پروفروشترین قالبها


 • 1
  انتخاب قالب سایت
 • 2
  سفارش
 • 3
  انتخاب دامنه سایت
 • 4
  ثبت مشخصات
 • 5
  تحویل سایت

پرسشهای رایج درباره قالبهای آماده سایت ساز

آیا سایت ساز کاریک دارای آپدیت و بهبود کیفیت می باشد ؟
بله ، سایت ساز کاریک به گونه ای برنامه نویسی شده است که نیازهای کاربران و آینده نگری در آن پیش بینی شده است و هر بار با آپدیت کردن نسخه سایت ساز توسط تیم نرم افزاری کاریک به بهبود کیفیت و ارتقا آن اضافه خواهد شد . ضمنا یادآور می شود که برای آپدیت کردن سایت ساز کاریک هیچ گونه هزینه ای از کارفرما دریافت نمی شود .
سالیانه چه مقدار هزینه برای تمدید این سایت باید پرداخت کنم
سالیانه 35% مبلغ پرداخت شده ، برای  تمدید سایت و هاست و هزینه تمدید دامنه نیز جداگانه دریافت می شود
آیا این یک نرم افزار برنامه نویسی شده خارجی است ؟
خیر ، برنامه نویسی و پیاده سازی سایت ساز کاریک از صفر تا صد توسط تیم فنی کاریک انجام شده است و کاملا بومی بوده و مطابق با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است .
امکان وصل شدن سیستم پیامکی به این وب سایت وجود دارد ؟
به صورت پیش فرض در بستر سایت ساز کاریک این امکان وجود دارد که پس از درخواست و پرداخت هزینه جداگانه این سرویس بر روی سایت شما فعال می شود .
امنیت کدنویسی و پیاده سازی این سایت ها در مقابل هک و نفوذ به آن به چه صورت می باشد ؟
- ذخیره اطلاعات مهم از قبیل رمز های ورود و... بصورت کد هشینگ در پایگاه داده ها
- کنترل خطا (Error handling) و صفحاتی که در سایت وجود ندارند (Page not found) با پیغام مناسب .
- دسته بندی و بازنویسی URLها .
- اعتبار سنجی سمت سرور و کاربر در فرم ها.
- جلوگیری از هک SQL-Injection.
- قابلیت کنترل آی پی ها برای جلوگیری از حمله DDOS کاربران.
آیا می توانم این سایت ها را با نرم افزارهای حسابداری و مالی سینک و متصل کنم ؟
به دلیل ساختار کدنویسی اختصاصی سایت ساز کاریک ،فروشگاهای اینترنتی می تواند با چندین نرم افزار مالی و حسابداری و... هماهنگ و همزمان کار کند.
پس از ساخت سایت رایگان اطلاعات کنترل پنل و ورود به سایت چگونه در اختیار من قرار خواهد گرفت ؟
پس از ساخت سایت در همان بخش ، اطلاعات سایت به شما داده خواهد شد و برای شما ایمیل می شود .
Subdomain یا سایت زیردامنه کاریک به چه معنی می باشد ؟
به صورت پیش فرض و بدون نیاز به خرید دامنه و یا هاست شما می توانید برای سایت خود از دامنه کاریک استفاده کنید و تمامی امکانات سایت خود را داشته باشید ، بدین صورت که نام دامنه شما زیر دامنه ای از سایت کاریک خواهد بود : MyCompany.karikweb.com
برای استفاده از این سیستم آیا باید هاست جداگانه ای تهیه کنم
به هیچ عنوان نیاز به تهیه هاست جداگانه نمی باشد و شما می توانید از سرور کاریک برای محتوای سایت خود استفاده کنید . البته در صورت نیاز و پرداخت هزینه جداگانه می توانید کلیه اطلاعات سایت اعم از عکس ها ، متن ها ، دیتابیس و .... را به هاست اختصاصی خود منتقل کنید .
من یک دامنه اختصاصی دارم آیا می شود به این وب سایت ها متصل کرد ؟
بله شما می توانید دامنه خود را به سایت ساخته شده در سایت ساز کاریک متصل کنید فقط باید  NS دامنه خود را به ns1.ratinco.com و ns2.ratinco.com تغییر دهید.
بعد از گذشت 1سال درصورت تمدید نکردن آیا سایت پاک می شود ؟
به هیچ عنوان سایت پاک نمی شود فقط غیرفعال شده و پس از پرداخت 25درصد هزینه شارژ سالیانه شما می توانید به مدت یکسال دیگر از این سایت استفاده کنید .
مهلت تست این سایت ها چند روز می باشد و بعد از زمان تست سایت پاک می شود ؟
مهلت تست سایت ها 4 روز  است و شما می تواند بعد از ساخت سایت و تماس با شرکت و دریافت پسوود ورود به مدیریت سایت ، می توانید تا 48 ساعت از امکانات سایت استفاده کرده و پس از تست سایت و بازخورد کیفیت مبلغ آن را پرداخت کنید . همچنین بعد از گذشت این زمان سایت ها پاک نمی شود فقط غیرفعال شده ولی می توانید دوباره با پرداخت هزینه آن را فعال کنید .
آیا امکان این وجود دارد که بعدا از این سایت به عنوان فروشگاه آنلاین استفاده کنم ؟
بله پس دریافت نماد الکترونیک از سایت Enamad.ir و اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و پرداخت هزینه جداگانه امکان استفاده به عنوان یک فروشگاه آنلاین وجود دارد همچنین می توانید برای بهتر شدن امکانات سایت از دیگر ماژول های سایت ساز کاریک با پرداخت هزینه جداگانه استفاده کنید .
آیا این سایت ها به درگاه پرداخت بانکی هم متصل می شوند ؟
بله بعد از طی کردن مراحل قانونی و ثبت در سایت Enamad.ir  و گرفتن مجوز درگاه پرداخت و باز کردن حساب بانکی مرتبط با خرید آنلاین در سایت ، می توانید بخش خرید آنلاین را با احتساب هزینه جداگانه به سایت خود اضافه کنید .
برای قرار گرفتن سایت در رتبه های اول گوگول چه کاری باید انجام داد ؟
در ابتدا  و به صورت پیش فرض تمامی استاندارد سازی های سئو در طراحی سایت و چیدمان نمایش محتوای سایت اعمال شده است و در قدم بعدی با مشاوره با تیم کاریک می توانید با تبلیغ و استفاده از سایت های دیگر در بهینه سازی رتبه سایت خود اقدام کنید .
آیا برای کارکردن با پنل مدیریت سایت باید اطلاعات برنامه نویسی و طراحی داشته باشم ؟
کاریک در دو سطح پیاده سازی شده است :

