قالبهای سایت آماده (شرکتی،خبری،فروشگاهی،حرفه ای و ...)


 • 1
  انتخاب قالب سایت
 • 2
  انتخاب دامنه سایت
 • 3
  ثبت مشخصات
 • 4
  تحویل سایت

قالبهای اقتصادی (فروش ویژه)

قالبهای شرکتی حرفه ای

قالبهای فروشگاه اینترنتی

قالبهای سایت خبری

تم 67
تم64
تم63
فروشگاه 9
تم62
تم 66
تم 52
تم 68
تم 61
فروشگاه کیف و کفش تینا
شرکت ساختمانی و مهندسی
سایت شرکت افق راه پردیس
مرکز مشاوره آوا
وب سایت باغبانی کاج
قالب سایت شماره 38
وب سایت تکنو پارس ایران
وب سایت شرکتی ،بیمه و...
وب سایت شرکت مهندسی مارینر
وب سایت فنگشویی صدف
وب سایت راد مهرسازه
ماهنامه خواندنی
سایت موسسه آموزشی و پژوهشی
سایت مشاوره مدیریت سهند
نمونه سایت تعمیرات و خدمات پس از فروش
نمونه وب سایت رستوران و کترینگ
وب سایت مسکن و آژانس املاک
وب سایت دکوراسیون دوچی
شرکت مشاوره مدیریت ایزی
فروشگاه اپل سافت
سایت فروشگاه موبایل دوگونت
فروشگاه کیدو
قالب فروشگاهی6
فرشگاه ساز 2
وب سایت فست فود و رستوران
سایت شرکتی و مشاوره
منو کافه تهران بین
منو آنلاین رستوران تهران بین
فروشگاه ساز4
کاتالوگ بیسکیوت
کاتالوگ KWC
پوشاک گراد قالب 58
مبلمان آناهیتا قالب 59
سایت شخصی کامران بختیاری
شرکت تبلیغاتی
سازندگان برتر
استودیو عکاسی لئونی
آژانس خبری کاریک2
آژانس خبری کاریک
وب سایت آتلیه الماس سیاه
شرکت طراحی logiciel
کلینیک مهر

قالب سایت آماده

قالب سایت برای ساخت یک وبسایت را می توان اینگونه تعریف کرد که صفحات وبسایتی هستند که سایت ساز ها را از قبل طراحی کرده اند و به صورت آماده وجود دارند تا مشتری ها متناسب با کار خود یکی از این قالب سایت را انتخاب کند و وبسایت خود را بسازد.
اما حال باید بررسی کنیم و به این موضوع بپردازیم که قالب سایت چه ویژگی هایی دارند و چه مزیت هایی را نسبت به طراحی یک وبسایت و قالب های ووردپرس دارا هستند؟

ویژگی ها و مزیت های قالب سایت آماده

 • کم هزینه بودن
 • زمانبر نبودن
 • قابلیت دیدن قالب های سایت قبل از ایجاد سایت
 • دارای تنوع
 • قابلیت انجام تغییرات
 • ساختار و ظاهر ساده تا پیشرفته
 • اختصاصی بودن قالب های سایت

کم هزینه بودن:
قالب سایت هزینه ی کم تری نسبت به قالب هایی که طراحی می شوند دارند. شما می توانید قالب سایت دلخواه خود را با پرداخت هرینه ای کم تر از طراحی قالب مدنظر، انتخاب کنبد.

زمانبر نبودن:
طراحی قالب سایت می تواند زمان زیادی ببرد. زیرا نیاز به جلساتی برای صحبت راجع به قالب سایت مدنظر شما و هم چنین صرف زمانی برای طراحی و پیاده سازی آن قالب دارد. اما قالب آماده سایت ساز ها این مشکل را برطرف کرده اند. شما می توانید با انتخاب قالب سایت مدنظر خود و در صورت تمایل و نیاز، انجام تغییرات در آن، سایت خود را به راحتی و با سلیقه ی خود بسازید.

قابلیت دیدن قالب آماده سایت قبل از ایحاد سایت: با قالب سایت این امکان برای شما وجود دارد که آن ها را ببینید و بتوانید متناسب با هدف و کسب و کار خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

دارای تنوع:
قالب آماده سایت دارای تنوع بالا و قالب هایی متناسب با هر سلیقه و کسب و کاری هستند.

قابلیت انجام تغییرات:
قالب سایت در سایت ساز ها انعطاف پذیر هستند و این ویژگی را دارند که در صورت تمایل، بتوان در آن ها تغییرات ایجاد کرد و آن ها را توسعه داد.

