قالبهای سایت آماده (شرکتی،خبری،فروشگاهی،حرفه ای و ...)

همه قالبها بوسیله کاریک طراحی و برنامه نویسی شده و قابلیت سفارشی سازی 100 درصدی چه در برنامه نویسی و چه در گرافیک را دارد

قالبهای اقتصادی

قالبهای شرکتی حرفه ای

قالبهای فروشگاه اینترنتی

قالبهای سایت خبری

قالب 88
قالب 86-شرکت نفت و پتروشیمی
تم 85
تم 84
تم 73
قالب خبری 8
قالب خبری 10
قالب خبری 9
فروشگاه شماره 13
فروشگاه شماره ۱۲
فروشگاه شماره 11
تم 67
تم64
تم63
فروشگاه 9
تم62
تم 66
تم 68(3 زبانه)
تم 52
تم 61
فروشگاه کیف و کفش تینا
شرکت ساختمانی و مهندسی
وب سایت باغبانی کاج
مرکز مشاوره آوا
وب سایت تکنو پارس ایران
قالب سایت شماره 38
تم 40
وب سایت شرکتی ،بیمه و...
وب سایت شرکت مهندسی مارینر
آژانس خبری کاریک 4
وب سایت راد مهرسازه
سایت موسسه آموزشی و پژوهشی
سایت مشاوره مدیریت سهند
نمونه سایت تعمیرات و خدمات پس از فروش
نمونه وب سایت رستوران و کترینگ
وب سایت مسکن و آژانس املاک
وب سایت دکوراسیون دوچی
شرکت مشاوره مدیریت ایزی
فروشگاه اپل سافت
فروشگاه کیدو
قالب فروشگاهی6
وب سایت فست فود و رستوران
سایت شرکتی و مشاوره
آژانس خبری کاریک 1
آژانس خبری کاریک2
فروشگاه ساز4
شرکت تبلیغاتی
سایت شخصی کامران بختیاری
پوشاک گراد قالب 58
مبلمان آناهیتا قالب 59
سازندگان برتر
شرکت طراحی logiciel
کلینیک مهر

قالب سایت آماده

قالب سایت برای ساخت یک وبسایت را می توان اینگونه تعریف کرد که صفحات وبسایتی هستند که سایت ساز ها را از قبل طراحی کرده اند و به صورت آماده وجود دارند تا مشتری ها متناسب با کار خود یکی از این قالب سایت را انتخاب کند و وبسایت خود را بسازد.
اما حال باید بررسی کنیم و به این موضوع بپردازیم که قالب سایت چه ویژگی هایی دارند و چه مزیت هایی را نسبت به طراحی یک وبسایت و قالب های ووردپرس دارا هستند؟

ویژگی ها و مزیت های قالب سایت آماده

 • کم هزینه بودن
 • زمانبر نبودن
 • قابلیت دیدن قالب های سایت قبل از ایجاد سایت
 • دارای تنوع
 • قابلیت انجام تغییرات
 • ساختار و ظاهر ساده تا پیشرفته
 • اختصاصی بودن قالب های سایت

کم هزینه بودن:
قالب سایت هزینه ی کم تری نسبت به قالب هایی که طراحی می شوند دارند. شما می توانید قالب سایت دلخواه خود را با پرداخت هرینه ای کم تر از طراحی قالب مدنظر، انتخاب کنبد.

زمانبر نبودن:
طراحی قالب سایت می تواند زمان زیادی ببرد. زیرا نیاز به جلساتی برای صحبت راجع به قالب سایت مدنظر شما و هم چنین صرف زمانی برای طراحی و پیاده سازی آن قالب دارد. اما قالب آماده سایت ساز ها این مشکل را برطرف کرده اند. شما می توانید با انتخاب قالب سایت مدنظر خود و در صورت تمایل و نیاز، انجام تغییرات در آن، سایت خود را به راحتی و با سلیقه ی خود بسازید.

قابلیت دیدن قالب آماده سایت قبل از ایحاد سایت: با قالب سایت این امکان برای شما وجود دارد که آن ها را ببینید و بتوانید متناسب با هدف و کسب و کار خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

دارای تنوع:
قالب آماده سایت دارای تنوع بالا و قالب هایی متناسب با هر سلیقه و کسب و کاری هستند.

