طراحی سایت هلدینگ

مسير نما :
آنچه در اين مقاله مي خوانيد :
طراحی سایت هلدینگ که شباهت های بسیاری زیادی با طراحی انواع سایت های شرکتی برای معرفی خدمات، محصولات یا مواردی از این دست انجام می گیرد باید طبق اصول خاص و برای رقابت با هلدینگ های آنلاین برای در دست گرفتن بازارهای رقابتی صورت گیرد.
عرضه خدمات یا محصولات متفاوت به صورت آنلاین امروزه یکی از بهترین روش های ممکن برای دستیابی به جایگاه های برتر محسوب می گردد. شرکت های طراحی سایت هلدینگ در ایران، با استفاده از ابزارهایی مانند سایت ساز گاهی بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه می کنند.
طراحی سایت شرکت هلدینگ یا Holding company به منظور مدیریت جامع عملکردهای مجموعه و زیرمجموعه ها و همینطور ارائه اطلاعات دقیق درباره شرکت در کوتاه ترین زمان به کاربران انجام می گیرد. 
در صورت آشنایی با اصول طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای، مراحل انجام طراحی سایت هلدینگ به سادگی طی می شود. طراحی وب سایت هلدینگ با اهدافی مشخص و به منظور هدایت کاربرانی خاص انجام می گیرد.
طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ برای چه افراد یا شرکت هایی مناسب است؟

طراحی سایت هلدینگ برای مجموعه های مختلفی با دایره اهداف گوناگون مناسب است. استفاده از تمامی جزئیات حتی ساده ترین موضوعات برای بهتر شدن سایت هلدینگ نکته مهمی است که می تواند شرایط متمایز شدن یک وب سایت حرفه ای را فراهم کند.
برنامه ریزی طراحی سایت هلدینگ بر اساس رویکردهای کاربر پسند از جمله پارامترهای دیگری است که باید به آن توجه کرد. وب سایت هلدینگ در صورت طراحی بر اساس الگوهای استاندارد، بهترین بستر برای معرفی خدمات و فعالیت های شرکت به مخاطبین خواهد بود.
سایت هلدینگ نقشی مانند ستون فقرات در پیشرفت و توسعه و مدیریت کسب و کارهای هلدینگ دارد. طراحی مدرن و مینیمالیستی تقریباً در هر فضای دیجیتالی از جمله فضای سایت کار می کند. 

چگونه طراحی سایت هلدینگ باعث پیشرفت کار شما می شود؟

درگیر شدن با زیبایی شناسی یکی از اصلی ترین پیش نیازها در طراحی سایت هلدینگ به شمار می رود. ما در جهانی با بیش از یک میلیارد وب سایت زندگی می کنیم که بازدیدکنندگان به طور بالقوه می توانند از آن استفاده کنند. بنابراین بسیار مهم است که طراحی سایت هلدینگ ، طراحی کاربر پسند باشد. 
استفاده از وب سایت شما باید آسان باشد. بازدید از وب سایت هلدینگ در عین سادگی و جذابیت، باید بهترین مسیر را برای سرگرمی و جذب کاربران فراهم کند. آشنایی با مهم ترین قوانین طراحی سایت هلدینگ می تواند نقش مهمی در موفقیت پروژه های طراحی سایت حرفه ای داشته باشد.

هفت قانون مهم در طراحی سایت هلدینگ

بازدیدکنندگان برای ارزیابی میزان جذابیت یا عناصر غیر کاربردی وارد سایت های هلدینگ یا هر یک از انواع سایت های شرکتی نمی شوند. این نکته بسیار مهمی است که با توجه به آن می توان بهترین طراحی ظاهری سایت را با کامل ترین عناصر از نظر کاربران را انجام داد.
  1. سادگی
  2. رعایت سلسله عناصر بصری
  3. پیمایش بصری آسان در سایت
  4. یکنواختی رنگ ها، فونت، تصاویر و صفحات سایت
  5. دسترسی آسان 
  6. تبعیت از اصول سئو
  7. متمرکز شدن اطلاعات سایت متناسب با نیاز کاربران
از نظر قابلیت استفاده و تجربه کاربر، سادگی بهترین ویژگی در سایت به شمار می رود. طراحی سایت هلدینگ همیشه بدون تبعیت از تمامی قوانین برای "خوب" شدن نتیجه پروژه نیز امکانپذیر است. برخی از طراحی های کاملاً خیره کننده برای ایجاد اثری چشم نواز و تأثیرگذار، از یک یا چند مورد از اصول و قوانین چشم پوشی می کنند.
از مهم ترین نکات در طراحی سایت هلدینگ می توان به انتقال ضروری ترین اطلاعات به کاربران اشاره کرد. به عبارتی دیگر، در طراحی سایت حرفه ای، انقلابی بودن و غنی سازی به عنوان دو عنصر واقعا مهم شناخته می شوند.

هزینه طراحی سایت هلدینگ با امکانات مدرن و پیشرفته

بدیهی است که هزینه وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع وب سایت، تعداد صفحات، کیفیت طراحی، نوع عملکرد وب سایت و غیره تنها بخشی از فاکتورهای موثر در هزینه نهایی طراحی یک سایت به ویژه طراحی سایت هلدینگ می باشند. به همین دلیل است بسیاری از شرکت های طراحی سایت هلدینگ، پیش از آغاز پروژه، دورنمایی از نوع عملکرد مورد نیاز وب سایت را از متقاضیان دریافت می کنند. 
هنگامی که قصد ایجاد، راه اندازی و طراحی سایت هلدینگ را دارید، می توانید به سادگی در زمانی کوتاه، نسبت به برآورد هزینه های ساخت سایت اقدام کنید. با آگاهی از قیمت طراحی سایت هلدینگ، می توان به سادگی نسبت افزودن یا حذف برخی امکانات و ویژگی ها از سایت اقدم نمود.

روش های طراحی وب سایت هلدینگ

  1. طراحی سایت با استفاده از ابزارهای سایت ساز
  2. طراحی سایت به صورت اختصاصی
هزینه هر یک از این روش ها با توجه به زمان مورد نیاز برای طراحی و همینطور امکانات، متفاوت است. هزینه طراحی سایت هلدینگ با استفاده از ابزارهای سایت ساز مانند کاریک در مقایسه با روش دوم فوق العاده منطقی و مقرون به صرفه است.
این در حالی است که طراحی سایت هلدینگ با کاریک، امکان پیاده سازی تمامی امکانات و ویژگی های مورد نظر کارفرمایان را نیز فراهم می کند. از طرفی دیگر، طراحی سایت هلدینگ با این ابزار در مدتی کوتاه، باعث صرفه جویی در زمان و مدیریت آن خواهد شد.

چگونه می توان یک وب سایت حرفه ای، کاربر پسند و کارآمد طراحی کرد؟

روند طراحی وب سایت ها به طور مداوم در حال پیشرفت است. بنابراین برای نگهداری یک وب سایت مدرن چه باید کرد؟ موفقیت در طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. خواه طراحان بیشترین دقت را در پیشرفت آن داشته اند یا نه. سایت شما با طراحی مناسب ، که شامل قابلیت استفاده و سودمندی است ، موفقیت و نه طراحی بصری را تعیین می کند. از آنجا که سایت شما چهره تجارت شماست و بیشتر مشتریان بالقوه قبل از اینکه حتی نگاهی به تجارت واقعی شما بیندازند، سایت هلدینگ شما را مورد بررسی قرار می دهند، بنابراین عدم به ظاهر سایت قطعا اجتناب ناپذیر است. اما این موضوع به معنا ظاهر سازی نیست!
طراحی وب سایت حیاتی تر از آن چیزی است که شما ممکن است فکر کنید.وقتی صحبت از طراحی سایت هلدینگ یا هر نوع سایت شرکتی می شود، استفاده از تاکنیک های عالی، توجه به طراحی بی عیب و نقص و رعایت الگوریتم های زیباشناسی سایت، باعث مشاهده یک خروجی فوق العاده رضایت بخش خواهد شد.
حتی یک وب سایت با ظاهری ساده با سهولت استفاده فوق العاده و دارای ساختار مناسب عموماً در گوگل عملکرد بسیار خوبی دارد. نظر کاربران این وب سایت ها نیز بیشتر از نظر کاربران بی تجربه ضعیف است. عملکرد سایت کاملا به نظر کاربران وابسته است.
برای طراحی سایت هلدینگ استفاده از تاکتیک های طراحی سایت شرکتی ضرورت دارد. متخصصین طراحی سایت هلدینگ و بهترین شرکت های فعال در این حوزه، می توانند مشاوره هایی دقیق و موثر را به متقاضیان ارائه کنند.

قبل از طراحی سایت هلدینگ چه کارهایی را انجام دهیم؟

 قبل از اینکه اقدام به طراحی سایت هلدینگ کنیم، باید نکاتی را درنظر بگیریم. این نکات عبارتست از:

هدف از طراحی سایت هلدینگ

در درجه اول باید مشخص کنید که هدف شما از طراحی سایت  هلدینگ چیست. این مسئله باعث می شود که به راحتی بتوانید یک سایت مفید برای کسب و کار خود راه اندازی کرده و به هدفتان نزدیکتر شوید.
 تحقیق درباره مشتریان هدف بهتر است به دقت در زمینه کاری شرکت خود اطلاعات کسب کنید در این صورت میتوانید جامعه مشتریان هدف خود را به خوبی شناخته و طراحی سایت هلدینگ را بر اساس این افراد انجام دهید. به طور مثال چنانچه شرکت شما در زمینه  فروش خودرو است باید نیازهای مشتریان خود را شناخته و بر اساس میزان درخواست ها سایت خود را اولویت بندی کنید.

 

 انتخاب قالب متناسب در طراحی سایت هلدنیگ

قالب سایت شما هویت کار شما را نشان می دهد. انتخاب یک قالب مناسب می تواند پیام اصلی کسب و کار شما را به متقاضی القا کرده و به کسب و کار شما ماهیت خاصی ببخشد. در واقع می توان گفت قالب متناسب با کسب و کار می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب داشته باشد.

 سازماندهی وب سایت 

طبقه بندی جلوه های بصری و امکانات مهم سایت براساس نیازمتقاضیان باید متفاوت باشد. همینطوراینکه چگونه میخواهید به مشتریان خود اطلاعات دهید نیز از اهمیت زیادی برخورداراست. بنابراین مهم است که در مورد نحوه سازماندهی و ساختار اطلاعات در وب سایت خود دقیق تر بوده و طراحی سایت هلدینگ را با فکر انجام دهید تا حداکثر انعطاف پذیری را داشته باشد. زیرا ممکن است بخواهید در آینده تجارت خود را گسترش دهید. پس ملزم به توسعه وب سایتتان نیز خواهید بود.

 

انتخاب نوع سیستم طراحی سایت هلدینگ

انتخاب اینکه سایت شما دینامیک یا استاتیک باشد و آیا در نظر دارید سایت پویا را کدنویسی و طراحی کنید؛ یا حتی
از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی یا آماده استفاده کنید؟ بر اساس نیاز کسب و کار شما تغییر میکند. البته امروزه کمتر کسی به دنبال سایت های استاتیک رفته و طراحی ها
اکثرا دینامیک است. از طرفی طراحی سایت به میزان بودجه ای که در نظر باید هزینه کنید نیز بستگی دارد. در برخی موارد فرد صرفا به دلیل کاهش هزینه سایت استاتیک را انتخاب میکند.

 انتخاب شرکت طراحی سایت متناسب با کسب و کار

سعی کنید در انتخاب شرکت مناسب طراحی سایت نیز به خوبی تحقیق کنید زیرا در این صورت از پشتیبانی خوبی نیز برخوردار خواهد بود.