نمایندگی سایت ساز | نمایندگی طراحی سایت برای طراحان وب

 سایت ساز کاریک ابزار ساخت سایت برای طراحان وبی که با HTML,CSS3,Javascript,JQuery,SQl آشنایی دارند است. کسانی که با سایت سازهای خارجی کار می کنند و امکان گسترش و برنامه نویسی سفارشی سازی را روی آن بستر ندارند.
در این نرم افزار می توانند روی کنترل پنل سایت نیز کد نویسی کنند و نیاز به ابزارهای دیگر برای بارگذاری و ویرایش فایلها ندارند.
 
برنامه نوسیس سفارشی بر روی نرم افزار کاریک

 نمایندگی طراحی سایت با بستر سایت ساز

نمایندگی طراحی سایت به خوبی می تواند به شما یک سایت عالی و با بازدهی بالا را پیشنهاد کند؛ چرا که طراحی سایت یک فعالیت تخصصی و البته بسیار پرسود می باشد. شما اگر از نمایندگی طراحی سایت خدمات خود را دریافت کنید بدون شک، خدماتی با کیفیت و با استاندارد بالا را به دست خواهید آورد. خدمات با کیفیت می تواند شامل: تمدید، فروش و بسیاری از خدمات مربوط به سایت باشد. اگر شما از نمایندگی خرید خود را انجام دهید و یا با آن در ارتباط باشید به‌راحتی می توانید به کسب و کار خود رونق ببخشید و یک درآمد عالی را برای خود در نظر بگیرید؛ چرا که با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی بسیاری از مردم، خدمات خود را از این فضای جذاب دریافت می‌کنند.
 

بهترین پشتیبانی با نمایندگی طراحی سایت

توجه به این نکته را  از یاد نبرید که می توانید از ابزارها و امکانات بسیار عالی و البته جذاب برای سایت خود استفاده کنید؛ چرا که قوی ترین تیم متخصص طراحی سایت در نمایندگی مشغول به کار هستند، که این قدرت را دارند که بهترین ایده ها را در بسته‌های متفاوت به شما عزیزان ارائه دهند؛ بدون شک یک سایت معتبر احتیاج به یک پشتیبانی عالی و مستقیم دارد، که نمایندگی طراحی سایت به خوبی می تواند این پشتیبانی را با قیمتی بسیار مناسب و قطعا کیفیت عالی برای شما در کمترین زمان ممکن به انجام رساند.
 

آموزش تخصصی در نمایندگی طراحی سایت

کاملاً طبیعی است که بسیاری از افراد به خاطر نداشتن تخصص کافی در بسیاری از شرایط در سایت خود با مشکلات زیادی روبرو شوند، در اینجا پیشنهاد ما به این افراد این است که از نمایندگی طراحی‌سایت غافل نشوند؛ چرا که نمایندگی می تواند آموزش های اصلی را به خوبی در اختیار آن ها قرار داده و با هزینه‌ای بسیار مناسب افراد را از هرگونه نگرانی در جهت سایت دور سازند. و اگر این افراد تنها به کیفیت و استاندارد کار توجه نمایند، بدون شک بازدهی بالا و بسیار خوبی را از سایت خود به واسطه‌ی اعتماد به نمایندگی طراحی سایت دریافت خواهند کرد.
 

 

مزایای سایت‌ساز کاریک برای گسترش دهندگان وب

در نمایندگی طراحی سایت به راحتی می‌توان از خدمات عالی و منحصر به فرد برای سایت مورد نظر خود استفاده نمایید، و همچنین شما برای ظاهر مناسب سایت خود به فردی نیاز دارید که بتواند با طراحی زیبا و البته جذاب سایت، مخاطب را به شکلی ویژه به خود جذب نماید و برای این کار بهتر است که ازخدمات عالی نمایندگی طراحی سایت استفاده کنید. متخصصین و طراحان وارد و کاربلد در قسمت  پشتیبانی نمایندگی باتجربه‌ی بالا و البته به خاطر سابقه کاری خوبی که کسب کرده کرده اند، بهترین طراحی را برای انواع سایت ها با جذابیت بالا و استفاده از ترکیب رنگ های بسیار خاص به ثمر می رسانند.
نمایندگی طراحی سایت بدون شک می‌تواند با فروش و تمدید عالی انواع وبسایت، بهترین خدمت رسانی را به شما عزیزان ارائه دهد و شما را از هرگونه نگرانی در مورد سایت مورد نظر دور سازد، پس بهتر است کار را به کاردان بسپارید.
  1. دسترسی به شرکت تولید کننده نرم افزار
  2. امکان هرگونه تغییر و گسترش و یکپارچه سازی با نرم افزارهای دیگر
  3. امنیت بالاتر در ماژولها و پیاده سازی
  4. تکنولوژی asp.net پایگاه داده  sqlserver که هماهنگ با بیشتر نرم افزارهای سازمانی تحت وب در ایران است.
  5.  کدنویسی و تغییر کد روی کنترل پنل وب
  6. بارگذاری فایل روی کنترل پنل
  7. کنترل پنل اختصاصی برای نمایندگان و مدیریت یکجا همه سایتها
  8. امکان تحویل سورس و بارگذاری روی سرورهای دیگر

کاریک آماده همکاری با برنامه نویسان و طراحان وب در سراسر کشور است.

درخواست شما ثبت شد در صورت نیاز با شما تماس گرفته می شود.
درخواست همکاری
درخواست خرید