نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

آموزش ساخت سایت در سایت ساز کاریک

برای ساخت سایت ابتدا در بخش منوی سایت "نمونه های سایت" یکی از پلان های ساخت سایت را انتخاب میکنیم و در صفحه بعد یکی از قالب های آماده و رایگان سایت را انتخاب میکنیم ، نمونه های سایت رایگان بسیار متنوع بوده و شما قالبی را که متناسب کار شما می باشد را انتخاب کرده و به صفحه بعد بروید.
 
ساخت سایت در سایت ساز کاریک
 

در این صفحه اگر جزئیات بیشتری برای سایت خود میخواهید انتخاب کنید و برای استفاده نسخه آزمایشی سایت 48 ساعته گزینه "ساخت سایت" را میزنیم در غیر اینصورت اگر از انتخاب سایت خود مطمئن هستید گزینه پرداخت را انتخاب کرده و سایت را خریداری کنید .
 

بعد از انتخاب قالب در این صفحه دو گزینه برای انتخاب نام سایت و دامنه وجود دارد .
گزینه اول : اگر میخواهید به صورت آزمایشی سایت خود را داشته باشید و نمی خواهید در حال حاضر دامنه بسازید همین گزینه را انتخاب کرده و نام سایت خود را به صورت انگلیسی وارد کنید تا زیر دامنه ای از دامنه سایت ساز کاریک باشد . مثال :
www.sitename.karikweb.com
 

گزینه دوم: برای اینکه ساخت سایت بر روی دامنه اختصاصی شما انجام شود ابتدا Nsهای دامنه خود را به NS1.ratinco.com و NS2.ratinco.com تغییر داده و سپس نام دامنه خود را در این قسمت وارد کنید و به مرحله بعد بروید (توجه داشته باشید عوض شدن NSهای دامنه بین 2 تا 12 ساعت زمان نیاز دارد)
در مرحله بعد اطلاعات شخصی به همراه ایمیل معتبر خود را وارد کنید . توجه داشته باشید این اطلاعات به صورت واقعی وارد شود چون در اطلاعات سایت شما ثبت خواهد شد . در نهایت پس از پر کردن اطلاعات شخصی و نام سایت خود اگر مورد مشابهی برای ساخت سایت وجود نداشته باشد سایت شما ساخته می شود و شما میتوانید آنرا مشاهده کنید .
1- برای مدیریت سایت بر روی گزینه "مدیریت سایت" کلیک کنید در صفحه ای که برای شما باز می شود باید نام کاربری و گذرواژه مدیریت سایت را وارد کنید که برای امنیت بیشتر برای سایت شما ، بعد از ساختن سایت با ما تماس گرفته (خط ویژه: 83315-021) تا نام کاربری و گذرواژه را در اختیار شما قرار دهیم .
2- در این لینک فیلم های آموزشی برای مدیریت مطالب و محتوای سایت و کارکردن با ماژول های سایت در اختیار شما قرار گرفته شده است .
3- سوالات متداول درباره ساخت سایت در سایت ساز کاریک را در این لینک می توانید مشاهده کنید .
4- درصورت خرید سایت از لینک پرداخت آنلاین مستقیما به درگاه پرداخت الکترونیک وصل شده و هزینه ساخت سایت را می توانید پرداخت کنید