طراحی سایت شرکتی و ساخت سایت برای شرکت

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :

چرا به طراحی سایت شرکتی نیاز داریم؟

داشتن یک سایت کاربردی برای تمامی شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، به یک ضرورت غیر قابل انکار تبدیل شده است. البته اهمیت طراحی سایت شرکتی موضوع جدیدی نیست و کسب و کارهایی که از همان ابتدا به فکر فعالیت حرفه ای در زمینه کاری خود هستند، ساخت سایت شرکتی خود را یکی از اولویت های مهم خود میدانند. با توجه به پیچیدگی هایی که طراحی سایت شرکتی دارد، بهتر است که از یک طراح سایت یا پلتفرم سایت ساز حرفه ای و کارآزموده در این حوزه، یاری بخواهید.
با کمک خدمات ساخت سایت میتوانید در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای بسیار پایین، یک سایت کاملا کاربردی و مدرن را برای معرفی شرکت خود و فعالیت های آن بسازید. توجه داشته باشید که استفاده از یک سایت برای معرفی شرکت شما با توجه به دیجیتالی شدن هر چه بیشتر دنیای امروز، تاثیر بسزایی را در موفقیت و میزان اعتبار شرکت شما خواهد گذاشت؛ به همین دلیل بهتر است که وقت خود را تلف نکنید و از همین الان به فکر طراحی سایت شرکتی خود باشید.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و کاملا حرفه ای با اهداف گوناگونی توسط مجموعه های مختلف انجام می گیرد. طراحی یک وب سایت خوب مانند تکمیل قطعات یک پازل سخت است که در نهایت می تواند باعث هیجان زدگی و حیرتِ مخاطب شود.
معرفی نوع خدمات و فعالیت ها در یک مجموعه از طریق وب سایت امروزه به عنوان ساده ترین راه برای افزایش مخاطب و همینطور افزایش میزان درآمد شناخته می شود. در نظر داشتن فاکتورهای مختلف در طراحی سایت شرکتی، عامل مهمی است که می تواند باعث رضایت بخش بودن نتیجه نهایی کار شود.
طراحی سایت شرکتی به تنهایی نمی تواند تاثیر مثبتی را در عملکرد فروش یا افزایش مشتریان برای یک کسب و کار داشته باشد. بلکه خصوصیات و ویژگی های خاصی باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا در نهایت، نتیجه ای فوق العاده را بتوان رقم زد.
طراحی سایت شرکتی

آموزش تخصصی طراحی سایت شرکتی

آموزش تخصصی طراحی سایت شرکتی جزء اصلی ترین پیش نیازهایی است که برای شروع این حرفه باید از آن عبور کرد. هزینه های سنگین در حوزه کسب و کارهای آنلاین، یکی از دلایل مهمی است که کیفیت طراحی وب سایت را به موضوعی فوق العاده جدی و موثر تبدیل می کند.
با توجه به حضور رقبا بسیار زیاد در فضای وب، طراحی سایت شرکتی خوب و حرفه ای، تضمین کننده درآمدزایی سایت خواهد بود. طراحی قالب سایت که جزء المان های بسیار مهم در مراحل طراحی وب سایت به شمار می رود، بر اساس نظر کارفرما یا با صلاح دید طراح سایت انجام می گیرد.

امکان طراحی قالب های حرفه ای یا اختصاصی توسط گرافیست یکی از قابلیت های مهمی است که می تواند مراحل طراحی سایت شرکتی را جذاب تر نماید. گذراندن دوره های آموزشی مبتدی تا حرفه ای طراحی سایت شرکتی، قطعا نمی تواند انتخاب نخست یک متقاضی برای حضور در فضا کسب و کار آنلاین باشد.
چرا که این آموزش ها زمان بر بوده و علاوه بر آن باید هزینه های بسیاری را برای طی کردن دوره ها پرداخت کرد. در نتیجه سفارش طراحی سایت شرکتی به مجموعه های معتبر، قطعا گزینه ای بسیار ایده آل و مقرون به صرفه است.

مراحل طراحی وب سایت شرکتی

مراحل طراحی یک وب سایت از جمله وب سایت های شرکتی اهمیت بسیار زیادی دارند. ساده انگاری این مراحل می تواند نتیجه نهایی کار را به نتیجه ای بسیار ضعیف یا غیر قابل قبول تبدیل کند.
دقت در انجام هر یک از مراحل طراحی سایت به ویژه سایت شرکتی، نکته مهمی است که می تواند ارتباط گیری مخاطبین یا کاربران با وب سایت را به بهترین شکل ممکن مدیریت نماید. از جمله مراحل مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید به درستی هر یک را پشت سر گذاشت، باید به این موارد اشاره کرد:
•    برنامه ریزی طراحی سایت با توجه به نیاز مشتری و کاربر
•    طراحی محتوا حرفه ای و کاربر پسند
•    طراحی دیزاین و گرافیک اولیه وب سایت
•    طراحی قالب آماده یا قالب اختصاصی وب سایت شرکتی
•    کدنویسی تخصصی سایت
•    ورود اطلاعات یا دیتاگذاری در سایت
•    انجام تست نهایی عملکرد سایت
 یک وب سایت خوب و جذاب برای کاربر علاوه بر زیرساخت های مناسب و حرفه ای، باید از فضا بصری "ظاهری" جذابی برخوردار باشد. ویژگی های ظاهری و زیرساختی یک سایت می توانند مهم ترین پارامترها در جذب کاربر یا مخاطبین وفادار باشند.
مراحل طراحی سایت شرکتی هم چون بسیاری از وب سایت های دیگر، باید با رعایت المان های مهم و تخصصی انجام گیرد. بی توجهی به یک فاکتور ساده یا مهم می تواند نقش مخربی در نتیجه نهایی کار داشته باشد.
طراحی سایت شرکتی متناسب با تکنولوژی روز از جمله امتیازهای بسیار مهمی است که قابلیت اجرا آن برای تمامی طراحان وجود دارد.

هزینه طراحی سایت شرکتی حرفه ای

هزینه طراحی سایت شرکتی بر اساس آخرین تعرفه های تعریف شده به مشتری اعلام می شود. در تعیین هزینه های طراحی سایت پارامترهای بسیار متفاوتی دخیل هستند که از جمله آن ها باید به امکانات طراحی سایت شرکتی اشاره کرد.
پیاده سازی جدیدترین روش های طراحی سایت، استفاده از تجربیات و مهارت برنامه نویسان حرفه ای و همکاری با گرافیست های ماهر، مجموعه ای از هزینه های طراحی سایت را شامل می شود.
پرداختن به جزئیات بسیار مهم از جمله قالب سایت یا گرافیک انتخابی برای سایت شرکتی از دیگر مواردی است که در نوع خود نقش بسیار مهمی در تعیین هزینه های طراحی سایت دارد. برخلاف تصور بسیاری از مشتریان، طراحی سایت با هزینه کم یا طراحی سایت ارزان قیمت معنایی جز دردسر و همینطور اتلاف زمان و هزینه ندارد.
یکی از بهترین روش ها برای اطلاع از دقیق ترین جزئیات قیمت طراحی وب سایت شرکتی دریافت مشاوره های تخصصی از طراحان حرفه ای سایت است. مشاوره طراحی سایت شرکتی می تواند تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری برای دریافت جزئیات مرتبط با قیمت ها و هزینه های اجرایی را شامل گردد.
امکانات سایت شرکتی از اصلی ترین المان هایی است که قیمت نهایی آن را تعیین می کند. مهم ترین امکانات طراحی سایت شرکتی عبارت اند از :
1.    طراحی پنل های کاربری اختصاصی
2.    طراحی وب سایتی ریسپانسیو و کاربرپسند
3.    طراحی بخش های خبرنامه در سایت
4.    امکان نظرسنجی و تبادل نظر کاربران سایت
5.    امکان ثبت نام و حضور کاربران جدید در سایت
6.    پنل دریافت مشاوره
7.    امکان ارسال پیام های گروهی به کاربران
8.    بهینه سازی سایت
9.    امکانات ثبت سفارش محصولات
10.    طراحی رابط کاربری یا UI
11.    هاست و امنیت وب سایت و ...

 اهمیت سئو در طراحی سایت شرکتی

موتور جستجوگر گوگل بر اساس الگوریتم های خاص، ارزش و اهمیت یک سایت را تشخیص می دهد تا هنگام جستجوی کلمات کلیدی در رتبه بندی های بالاتر قرار گیرد و این مسئله به خودی خود باعث رونق کسب و کار و شناخته شدن سایت به متقاضیان و کاربران خواهد شد. بنابراین هرچقدر سایت شما از نظر تکنیک ، دامنه و سرعت در شرایط خوبی باشد، مادامی که محتوای بهینه شده نداشته باشد از ارزش واقعی برخوردار نیست. برای این کار متخصصین سئو می توانند به شما کمک کنند تا در فضای اینترنت به خوبی شناخته شوید. در واقع این افراد  با دانشی که در اختیار دارند و از طریق آشنایی با الگوریتم های گوگل شما را در این رقابت پیروز خواهند کرد.

سرعت و پایداری در سایت شرکتی

بهتر است سرعت بارگذاری سایت بالا باشد. ایده ال ترین حالت زیر 3 ثانیه است. از این رو هنگام طراحی، حتما چنین مسئله ای را مد نظر داشته باشید.هرچه سرعت بارگذاری سایت بالاتر باشد، امکان حضور واقعی کاربران بیشتر خواهد بود.در غیر اینصورت سایت شما بازدید کننده واقعی نداشته و مطمئنا شما در امر بازاریابی شکست خواهید خورد. برای بالا بردن سرعت سایت تمهیداتی وجود دارد که یک متخصص حرفه یا طراحی سایت میتواند از طریق این روش ها سرعت سایت را بهبود ببخشد.

طراحی سایت سازمانی ریسپانسیو

امروزه برای بررسی وب سایت ها بازار های مختلف مانند تلفن همراه تبلت و... وجود دارد. هر کدام از این بازار ها برای سایت یک کاربر مفید محسوب می شود. بنابراین بهترین سایت ها آنهایی هستند که از طریق شرایط ریسپانسیو بتوانند برای تمامی این کاربران مفید باشند. درواقع قابلیت ریسپانسیو وب سایت باعث می شود که شما با هر ابزاری وارد سایت شوید، بتوانید به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید و مشکلات ناهمگونی برایتان پیش نیاید. همچنین این مسئله می تواند به شما در بهینه کردن سایت و بالا رفتن رتبه بندی گوگل کمک کند.

در دسترس بودن اطلاعات تماس و صفحه درباره ما

 از آنجایی که مراجع کنندگان به وب سایت های شرکتی ممکن است بخواهند به طور مستقیم با صاحبان شرکت در ارتباط باشند و از خدمات شرکت بهرمند شوند، بهتر است بخش اطلاعات تماس در حالت دسترس قرار گیرد. به طوری که به راحتی دیده شود. همچنین استفاده از بخش صفحه درباره ما می تواند چشم انداز خاصی به مخاطب داده و اعتماد آن را بالا ببرد. از این رو هنگام طراحی سایت بهتر است این موضوع را با طراح مطرح کرده و این دو بخش را در معرض دید قرار دهید.

 

ویژگی های بسیار مهم در مراحل طراحی سایت شرکتی چیست؟

به طور حتم باید گفت که توجه به ویژگی هایی نظیر امنیت طراحی سایت شرکتی جزء مواردی است که می تواند تضمین کننده موفقیت طراحی سایت و همینطور عمر وب سایت باشد.
داشتن پنل های اختصاصی یکی دیگر از مواردی است که وب سایت شرکتی خوب را از وب سایت های غیر حرفه ای متمایز می کند. طراحی سایت شرکتی با استفاده از زبان برنامه نویسی مناسب، از جمله نکات مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد.
در بین بسیاری از شرکت ها و مجموعه های فعال، گروه طراحی سایت شرکتی راتین با داشتن بیش از چندین سال سابقه حرفه ای و همینطور نمونه کارهای موفق، یکی از برترین گروه های طراحی سایت شرکتی در کشور شناخته می شود.
دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان طراحی سایت شرکتی راتین از جمله اقداماتی است که می توان به واسطه آن مجموعه ای کامل از اطلاعات و تجربیات مرتبط با طراحی سایت شرکتی حرفه ای و تخصصی را به دست آورد.