1-کاربران ساده: که کافیست کمی آشنایی به سایت های اینترنتی داشته باشند
2- طراحان وب : که امکان کدنویسی ,jquery,javascript,css,html sql را در پنل مدیریت دارند

همچنین برای تمامی بخش های سایت فیلم های آموزشی و مطالب آموزشی موجود می باشد
کارکردن با بخش مدیریت سایت ساز کاریک راحت و ساده می باشد و یا مانند بقیه سایت سازها پیچیده و دشوار است ؟
کوشیدیم تا در ساده ترین حالت و با کمترین کلیک اطلاعات سایت مدیریت شود ، همچنین به دلیل برنامه نویسی و پیاده سازی مطابق با نیازهای روز کاربران ایرانی و استفاده نکردن از پکیج های خارجی و رایگان مرسوم در بازار ، ساختار مدیریت محتوای کاریک بسیار ساده و کاربردی می باشد .
قالب های آماده همان قالب های رایگان جوملا و ووردپرس هستند
به هیچ عنوان از قالب های آماده در سایت ساز کاریک استفاده نشده است و تمامی قالب ها از صفر طراحی و پیاده سازی شده است ، به همین دلیل تغییر دادن آنها و اختصاصی کردن برای کارفرما به راحتی با هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد .
آیا امکان این وجود دارد که تمامی اطلاعات سایت توسط تیم کاریک بارگذاری شود ؟
درصورت نیاز و برآورد هزینه جداگانه توسط تیم کاریک این کار به صورت کاملا پویا و منظم انجام می شود . با این کار محتوای سایت اعم از متن و عکس با ادیتی مناسب بر روی سایت کارفرما بارگذاری می شود .
پشتیبانی در سایت ساز کاریک به چه صورت انجام می پذیرد؟
تمامی مطالب و آموزش های سایت به صورت فیلم های آموزشی و مطالب آموزشی در اختیار کاربر قرار گرفته است تا کاربر بتواند درصورت بروز مشکل به آنها رجوع کند . همچنین در بخش چت آنلاین سایت و ارسال تیکت از پنل مدیریت خود، می تواند با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشد .