طراحی سایت هتل

مسير نما :
طراحی سایت هتل با توجه به اهمیت آن در معرفی خدمات و امکانات هتل به مشتریان و کاربران موضوع مهمی است که نمی توان از کنار آن به سادگی عبور کرد. یکی از مهم ترین اهداف در سایت هتل تبدیل کاربران و مخاطبان به مشتریان است.
طراحی سایت هتل متناسب با ظرفیت ها و همینطور انتظارات کاربران از جمله مهم ترین نکاتی است که می توان به آن اشاره کرد. امکانات بی شماری وجود دارند که می توان از آن برای ارتقا سایت و همینطور افزایش میزان موفقیت آن به کارگرفت.
اما مهم ترین موضوع در این بین توجه به ضروری ترین نکات برای موفق شدن در طراحی یک وب سایت حرفه ای است. طراحی وب سایت حرفه ای هتل ارتباط مستقیمی با رشد برند آنلاین یک مجموعه و همینطور افزایش میزان رزرو آنلاین یک هتل دارد. 
طراحی سایت هتل

مهم ترین مراحل طراحی سایت هتل

آشنایی با مهم ترین مراحل طراحی سایت هتل یا یک اقامتگاه بوم گردی به طور حتم نقش بسیار مهمی در افزایش درآمد هتل و همینطور ارتباط گیری مشتریان با هتل دارد. بسیاری از مردم امروزه اینترنت را به عنوان اصلی ترین مرجع برای پاسخ گویی به سوالات خود در نظر می گیرند.
استفاده از ظرفیت های موجود برای بازاریابی اینترنتی در حوزه گردشگری و هتلداری موضوعی است که پس از طراحی سایت هتل مورد توجه قرار می گیرد. توجه به بروزرسانی سایت از دیگر ضروریاتی است که نباید از آن غافل شد.
توجه به برخی نکات در بازاریابی هتل که پیش مقدمه ای برای طراحی سایت هتل به شمار می رود، ضروری است. نکاتی که می توان از جمله آن ها به این موارد اشاره کرد.
•    طراحی سیستم هدایت کاربر به صفحات مورد نظر در سایت
•    پرهیز از طراحی ساختارهای منویی طولانی و سنگین
•    توجه به سرعت بارگذاری بالا در سایت برای رضایت کاربر
•    توجه به احساس کاربران و تحت تاثیر قرار دادن آن ها
•    قابلیت اشتراک گذاری مطالب سایت در رسانه های اجتماعی
•    امکان نمایش سایت روی گوشی، واکنش گرا بودن سایت
•    بهینه سازی وب سایت
•    انتشار محتوا تاثیرگذار در سایت

هزینه طراحی سایت هتل

هزینه طراحی سایت هتل به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا طراحی سایت های قدیمی هم می تواند به بیشتر دیده شدن هتل کمک کند؟ مهم ترین موضوعی برای تعیین قیمت طراحی سایت هتل چیست؟
به طور حتم طراحی سایت هتل ارتباطی کاملا مستقیم با بیشتر دیده شدن یک محیط اقامتی دارد. ارائه خدمات به صورت آنلاین با استفاده از فضا وب و همینطور طراحی اپلیکیشن هتل از جمله ظرفیت هایی است که می تواند در نهایت صد در صد به نفع هتل باشد.
طراحی سایت هتل می تواند دلیل خوبی برای صرفه جویی در زمان و هزینه باشد. با استفاده از فضاب سایت هتل، امکان دریافت خدمات مختلفی توسط مشتریان بدون حضور در محل وجود دارد  که این موضوع یک امتیاز بسیار مهم برای یک هتل به شمار می رود.
هزینه طراحی سایت هتل توسط تیم ها و مجموعه های مختلف با در نظر داشتن کیفیت کار و همینطور میزان حرفه ای بودن سایت طراحی شده یکسان نیست. اعتماد به مجموعه های حرفه ای برگ برنده طراحی سایت هتلداری است.

امکانات اختصاصی طراحی سایت هتل 

امکانات اختصاصی طراحی سایت هتل در صورت تطابق با استانداردهای جهانی نتیجه ای رضایت بخش را به همراه دارد. نمایش اطلاعات گردشگری به صورت جذاب برای کاربر ارتباط مستقیمی با تبدیل شدن آن به یک گردشگر واقعی دارد. 
شرح موقعیت هتل به طور دقیق با تمامی ظرافیت ها و ظرفیت ها، از دیگر موارد مهمی است که نمایشگر امکانات یک هتل خواهد بود. از مهم ترین امکاناتی که در طراحی سایت هتل باید به آن توجه کرد:
•    نمایش دقیق موقعیات های مکانی و جغرافیایی
•    نقشه مسیرهای رفت و آمد
•    نمایش موقعیت هتل برای کاربر
•    تصاویر جذاب از موقعیت های مذهبی و گردشگری
•    حفظ امنیت کاربر در سایت
•    رزرو آنلاین اتاق ها و امکان پرداخت هزینه ها
•    ایجاد پنل های ارتباطی میان کاربران سایت برای تبادل اطلاعات
•    امکانات مهمی از جمله قابلیت های چند زبانه بودن سایت
جذب مشتری از طریق سایت قطعا جزء مهم ترین اهداف طراحی سایت هتل به شمار می رود. نمایش دقیق موقعیت های مکانی با لوکیشن دقیق به کاربر و همینطور ایجاد یک فضاسازی حرفه ای و سه بعدی تاثیر ویژه ای در این مسیر دارد.

مشاوره رایگان طراحی وب سایت هتلداری

طراحی سایت هتل نه تنها به عنوان یک گزینه مهم برای افزایش و جذب مشتریان، بلکه به عنوان راهی برای ارائه اطلاعات گردشگری حرفه ای و جذاب به مخاطبین شناخته می شود. زیباسازی سایت هتل یا به نوعی اهمیت فضا بصری سایت جزء نکاتی است که نمی توان از کنار آن به سادگی عبور کرد.
پیش از ثبت سفارش طراحی سایت هتل با دریافت مشاوره های تخصصی در این رابطه می توان بهترین نقشه را برای پیاده سازی و اجرا انتظارات طراحی کرد. قرار دادن روش های ارتباطی آنلاین و آفلاین از جمله موضوعاتی است که به تقویت جایگاه سایت هتل کمک می کند.
عناصر بصری در طراحی سایت هتل به همراه متن قدرتمند و موثر می تواند ترکیبی ایده آل برای کسب رنکینگ های برتر در گوگل برای سایت به شمار آید. ارائه اطلاعات مهم و برجسته به کاربران از تکنیک های طلایی موفقیت سایت هتل به شمار می رود.
طراحی سیستم مدیریت املاک و ادغام آن با وب سات هتل از یک سو و امکان دسترسی مشتریان به موتور رزرو آنلاین از اقدامات هوشمندانه در طراحی سایت هتل به شمار می رود. قرار دادن تصاویر با وضوح بالا، روشن، پر جنب و جوش و رنگارنگ را در سایت هتل یکی دیگر از مواردی است که کاربران علاقه بسیار زیادی به آن دارند.

نکات طلایی در طراحی سایت هتل

برای اینکه یک سایت پر بازدید و کاربر پسند داشته باشید، این نکات را رعایت کنید:.

امنیت سایت هتل

امنیت سایت هتل جز مهمترین بخش ها می باشد برای این کار بهتر است از افزونه های قوی امنیتی استفاده کنید. افزونه هایی مانند وردفنس و آیتم سکوریتی  می تواند مفید باشد. یکی دیگر از اقدامات اولیه فعال سازی گواهی ssl (تغییر http به https در سایت) است.

سئو سایت و سئو محلی

 بهینه کردن سایت هتل می تواند نیاز بسیاری از کاربران را حل کند. اگر بتوانید بر اساس کلمات کلیدی اساسی مانند رزرو هتل یا هتل ارزان در رتبه های بالای گوگل باشید مطمئنا در رونق کسب و کار هتل پیشرفت خواهد کرد. نکته خیلی مهم در طراحی سایت هتل سئو محلی است. یعنی گوگل بتواند بنا به موقعیت مکانی هر شخص نزدیک ترین و مرتبط تری نتیجه جستجو را در اختیار آنها قرار دهد. نکته مهمی که در سئو محلی وجود دارد این است که طبق شهر و موقعیت جغرافیایی، سختی سئو محلی تفاوت دارد. البته این کار نیاز به تخصص بسیار داشته و بهتر است که با دقت انجام شود.

چت آنلاین

استفاده از چت آنلاین و پاسخگویی کاربران به صورت بیست و چهارساعته عمده ترین نیاز متقاضیان را برطرف خواهد کرد در این صورت اگر کاربر در رزو و پرداخت وجه دچار چالش شده باشد به سرعت می توان از طریق بخش چت آنلای مشکل خود را برطرف کند. این افزونه به مرور زمان باعث جذب کاربران بیشتری نیز خواهد شد و روی تجربه کاربری تاثیر بسیار زیادی دارد. از جمله نتایج این شرایط می توان به وفاداری کاربر به خاطر رضایت از سایت اشاره کرد.

سرعت بالا

سرعت بالای سایت می تواند در جذب مخاطب معجزه ند. اگر از زمانی که کاربر روی سایت شما کلیک میکند، تا زمانی که صفحه را میبیند زمان کمی را سپری کند شاید مشتاقانه به بررسی بخش های دیگر بپردازد. چون هیچ کاربری حوصله اینکه منتظر بارگذاری طولانی مدت بماند ندارد. بنابراین به سرعت سایتتان اهمیت ویژه دهید چه با انتخاب بهترین هاست و قالب وردپرس و چه استفاده از افزونه های بهبود سرعت مثل افزونه راکت.

استفاده از تصاویر با کیفیت و ویدئو 

اگر فردی نیاز به رزرو هتل شما داشته باشد ترجیح می دهد که از راه دور به بررسی دقیق بخش های هتل بپردازد. از این رو بهتر است که روی سایت هتل از عکس ها و ویدئوهای با کیفیت استفاده کنید که به وسیله آن تمام بخش های هتل را نشان دهید. همچنین می توانید کلیپی کوتاه از گشت و گذار در هتل را در صفحه اول سایت خود بارگذاری کنید .

 

چرا هتل ها باید وب سایت داشته باشند؟

در حال حاضر تعداد بی شماری از وب سایت های اینترنتی وجود دارند که باعث افزایش تعداد مشاغل آنلاین مانند تجارت الکترونیکی یا خدمات تحویل غذا می شوند. این امر به منظور کاهش مسافت طی شده، کاهش ترافیک و شاید باعث صرفه جویی در وقت شود.
این موضوع در صنعت مسافرتی نیز کاملا صادق است. زیرا خدمات آنلاین رزرو پرواز و هتل باعث می شود که بازدیدکنندگان بتوانند در کمتر از 10 دقیقه و با چند کلیک ساده به جستجو اطلاعات مورد نظر خود در گوگل بپردازند.
طراحی سایت هتل توسط تیم های حرفه ای از جمله تیم راتین این اطمینان را به مشتریان می دهد که نتیجه نهایی کار، علاوه بر درآمدزایی و سودآوری، باعث ارتقا موقعیت هتل در بین رقبا و کسب جایگاه هایی ویژه به عنوان یک رقیب جدی خواهد شد.