طراحی سایت ارزان | سایت ساز ارزان

مسیر نما :مقاله
 
طراحی سایت ارزان به یکی از پرمخاطب ترین خدمات اینترنتی تبدیل شده است؛ چرا که در حال حاضر اینترنت به تمام ابعاد زندگی ما نفوذ کرده است. فضای تحت وب به کسب وکارها اجازه میدهد که با کمترین هزینه به بیشترین مخاطب دسترسی پیدا کنند. با توجه به اینکه بیشتر کارفرمایان با این حوزه آشنا نیستند، ترجیح میدهند در اولین قدم به دنبال طراحی سایت حرفه ای و ارزان باشند. به همین دلیل بیشتر آنها به دنبال طراحی سایت آماده و خدمات طراحی سایت ارزان هستند.
با کمک سایت ساز کاریک میتوانید طراحی سایت بدون کدنویسی را تجربه کنید و در کمترین زمان ممکن به یک سایت مناسب با توجه به حوزه کاری و محصولات خود دسترسی پیدا کنید. البته طراحی سایت قیمت های متفاوتی را دارد ولی گزینه هایی که سایت ساز کاریک به شما ارائه میدهد، از اقتصادی ترین گزینه های ممکن هستند.

طراحی سایت ارزان قیمت

چرا به طراحی سایت ارزان احتیاج داریم؟

همانطور که میدانید این روزها اینترنت به ابزاری برای ارتباط راحتتر تبدیل شده و با استفاده از آن میتوان به در کمتر از چند ثانیه به فردی در کیلومترها دورتر دسترسی پیدا کرد. داشتن یک سایت حرفه ای و تخصصی به کسب وکارها، شرکت ها و سازمان های مختلف اجازه میدهد تا خودشان و خدماتی که داردند را به میلیون ها نفر در سراسر جهان معرفی کنند.
خدمات طراحی سایت ارزان به این افراد اجازه میدهد که با کمترین هزینه ممکن، به بیشترین مخاطب دسترسی یابند. از طرفی با توجه به ناشناخته بودن بستر وب برای بیشتر افراد، بیشتر صاحبان کسب وکارها ترجیح میدهند که هزینه ساخت سایت خود را به کمترین میزان ممکن محدود کنند. حتی برخی از این افراد به دنبال پیدا کردن خدمات طراحی سایت حرفه ای و ارزان هستند.

هزینه ساخت سایت ارزان چقدر است؟

خدمات متنوعی برای طراحی سایت ارزان وجود دارد و هزینه ساخت سایت با توجه به قابلیت هایی که میخواهید، برآورد میشود. در واقع با توجه به ویژگی هایی که در سایت خود به آنها احتیاج دارید، قیمت طراحی سایت شما هم تغییر خواهد کرد. به صرفه ترین روش برای طراحی سایت ارزان استفاده از خدمات یک سایت ساز است.
با مراجعه به بخش ساخت سایت همین پلتفرم میتوانید به خدمات ارزان طراحی سایت دسترسی پیدا کنید و با کمترین هزینه اولین سایت خود را بسازید.

طراحی سایت ارزان یا سایت ساز ارزان قیمت ؛ آری یا خیر؟

با توجه به اینکه برای ساخت و راه اندازی یک سایت به مهارت و دانش برنامه نویسی نیاز است، بهتره که کار را به کاردان بسپارید و از یک فرد یا تیم حرفه ای برای طراحی سایت خود کمک بگیرید. در حال حاضر خدمات گسترده ای در این حوزه وجود دارد که طراحی سایت ارزان را برای افراد مختلف فراهم کرده. البته بیشتر این خدمات طراحی ارزان سایت وردپرسی هستند و کیفیت چندانی را ندارند.
در صورتی که قصد طراحی سایت آماده فروشگاهی را دارید و یا می خواهید از قالبهای آماده اسفاده کنید، قبل از هر چیزی باید از سایت ساز خود در مورد زبان های برنامه نویسی و قالب هایی که برای طراحی سایت ارزان شما بکار بده است، پرسوجو کنید. همچنین قبل از اطلاع از نحوه خرید سایت، بهتر است در مورد هزینه ساخت سایت سفارشی اطلاعات جمع آوری کنید.

آیا طراحی سایت حرفه ای و ارزان امکان پذیر است؟

بله. شما میتوانید با کمک سایت ساز کاریک یک تجربه ساخت سایت خوب و ارزان و به شکل کاملا سریع را داشته باشید. بسیاری از مشتریان کاریک از آن به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت یاد کردن. به کمک امکانات طراحی سایت ارزان در این پلتفرم میتوانید اولین قدم را در جهت طراحی سایت حرفه ای و ارزان خود، بردارید.
البته درست است که با کمک کاریک طراحی سایت قیمت بسیار پایینی خواهد داشت، اما کیفیت سایت هایی که با استفاده از این وبسایت ساز ساخته شدند، مثال زدنی است.

نحوه طراحی سایت ارزان و بدون کدنویسی با سایت ساز حرفه ای

با توجه به این موضوع که طراحی سایت ارزان به یک ضرورت برای ورود به تجارت الکترونیک تبدیل شده، پیدا کردن راهی برای طراحی سایت بدون کدنویسی به یکی از دغدغه های فعالان این حوزه بدل گشته است. به همین منظور پلتفرم های مختلفی برای طراحی سایت ارزان بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی بوجود آمده اند.
بیشتر این نوع پلتفرم ها از وردپرس و قالبهای آماده استفاده میکنند که کیفیت پایین و مشکلات زیادی را دارند. به همین منظور سایت ساز کاریک توسط تعدادی از برنامه نویسان مطرح کشور تاسیس شد که سال ها در زمینه طراحی سایت ارزان فعالیت داشته و از مشکلات این حوزه اطلاع دارند. با کمک این پلتفرم میتوان در کمترین زمان ممکن، بهترین سایت ممکن را بوجود آورد.
 

آیا طراحی ارزان سایت وردپرسی به صرفه است؟

یکی از روش های طراحی سایت ارزان، استفاده از وردپرس است؛ اما استفاده از سایت ساز کاریک به مراتب ارزان تر و با کیفیت تر است. اصلی ترین ایرادی که از سایت های وردپرسی گرفته میشود، امنیت بسیار پایین این نوع از سایت ها میباشد. این نوع از سایت ها به دلیل ارائه کدهای خود به شکل عمومی، نسبت به سایت های اختصاصی هک پذیرتر هستند. و کندتر و سنگین تر هستند.
همچنین طراحی ارزان سایت با این روش پیکربندی مناسبی را هم برای سایت فراهم نمیکند. این نوع سایت ها معمولا متناقض و ناقص هستند و نمی توانند زیر ساخت حرفه ای لازم را برای کسب وکار و شرکت ها فراهم کند. طراحی ارزان سایت وردپرسی معمولا برای سایت های کوچک و غیرحرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. برای سایت وشرکت های حرفه ای تر، استفاده از ابزار وردپرس انتخاب مناسبی نیست.

مزیت های سایت ساز کاریک

کاریک مجموعه ای است که طراحی سایت ارزان و باکیفیت را در کمترین زمان ممکن برای مخاطبان خود فراهم کرده است. در ادامه تعدادی از مزیت های این پلتفرم و خدماتی که دارد را ذکر میکنیم:
 •   راه اندازی سریع سایت با بالاترین کیفیت ممکن
 •   استفاده این سایت ساز از یک هسته قدرتمند برای تمامی پلن ها با هر قیمت ساخت سایتی
 •   بهره مندی از هاست و دامنه های ارزان برای طراحی سایت حرفه ای و ارزان قیمت
 •   طراحی سایت ارزان با حجمی کم که سرعت لود بالایی دارد
 •   طراحی سایت بدون کدنویسی و با کاربری آسان
 •    امکان استفاده از چند زبان مختلف در طراحی های این سایت ساز
 •   امکان طراحی سایت آماده فروشگاهی با قیمت های مناسب

