قیمت سایت ساز، تعرفه طراحی سایت

قالبهای آماده

قالبهای آماده
کدنویسی قالبها 100% تولید کاریک است
از2.500.000 تومان
  • امکان تغییر پذیری چیدمان و گرافیک
  • تمدید سالیانه 65%
  • 4 روز آزمایش کنید بعد پرداخت
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت نیمه سفارشی

طراحی سایت نیمه سفارشی
اختصاصی سازی، بصرفه و تحویل سریعتر
از 7 میلیون تومان
  • روی قالبهای کاریک سفارشی سازی می شود
  • امکان بارگذاری سایت روی هاستهای دیگر
  • تحویل 2 روزه
جزئیات بیشتر ...

طراحی سایت تمام سفارشی

طراحی سایت تمام سفارشی
پرتال ها و وب سایتهای اختصاصی
از 12 میلیون تومان
  • طراحی سایت بدون هیچ محدودیت
  • پیاده سازی طرح به دلخواه شما 
  • تحویل 10 روزه
جزئیات بیشتر ...

 


در سایت ساز کاریک هرگونه تغییری،درخواست و سفارشی سازی انجام شدنی است.

سایت ساز دارای سیستم ماژولساز و ویجت ساز با امکان افزودن فیلدهای گوناگون است ، که گسترش پذیری نرم افزار را فراهم کرده و زیر ساخت خوبی برای برنامه نویسی وب سایت است.

 

قیمت سایت ساز

قیمت سایت ساز بدون شک از جمله موارد مهم است که افراد برای طراحی سایت خود به آن فکر می‌کنند و بهتر است بدانید که برای دریافت امکانات ویژه، ساده و یا هر نوع مدل دیگر شما باید قیمت خاصی را در نظر داشته باشید و توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که سایت ساز به خوبی می‌تواند برای انواع سایت ها طرح ها و امکانات خاصی را به شما پیشنهاد کند و شما با توجه به امکانات خاصی که مد نظر دارید می توانید قیمت سایت ساز را برای خود برآورد کنید. همان گونه که می دانید سایت ساز که یک نرم افزار خاص می باشد، با قیمتی مناسب می تواند بهترین امکانات و صفحات وب را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، توجه داشته باشید که قیمت سایت ساز با توجه به امکاناتی که می توان به آن اضافه و یا از آن کم کرد متغیر می باشد.
 

دلیل اهمیت سایت ساز

همانگونه که می‌دانید سایت‌ساز برای آن دسته از افرادی که ممکن است تخصص و دانش کافی در زمینه‌ی طراحی سایت ندارند، یک گزینه مقرون به صرفه و عالی محسوب می شود و هم چنین سرعتی که در سایت ساز وجود دارد به خوبی می تواند به نیاز فرد پاسخ مثبت ارائه دهد؛ به همین خاطر قیمت سایت‌ساز نکته قابل توجهی است که باید به آن توجه ویژه کرد و در سایت ساز تمامی امکانات و قابلیت هایی که در یک سایت تخصصی وجود دارد، موجود می باشد؛ به همین دلیل است که محبوبیت خود را در بین افراد به سرعت گسترش داده است. البته قیمت سایت ساز به راحتی می‌تواند رضایت افراد را به دست آورد؛ چرا که قیمتی بسیار منصفانه دارد و برای شروع تبلیغات در جهت سود بیشتر کسب و کار یک گزینه عالی محسوب می شود.
 

عوامل مهم جهت قیمت سایت ساز

سایت ساز با توجه به نوع صفحات و قالب های متنوعی که دارند محاسبه می‌شوند و شما اگر از یک سایت معتبر به دنبال قیمت مناسب سایت‌ساز باشید، بدون شک قیمتی عالی و ویژه را به شما ارائه خواهند داد؛ چراکه سایت ساز ها با توجه به ابزارهای خاصی که دارند و هم چنین بهینه سازی خودکار آن ها برای قیمت مناسب مورد بررسی قرار می گیرند و توجه داشته باشید که قیمت سایت ‌ساز با توجه به نوع امکانات آن محاسبه می شود.
 
همان طور که عنوان شد قیمت سایت ساز به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد، مانند نوع امکانات سایت ساز، که در مورد امکانات و قابلیت های موجود در سایت ساز به تنوع عالی قالب ها و همچنین نوع پشتیبانی سایت ساز می توان اشاره کرد. سایت ساز بدون شک برای آن دسته از افرادی که به سرعت مایل هستند تا برای سرگرمی و یا کسب کار و خود یک سایت راه اندازی کنند، گزینه عالی و مقرون به صرفه محسوب می شود و قیمت سایت ساز را اگر از سایت معتبر جویا شوید، بدون شک قیمتی منصفانه و عالی خواهد بود که مشتری رضایت کافی برای خرید سایت ساز داشته باشد.

پرسشهای رایج درباره قیمت و هزینه سایت ساز

سالیانه چه مقدار هزینه برای تمدید این سایت باید پرداخت کنم
هزینه هاست و پشتیبانی  وب سایتها  در پلان شرکتی حرفه ای و فروشگاه  55% و در پلان  سایت خبری 80% قیمت روز آنها است  . و هزینه تمدید دامنه نیز جداگانه دریافت می شود.
آیا امکان این وجود دارد که تمامی اطلاعات سایت توسط تیم کاریک بارگذاری شود ؟
درصورت نیاز و برآورد هزینه جداگانه توسط تیم کاریک این کار به صورت کاملا پویا و منظم انجام می شود . با این کار محتوای سایت اعم از متن و عکس با ادیتی مناسب بر روی سایت کارفرما بارگذاری می شود .
مزیت طراحی با سایت ساز کاریک با بقیه سایت های ارزان در چیست
- تنوع در نمونه کارها و قالب های طراحی شده سایت .
- امکان تست سایت به صورت رایگان و به مدت 48 ساعت .
- استفاده از سیستم ماژولار برای مدیریت محتوای سایت ، برخلاف بقیه سایت های دیگر که فقط از ادیتور برای بارگذاری اطلاعات استفاده می کنند .
- وابسته نبودن سایت به بستر فعلی بر روی سرور کاریک و جابجایی کامل سایت برای کارفرما .
- تولید محتوا با امکان گروهبندی بخش های سایت به صورت کاملا نامحدود .
- امکان تغییرات اختصاصی در ساختار گرافیکی و برنامه نویسی سایت .
- سرعت بالا و سبک بودن سایت برای مشاهده کاربر .
- برنامه نویسی اختصاصی و کاملا بومی سایت با تکنولوژی ASP.Net .
- رعایت تمامی استانداردهای لازم در زمینه سئو و موتورهای جستجوگر .
- امکان اتصال و سینک شدن به نرم افزارهای حسابداری و مالی کارفرما .
- امنیت بالا در مقابل هک شدن و مشکلات احتمالی برای سایت .
- استفاده نکردن از نرم افزارها و سایت سازهای خارجی و رایگان موجود در بازار .
- استفاده آسان و راحت با پنل مدیریت سایت .
- آینده نگری در تمامی بخش های سایت .
این قالب ها در تمامی مرورگرها و موبایلها و تبلتها قابلیت نمایش دارند
زیرساخت تمام قالب های سایت ساز کاریک دارای استانداردهای روز در زمینه  Responsive می باشد که این امکان را به کاربران می دهد که در هر مروگر و با هر رزولوشنی سایت شما را باز کرده و به راحتی از اطلاعات سایت شما استفاده کنند .
آیا قالب های استفاده شده دارای استانداردهای SEO می باشند
زیر ساخت تمامی قالب های تولید شده در سایت ساز کاریک دارای استانداردهای موتورهای جستجوگر بوده و همه نکته های سئو برای داشتن رتبه بالاتر نسبت به سایت های دیگر را دارا می باشد . همچنین سرعت لود شدن بالا و سبک بودن سایت های طراحی شده یکی از نکات مهم برای موتورهای جستجوگر بوده که می تواند برای ارائه خدمات سایت کارفرما به مشتری کاملا مفید باشد .
چرا قیمت سایت ساز کاریک نسبت به بقیه سایت ها ارزان تر است
به دلیل طراحی و اجرای تعداد زیادی قالب های گرافیکی در زمینه های مختلف کاری برای راحتی کارفرما و ساختار کدنویسی ASP.Net اختصاصی و کاملا بومی که از صفر تا صد توسط تیم نرم افزاری خود باعث شده است که هم در هزینه ساخت سایت و هم در زمان آن کاهش چشم گیری داشته باشد تا کارفرما به راحتی با انتخاب هر یک از قالب های آماده سایت بر اساس نیاز کاری خود بتواند سایت شخصی خود را داشته باشد .
آیا امکان افزودن زبانهای دیگر وجود دارد ؟
در سایت ساز کاریک و تمامی قالب های سایت امکان چند زبانگی پیش بینی شده است و شما می توانید در هر لحظه هر تعداد زبان که بخواهید (ارسال درخواست جداگانه) به سایت اضافه کنید با این ویژگی که لازم نیست برای هر زبان همه اطلاعات سایت را یکبار دیگر بارگذاری کنید . این امکان به شما داده شده است که فقط اطلاعاتی که لازم به ترجمه و تغییر در زبان دیگر هست را بارگذاری کنید و مابقی اطلاعات از زبان اصلی سایت برای شما نمایش داده می شود .
تفاوت سایت ساز کاریک با سایت های دیگر که هزینه های میلیونی دارند در چیست
در سایت ساز کاریک به دلیل طراحی و پیاده سازی گرافیک پیش ساخته  ، کارفرما دیگر نیاز به هزینه کردن برای بخش طراحی اختصاصی سایت ندارد و این امر باعث کم شدن هزینه تمام شده سایت و سرعت در تحویل سایت شده است .