نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

نرم افزار سایت‌ساز چه مزیتی نسبت به طراحی وب سایت اختصاصی دارد

نرم افزار سایت‌ساز چه مزیتی نسبت به طراحی وب سایت دارد

نرم افزار سایت ساز در مقایسه با طراحی وب سایت مزایای فراوانی دارد سرعت و خطای طراحی وب سایت را کاهش می‌دهد و براحتی امکان گسترش و سفارشی سازی روی نرم افزار سایت ساز وجود دارد .امروزه برای شروع هر کسب و کار موفقی نیاز به راه‌اندازی وب سایت است. وب سایت ها ویترین مجازی هر صنف هستند که حتی با وجود شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام و...) باز هم نیاز به ویترین بزرگتری دارند که دسته بندی شده و همه بخشهای کاری آن کسب و کار را نمایش دهند.

در گذشته تمرکز روی طراحی وب سایت و برنامه نویسی سایت بصورت اختصاصی بود یعنی برای هر وب سایت برنامه نویسی جداگانه ای انجام می شد و هزینه و زمان فراوانی صرف می شد و  خطاهای برنامه نویسی بروز می کرد . درحال حاضر می توان گفت دیگر برنامه نویسی اختصاصی برای یک سایت کار بیهوده ای است و با توجه به پیشرفت های تکنولوژی وب و نیاز به تخصص فراوان در شاخه های مختلف مانند برنامه نویسی استاندارد موتورهای جستجو و واکنش گرایی (نمایش وب سایت در تبلت ها و گوشی های موبایل ) دیگر اختصاصی نویسی امکان پذیر و مقرون به صرفه نیست.
با پدید آمدن سایت سازهای خارجی مانند جوملا،دروپال و وردپرس بخشی از مشکلات ساخت سایت مانند هزینه و زمان زیاد حل شد اما خود این نرم افزارها در سرشتشان مشکلات بزرگتری دارند مانند این که سایت سازها بومی نیستند و تولید کننده آنها در ایران نیستند که بتوانند دسترسی کاملی به سورس داشته باشد و طراحی دیتابیس آن را بداند و در صورت نیاز سایت را برای کارفرما سفارشی سازی کند و یا امکان گسترش و سفارشی سازی را انجام دهند.
در نتیجه نیاز به تولید کنندگان بومی که براساس طراحی سالها تجربه و نیازسنجی کارفرمایان سایت سازی ایرانی تولید کند و بتواند بر بستر آن سایت ها و نرم افزارها متصل به سایت را بروزرسانی و پشتیبانی کند حس می شد.

سایت ساز کاریک ابزاری برای طراحی و پیاده سازی وب سایت با سرعت و زمان و هزینه کم  است و با این سایت ساز می توان از ساده ترین تا پیشرفته ترین سایت ها را پیاده سازی کرد. امکان گسترش و سفارشی سازی و یکپارچه سازی با نرم افزارهای دیگر مانند نرم افزار crm به خوبی در آن پیش بینی شده است نرم افزار  سایت ساز کاریک صد در صد بومی و دارای ویژگی مهم ماژولار است که هر فیلد و هر ماژولی بدان افزوده می شود.