آموزش ساخت سایت در سایت ساز کاریک

برای ساخت سایت ابتدا در بخش منوی سایت "نمونه های سایت" یکی از پلان های ساخت سایت را انتخاب میکنیم و در صفحه بعد یکی از قالب های آماده و رایگان سایت را انتخاب میکنیم ، نمونه های سایت رایگان بسیار متنوع بوده و شما قالبی را که متناسب کار شما می باشد را انتخاب کرده و به صفحه بعد بروید.
 
ساخت سایت در سایت ساز کاریک
 

در این صفحه اگر جزئیات بیشتری برای سایت خود میخواهید انتخاب کنید و برای استفاده نسخه آزمایشی سایت 48 ساعته گزینه "ساخت سایت" را میزنیم در غیر اینصورت اگر از انتخاب سایت خود مطمئن هستید گزینه پرداخت را انتخاب کرده و سایت را خریداری کنید .
 

بعد از انتخاب قالب در این صفحه دو گزینه برای انتخاب نام سایت و دامنه وجود دارد .
گزینه اول : اگر میخواهید به صورت آزمایشی سایت خود را داشته باشید و نمی خواهید در حال حاضر دامنه بسازید همین گزینه را انتخاب کرده و نام سایت خود را به صورت انگلیسی وارد کنید تا زیر دامنه ای از دامنه سایت ساز کاریک باشد . مثال :
www.sitename.karikweb.com
 

گزینه دوم: برای اینکه ساخت سایت بر روی دامنه اختصاصی شما انجام شود ابتدا Nsهای دامنه خود را به NS1.ratinco.com و NS2.ratinco.com تغییر داده و سپس نام دامنه خود را در این قسمت وارد کنید و به مرحله بعد بروید (توجه داشته باشید عوض شدن NSهای دامنه بین 2 تا 12 ساعت زمان نیاز دارد)
در مرحله بعد اطلاعات شخصی به همراه ایمیل معتبر خود را وارد کنید . توجه داشته باشید این اطلاعات به صورت واقعی وارد شود چون در اطلاعات سایت شما ثبت خواهد شد . در نهایت پس از پر کردن اطلاعات شخصی و نام سایت خود اگر مورد مشابهی برای ساخت سایت وجود نداشته باشد سایت شما ساخته می شود و شما میتوانید آنرا مشاهده کنید .
1- برای مدیریت سایت بر روی گزینه "مدیریت سایت" کلیک کنید در صفحه ای که برای شما باز می شود باید نام کاربری و گذرواژه مدیریت سایت را وارد کنید که برای امنیت بیشتر برای سایت شما ، بعد از ساختن سایت با ما تماس گرفته (خط ویژه: 83315-021) تا نام کاربری و گذرواژه را در اختیار شما قرار دهیم .
2- در این لینک فیلم های آموزشی برای مدیریت مطالب و محتوای سایت و کارکردن با ماژول های سایت در اختیار شما قرار گرفته شده است .
3- سوالات متداول درباره ساخت سایت در سایت ساز کاریک را در این لینک می توانید مشاهده کنید .
4- درصورت خرید سایت از لینک پرداخت آنلاین مستقیما به درگاه پرداخت الکترونیک وصل شده و هزینه ساخت سایت را می توانید پرداخت کنید