قابلیت انجام تغییرات:
قالب سایت در سایت ساز ها انعطاف پذیر هستند و این ویژگی را دارند که در صورت تمایل، بتوان در آن ها تغییرات ایجاد کرد و آن ها را توسعه داد.

ساختار و ظاهر ساده تا پیشرفته و اختصاصی بودن قالب ها: می توانیم این دو ویژگی را هم زمان بررسی کنیم. قالب آماده سایت ساز ها بسته به میل و نیاز شما و هم چنین کسب و کار شما می توانند ظاهر و طراحی ساده تا پیشرفته داشته باشند. بعضی از قالب آماده سایت ها نیز به طور اختصاصی طراحی شده اند، مانند:
 1. قالب های سایت حرفه ای شرکتی

 2. قالب های سایت فروشگاه اینترنتی

 3. قالب های سایت خبری و خبرگزاری

  بسته به هدف و کسب و کار شما، گاهی نیاز به قالب های سایت ساده ای دارید. اما گاهی قالب های اختصاصی تری نیاز دارید که در آن ظاهر و ساختار لازم طراحی شده باشد. در قالب های آماده ی اختصاصی نام برده شده، هر آن چه که نیاز است وجود دارد و به شما برای داشتن یک سایت کاربردی و زیبا کمک می کند.
طراحی وب سایت عالی نه تنها توجه را به خود جلب می کند، بلکه هویت و ارزش های برند شما را نیز منعکس می کند. با همکاری با یک شرکت طراحی وب معتبر، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر جنبه از وب سایت شما مطابق با نیازها و ترجیحات خاص شما طراحی شده است.

سفارشی سازی طراحی به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی بر طرح بندی، طرح رنگ، تایپوگرافی و زیبایی شناسی کلی وب سایت خود داشته باشید. این سطح از شخصی سازی تضمین می کند که وب سایت شما از رقبا متمایز است و تأثیری ماندگار بر بازدیدکنندگان می گذارد.

 

پرسشهای رایج درباره قالبهای آماده سایت ساز

آیا سایت ساز کاریک دارای آپدیت و بهبود کیفیت می باشد ؟
بله ، سایت ساز کاریک به گونه ای برنامه نویسی شده است که نیازهای کاربران و آینده نگری در آن پیش بینی شده است و هر بار با آپدیت کردن نسخه سایت ساز توسط تیم نرم افزاری کاریک به بهبود کیفیت و ارتقا آن اضافه خواهد شد . ضمنا یادآور می شود که برای آپدیت کردن سایت ساز کاریک هیچ گونه هزینه ای از کارفرما دریافت نمی شود .
سالیانه چه مقدار هزینه برای تمدید این سایت باید پرداخت کنم
هزینه هاست و پشتیبانی  وب سایتها  در پلان شرکتی حرفه ای و فروشگاه  55% و در پلان  سایت خبری 80% قیمت روز آنها است  . و هزینه تمدید دامنه نیز جداگانه دریافت می شود.
آیا می توانم این سایت ها را با نرم افزارهای حسابداری و مالی سینک و متصل کنم ؟
به دلیل ساختار کدنویسی اختصاصی سایت ساز کاریک ،فروشگاهای اینترنتی می تواند با چندین نرم افزار مالی و حسابداری و... هماهنگ و همزمان کار کند.
برای استفاده از این سایت ساز می توانم هاست جداگانه ای تهیه کنم؟
 شما می توانید از سرور کاریک برای محتوای سایت خود استفاده کنید . البته در صورت نیاز و پرداخت هزینه برای بارگذاری می توانید کلیه اطلاعات سایت اعم از عکس ها ، متن ها ، دیتابیس و .... را به هاست اختصاصی خود منتقل کنید .
قالب های آماده همان قالب های رایگان جوملا و ووردپرس هستند
به هیچ عنوان از قالب های آماده در سایت ساز کاریک استفاده نشده است و تمامی قالب ها از صفر طراحی و پیاده سازی شده است ، به همین دلیل تغییر دادن آنها و اختصاصی کردن برای کارفرما به راحتی با هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد .