاین از این امر بی نیاز است و نیازی به ماهیت الکترونیک نداردو فقط نیازمند طراحی الکترونیکی است.
 2. هزینه‌ی طراحی کاتالوگ آنلاین نسبت به خرید کاغذ و چاپ آن بسیار پایین‌تر است. همچنین در جهت حفظ محیط زیست نیز تاثیر زیادی دارد.
 3. کاتالوگ آنلاین چند رسانه‌ای است و امکان نمایش فیلم و پخش صدا را دارد. درحالی‌که در کاتالوگ کاغذی فقط امکان نمایش تصویر داریم. به این ترتیب کاتالوگ چند رسانه‌ای مخاطب را بیشتر درگیر می‌کند.
 4. ارسال کاتالوگ کاغذی نیازمند طی مسافت مکانی و گذشت زمان است. در کاتالوگ آنلاین با کمک  تکنولوژی در کلیه مسیرهای الکترونیکی می‌توان آن را در کمترین زمان به دورترین مکان فرستاد.
 5. امکان ویرایش و تغییر لحظه ای در کاتالوگ الکترونیکی فراهم است.
 6. کاتالوگ الکترونیکی در همه شرایطی همراه کاربران است. زیرا در گوشی و تبلت به راحتی قابل دسترس است.
کاریک کاربردی‌ترین نسل کاتالوگ‌های الکترونیکی است که تمام این ویژگی‌ها را دارد و می‌تواند از نظر گوگل مطلوب ارزیابی شود. این ابزار شما را از چاپ کاتالوگ کاغذی بی نیاز می‌کند و با ویژگی‌های استاندارد کاتالوگ دبجیتال هوشمند آنلاین تاثیر بسزایی در بازاریابی و فروش محصولات دارد.
 

امکانات

دسترسی سریع به صفحه ها
بدون نیاز به دانلود
نمایش فایلهای PDF
نمایش فیلم
بزرگنمایی عکس
گالری عکس
امکان جستجو
طراحی و راه‌اندازی سریع
دسته بندی نامحدود محصولات
آمار بازدید

قالب های برگزیده

پرسشهای رایج

آیا کاتالوگ الکترونیک همان وبسایت است ؟
خیر, هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ کاربردی و چیدمان اطلاعات با وب سایت تفاوت دارد
آیا در کاتالوگ میتوانم اطلاعاتم را تغییر دهم؟
بله, کاتالوگ الکترونیک یک کنترل پنل جداگانه دارد که شما می توانید تمام متن ها و اطلاعاتتان را تغییر دهید .
آیا در اضافه کردن محصول و عکس و منوها محدودیتی وجود دارد ؟
اضافه کردن محصول، عکس و منوها در فروشگاه ساز کاریک بدون هیچ محدودیتی امکانپذیر است. کاربر این امکان را خواهد داشت تا بر اساس نیاز و هدف خود، تعداد محصولات را به همراه چندین عکس درج نماید.
 
آیا امکان سفارشی سازی یا تغییر گرافیکی وجود دارد ؟
بله, امکان هرگونه سفارشی سازی و طراحی اختصاصی گرافیکی با برآورد هزینه وجود دارد .

قیمت کاتالوگ دیجیتال آنلاین

قالب پیش ساخته

 •  1.900.000 ریال
 • کنترل پنل برای مدیریت اطلاعات
 • QRCode
 • امکان ثبت دامنه  اختصاصی برای هر کارفرما
 • تا 6 صفحه
 •  امکان بروز رسانی لحظه ای
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • هزینه تمدید سالانه 35%

طراحی کاتالوگ اختصاصی

 • هزینه بستگی به تعداد صفحه دارد
 • طراحی براساس سلیقه کاربر
 • کنترل پنل برای مدیریت اطلاعات
 • QRCode
 • امکان ثبت دامنه  اختصاصی
 • تعداد صفحه نامحدود
 • امکان پخش صدا و پادکست
 •  امکان بروز رسانی لحظه ای
 • 1 سال پشتیبانی رایگان
 • هزینه تمدید سالانه 35%