ساختار و ظاهر ساده تا پیشرفته و اختصاصی بودن قالب ها: می توانیم این دو ویژگی را هم زمان بررسی کنیم. قالب آماده سایت ساز ها بسته به میل و نیاز شما و هم چنین کسب و کار شما می توانند ظاهر و طراحی ساده تا پیشرفته داشته باشند. بعضی از قالب آماده سایت ها نیز به طور اختصاصی طراحی شده اند، مانند:
 1. قالب های سایت حرفه ای شرکتی

 2. قالب های سایت فروشگاه اینترنتی

 3. قالب های سایت خبری و خبرگزاری

  بسته به هدف و کسب و کار شما، گاهی نیاز به قالب های سایت ساده ای دارید. اما گاهی قالب های اختصاصی تری نیاز دارید که در آن ظاهر و ساختار لازم طراحی شده باشد. در قالب های آماده ی اختصاصی نام برده شده، هر آن چه که نیاز است وجود دارد و به شما برای داشتن یک سایت کاربردی و زیبا کمک می کند.
در این مقاله سعی کردیم راجع به قالب سایت ساز ها و ویژگی ها و مزیت های آن ها بیشتر بخوانیم. شما می توانید با انتخاب قالب مدنظر خود از بین قالب آماده سایت، سایت خود را به راحتی و با رضایت بیشتری بسازید. 

پرسشهای رایج درباره قالبهای آماده سایت ساز

امکان وصل شدن به نرم افزار حسابداری شخصی خودم رو دارم ؟
منو دیجیتال کاریک قابلیت وصل شدن به هر نرم افزار حسابداری رو داره و به راحتی به بخش سفارشات در نرم افزارهای حسابداری معتبر وصل میشه درصورتی که اون نرم افزار اجازه دسترسی رو داده باشه .
دکمه درخواست گارسون یا همون پیجر چه استفاده ای داره ؟
با این امکان شما نیاز به دستگاه فیزیکی پیجر ندارید و مستقیم از طریق منو دیجیتال حتی قبل از سفارش دادن ، مشتری میتونه از طریق زنگ گارسون سالن دار رو مطلع کنه .
نحوه پرداخت مشتری در نرم افزار منو دیجیتال به چه صورت هستش ؟
شما در منو دیجیتال این امکان رو دارید که از 3طریق پرداخت سفارش مشتری رو ثبت کنی 1- به صورت پرداخت آنلاین از طریق خود منو و توسط مشتری 2- پرداخت از طریق دستگاه POS 3- پرداخت به صورت نقدی که هر سه مدل پرداخت رو خود مشتری در نهایت برای تسویه انتخاب می کنه . 
چطور میشه از یک میز چند سفارش مختلف توسط مشتری ثبت بشه ؟
در منو دیجیتال این امکان وجود داره که در یک میز با یک QR کد چند مشتری میتونن سفارش مخصوص به خودشون رو داشته باشند و هرکسی با گوشی خودش سفارش رو ثبت و در نهایت پرداخت کنه ، این امکان باعث میشه که هرمشتری به صورت مجزا از سفارش و پرداخت نهایی خودش مطلع بشه .
سفارش خارج از سالن به چه صورت انجام میشه ؟
سفارش بیرون بر و خارج از سالن بدین صورت عمل میکنه که مشتری اگر لینک منو دیجیتال شما رو داشته باشه چه از روش پیج اینستا و چه مشتری ثابت مجموعه ، کافی هستش که وارد لینک منو دیجیتال مجموعه شما شود و از اونجا سفارشاتی که میخواد رو انجام بده و پرداخت کنه که در نهایت شما به راحتی توی سیستم مدیریت منوی دیجیتال میتونید کنترل کنید و سفارش رو ارسال کنید .
آیا محدودیت خاصی برای گروه های منو آنلاین و یا حتی آیتم های منو دیجیتال وجود دارد ؟
هیچ محدودیتی برای منوی دیجیتال در ورود اطلاعات برای کارفرما وجود ندارد و شما می توانید به تعداد نامحدود آیتم و گروه به منو آنلاین خود اضافه کنید .
آیا هنگام ثبت سفارش پیغام یا آلارم خاصی مشاهده می شود ؟
بله بعد از ثبت سفارش توسط مشتری یک صدای زنگ و یک پیغام به صورت Notification ظاهر میشود همچنین با رنگ های مختلف که در قسمت مدیریت نمایش داده می شود میتوان مراحل سفارش را متوجه شد که در چه مرحله ای است .
کدهای QR به چه صورت باید در منو دیجیتال نمایش داده شود ؟
این کدها را میتوان به صورت استند و یا چاپ شده بر روی میز مشتری قرارداد همینطور میتوان به صورت یک منوی جداگانه به صورت منوی آنلاین در اختیار مشتری قرار داد.
برای هر میز میتوان QR کد مخصوص به همان میز را داشته باشیم ؟
بله میتوان به صورت جداگانه برای هر میز یک QR  کد اختصاصی داشت تا هنگام ثبت سفارش سالن دار متوجه شود که کدام میز ثبت سفارش را انجام داده هست . همچنین استفاده از یک QR کد مشترک برای تمامی میزها هم می توان استفاده کرد که در این صورت مشتری دسترسی راحت تری به منوی شما خواهد داشت .
آیا میتوانم تمامی آیتم های منو دیجیتال و حتی سرگروه های منو آنلاین خودم رو تغییر بدم ؟
بله شما می توانید در هر لحظه با وصل شدن به پنل مدیریتی تمامی آیتم های منوی دیجیتال خود را تغییر دهید شامل اسم ، جزئیات و قیمت محصول همچنین نمایش و عدم نمایش راهم میتوانید برای آیتم های منوی خود داشته باشید .
امکان گذاشتن تخفیف و یا آفر ویژه بر روی آیتم های منو دیجیتال وجود دارد ؟
میتوانید در بازه های زمانی مختلف تخفیف ویژه و یا آفر خاص برای مشتریان خود در منو دیجیتال ایجاد کنید و بعد از مدتی خاصی آن را غیر فعال کنید.
آیا برای منو دیجیتال نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی گوشی هست ؟
خیر این نرم افزار بر روی پلتفرم Web application می باشد و کاربر نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارد و فقط از طریق اسکن QRکد منو دیجیتال هر میز سفارش خود را ثبت کند. 
برای قسمت مدیریت نیاز به نصب نرم افزاری هست ؟
پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی می باشد که فقط با داشتن اینترنت و یک مرورگر وب می توان به راحتی به پنل مدیریت چه از طریق گوشی یاکامپیوتر دسترسی پیدا کرد و تمامی موارد منوی دیجیتال را مدیریت کرد.
اسکن QR کد منو دیجیتال نیاز به نرم افزار خاصی دارد ؟
در تمامی گوشی های اندروید و یا IOS امکان اسکن بارکد از طریق دوربین موبایل وجود دارد و هیچ نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست.
سفارشات از چه طریقی برای سالن دار نمایش داده می شود ؟
هنگام ثبت سفارش توسط مشتری ، شماره میز و آیتم های سفارش در تبلت و یا کامپیوتر بخش سالن دار نمایش داده می شود که به راحتی از روند سفارش و حتی پرداخت توسط مشتری مطلع می شود .
آیا میتوانم منوی اختصاصی از نظر گرافیکی و دیزاین و حتی QR کدهای مخصوص به خودم رو داشته باشم ؟
بله این امکان وجود دارد که به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی منو دیجیتال و آتلاین مجموعه شما از نظر رنگ ، چیدمان و لوگو طراحی شده و در اختیار شما قرار بگیرد. همچنین QRکدهای مخصوص منو آنلاین برای شما ساخته می شود .
آیا می توان در منو دیجیتال اختصاصی خودم گالری عکس یا فیلم یا توضیحات بیشتری داشته باشم ؟
بله شما میتوانید مجموعه ای از عکس های کافه یا رستوران خود و یا غذاها را در منو دیجیتال و آنلاین اختصاصی خود داشته باشید همچنین امکان بارگذاری فیلم تبلیغاتی نیز وجود دارد که مشتریان شما در کنار منو بتوانند آشنایی بیشتری با مجموعه شما داشته باشند .
آیا سایت ساز کاریک دارای آپدیت و بهبود کیفیت می باشد ؟
بله ، سایت ساز کاریک به گونه ای برنامه نویسی شده است که نیازهای کاربران و آینده نگری در آن پیش بینی شده است و هر بار با آپدیت کردن نسخه سایت ساز توسط تیم نرم افزاری کاریک به بهبود کیفیت و ارتقا آن اضافه خواهد شد . ضمنا یادآور می شود که برای آپدیت کردن سایت ساز کاریک هیچ گونه هزینه ای از کارفرما دریافت نمی شود .
سالیانه چه مقدار هزینه برای تمدید این سایت باید پرداخت کنم
هزینه هاست و پشتیبانی  وب سایتها در پلان اقتصادی 100% و در پلان شرکتی حرفه ای و فروشگاه  45% و در پلان  سایت خبری 80% قیمت روز آنها است  . و هزینه تمدید دامنه نیز جداگانه دریافت می شود.
آیا این یک نرم افزار برنامه نویسی شده خارجی است ؟
خیر ، برنامه نویسی و پیاده سازی سایت ساز کاریک از صفر تا صد توسط تیم فنی کاریک انجام شده است و کاملا بومی بوده و مطابق با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است .