 مراحل طراحی سایت ارزان


سایت ساز کاریک نه تنها طراحی سایت ارزان شرکتی یا سایت شخصی را انجام می‌دهد، بلکه ساخت وب سایت فروشگاهی با استفاده از نرم افزار سایت ساز ارزان را نیز امکان‌پذیر می‌کند. برای شروع مراحل ساخت سایت آماده ارزان تنها 7 استراتژی را باید در نظر بگیرید. آموزش نحوه ساخت وب با سایت ساز ارزان کاریک به عنوان یک راهنمای تصویری جامع و الگویی کامل برای آشنایی با نحوه ساخت وب به صورت آنلاین است.
 1.     وارد سایت کاریک شوید.
 2.      قالب مورد نظر را ازبین انواع قالب‌های متنوع انتخاب کنید.
 3.     از نسخه آزمایشی 48 ساعت سایت ساز کاریک استفاده کنید.
 4.      نام دامنه  را به NS1.ratinco.com و NS2.ratinco.comتغییر دهید.
 5.      نام دامنه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 6.      اطلاعات شخصی را وارد کنید.
    در نهایت با انجام مراحل فوق می‌توانید به راحتی سایت را منتشر کنید و در صورت بروز هر گونه مشکل با تیم پشتیبانی کاریک تماس بگیربد.

 

آموزش طراحی سایت ارزان با کاریک

سایت ساز کاریک پلن های مختلفی را با توجه به نیازهای هزاران کارفرمای مختلف طراحی کرده است که با استفاده از آنها میتوانید بهترین سایت را برای خود بوجود آورید. برای طراحی سایت ارزان و حرفه ای در این پلتفرم تنها کافی است که سفارش خود را با توجه به نیاز و هزینه ساخت سایتی که در نظر گرفته اید، ثبت کنید.
البته پیشنهاد میدهیم که قبل از انتخاب پلن طراحی سایت ارزان خود، به نمونه کارهای سایت ساز کاریک مراجعه کنید تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. بعد از انتخاب طرح مورد نظر خود برای طراحی سایت آماده فروشگاهی و یا استفاده از قالبهای آماده، کافی است که از مراحل زیر پیروی کنید:
1.    از منوی بالای صفحه سایت ساز کاریک، گزینه قالبها را انتخاب کنید.
2.    در صفحه جدیدی که باز میشود میتوانید تمامی قالبهای آماده و بومی کاریک را برای طراحی سایت ارزان خود مشاهده کنید. در این بخش قیمت و هزینه ساخت سایت با هر قالب هم به شما نمایش داده میشود.
3.    مرحله بعد از طراحی سایت بدون کدنویسی این است که دامنه سایت مدنظر خود را انتخاب کنید. نکته مهمی که در این بخش وجود دارد، امکان استفاده از دمو سایت ساخته شده به مدت 48 ساعت است. در این حالت با طراحی سایت ارزان خود، دامنه مدنظر شما به شکل یک زیر دامنه خواهد بود و بعد از تکمیل سفارش، به دامنه اصلی انتقال میابد.
4.    مرحله چهارم در طراحی سایت ارزان با سایت ساز کاریک این است که مشخصات خود را به عنوان صاحب کسب وکار وارد کنید. توجه داشته باشید که این اطلاعات راه تماس مجموعه کاریک با شما است. همچنین درستی اطلاعات برای ثبت دامنه نیز اهمیت دارد.
5.    در نهایت اگر سایت مشابهی وجود نداشته باشد، طراحی سایت ارزان شما با موفقیت انجام میشود و میتوانید با کلیک بر روی گزینه مدیریت سایت، این سایت را مدیریت کنید.
6.    در همین صفحه لینکی برای مشاهده ویدیو های آموزشی مربوط به سایت ساخته شده وجود دارد. همچنین با استفاده از گزینه سوالات متداول طراحی ارزان سایت، به تعدادی از مهمترین سوال و پاسخ هایی که معمولا برای افراد پیش میاید، دسترسی پیدا کنید.
7.    همچنین با زدن گزینه پرداخت میتوانید هزینه ساخت سایت ارزان و طراحی سایت ارزان خود را پرداخت کرده و مالک آن شوید.

جمع بندی
طراحی سایت ارزان در حال حاضر، ساده و آسان تر از هر زمان دیگری است؛ برای طراحی سایت حرفه ای و ارزان خود تنها چیزی که به آن احتیاج خواهید داشت، یک پلتفرم سایت ساز معتبر و حرفه ای است. هزینه ساخت سایتی که میخواهید با توجه به نیاز شما ارزیابی و اعلام میشود ولی به طور کلی در سایت ساز کاریک طراحی سایت قیمت های متنوعی را دارد که با توجه به قالب انتخابی شما تعیین میشود.