نخستین سایت ساز ماژولار ایران

نخستین سایت ساز ماژولار ایران

توسعه پذیری نامحدود

امکان انتقال به دیگر هاستها

10سایت ساز رایگان خارجی ، بهترین سایت سازها در جهان

مسیر نما :مقاله

معرفی 10 مورد از بهترین سایت ساز رایگان خارجی

داشتن یک وب سایت تخصصی برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک، به یک ضرورت تبدیل شده است. رسانه های اجتماعی به تنهایی نمیتوانند مشتری های جدیدی را برای شما پیدا کنند؛ بلکه شما به یک سایت تخصصی برای معرفی کسب و کار خود و ایجاد اعتماد برای مشتریانتان احتیاج خواهید داشت. استفاده از بهترین سایت ساز رایگان خارجی به شما این امکان را خواهد داد که در کمترین زمان و با یک هزینه بسیار پایین، یک وب سایت عالی برای خود طراحی کنید.
در حال حاضر طراحی سایت بسیار ساده تر از همیشه شده است و میتوانید با چند کلیک ساده و با کمک انواع بهترین سایت ساز رایگان فارسی و خارجی، اولین سایت خود را ایجاد کنید. با توجه به راحتی استفاده از این نوع پلتفرم ها و خدمات طراحی سایت ارزانی که وجود دارند، استفاده از سایت سازهای رایگان خارجی برای بسیاری از مشاغل کوچک، بهترین گزینه برای طراحی سایت محسوب می شود.
بهترین سایت ساز

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا تعدادی از بهترین سایت ساز خارجی و مطرح جهان را به شما معرفی کنیم.
  1. سایت ساز رایگان Wix: بهترین سایت ساز خارجی برای طراحی سایت های رایگان

این سایت ساز رایگان خارجی بسیار ساده طراحی شده است و اگر بتوانید از پاورپوینت استفاده کنید، با کمک سایت ساز Wix میتوانید یک سایت اختصاصی برای خود بسازید. این پلتفرم برای افرادی که به دنبال بهترین پلتفرم برای طراحی یک سایت شخصی هستند، گزینه مناسبی میباشد؛ اما اگر به دنبال ایجاد سایتی برای کسب و کار خود هستید، پیشنهاد ما این است که به دنبال سایر مواردی باشید که در لیست بهترین سایت ساز رایگان خارجی به شما معرفی کرده ایم.
مهمترین مزیت های پلتفرم Wix را میتوانیم مواردی مثل: سهولت استفاده از خدمات، طراحی سایت بدون کدنویسی یا درک نکات فنی، طیف گسترده ای از قالبهای آماده و گزینه های طراحی، افزونه های اختصاصی و. . . اشاره کنیم. همچنین از معایب سایت ساز خارجی Wix میتوانیم به گزینه های تجاری کم، سرعت بارگیری پایین، نسخه های موبایل ضعیف و URL های طولانی برای نسخه های رایگان این سایت ساز رایگان خارجی اشاره کنیم.
  1. سایت ساز رایگان گوگل: بهترین سایت ساز رایگان خارجی با اعتباری بالا

همانطور که میدانید، گوگل یکی از تاثیرگذارترین شرکت ها در حوزه اینترنت است و سایت ساز رایگان آن هم به عنوان یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در زمینه طراحی سایت، شناخته میشود. این پلتفرم که بهترین سایت ساز رایگان خارجی برای افراد مبتدی و تازه کار است، سالهای زیادی است که وجود دارد ولی کمتر کسی قابلیت های آن را به خوبی میشناسد. با توجه به ابزارهای ساده سایت ساز رایگان گوگل، استفاده از این پلتفرم را برای افرادی که به دنبال سایتی حرفه ای هستند، توصیه نمیکنیم.
به طور کلی این پلتفرم ایرادات و ویژگی های مثبتی را دارد که در این بخش به تعدادی از مزایا و معایب این سایت ساز رایگان خارجی اشاره میکنیم. از بزرگترین ایرادات این پلتفرم به نبود امکان طراحی منوها، اپلود تصاویر، فونت های فارسی محدود، نبود صفحه بلاگ و غیره اشاره کنیم. همچنین سایت ساز رایگان گوگل به دلیل عدم احتیاج به دانش برنامه و کدنویسی، هاست و دامن برای سایت، در بین بهترین سایت ساز رایگان خارجی قرار میگیرد.
  1. سایت ساز رایگان Websitesimple.io: یکی از بهترین سایت سازها برای مشاغل جدید و کوچکتر

با کمک این پلتفرم میتوانید به طراحی سایتی پویا و جذاب بپردازید و مخاطب خود را با کسب و کار خود درگیر کنید. طراحی سایت با این پلتفرم که بهترین سایت ساز خارجی محسوب میشود، به شما این امکان را خواهد داد که تجارت خود را به حوزه آنلاین انتقال دهید.
مهمترین دلایلی که از سایت WebsiteSimple.io به عنوان یکی از انواع بهترین سایت ساز رایگان خارجی یاد میشه، ویژگی هایی مثل پشتیبانی فوق العاده از مشتریان، قیمت گذاری منصفانه برای خدمات، قالبهایی با ظاهر تمیز و امکان ایجاد سایت هایی سریع و به روز میباشد. همچنین یکی از معایب WebsiteSimple.io را میتوانیم به نبود گزینه های سفارشی سازی تخصصی برای مشاغل بزرگ، اشاره کنیم.
 
  1. سایت ساز رایگان Squarespace: سایت سازی برای طراحی های مدرن

از این پلتفرم هم به عنوان یکی از انواع بهترین سایت ساز رایگان خارجی در ایران یاد شده است که فرصت طراحی سایت ارزان و ساده را برای بسیار از صاحبان کسب و کارهای مختلف فراهم کرده است. این سایت تا به الان به هنرمندان و کارآفرین های بسیاری برای ساخت و طراحی سایت شخصی خودشان کمک کرده است. یکی از دلایل اصلی محبوبیت این سایت که باعث شده در بین انواع بهترین سایت ساز خارجی هم آن را قرار دهیم، پیاده سازی ساده سایت ها با استفاده از این پلتفرم میباشد.
از مهمترین مزیت های این سایت ساز رایگان خارجی میتوانیم مواردی همچون: قالبهای مدرن و پیشرفته، گزینه های ایده آل برای هنرمندان و عکاسان، تنوع بالا در گزینه های طراحی، گزینه های انتقال دامنه، ابزارهای سئو، ایجاد سایت هایی با کاربری های مختلف مثل انواع وبلاگ ها، تجارت الکترونیک و. . . اشاره کنیم.
  1. سایت ساز رایگان Shopify: یک برنامه سایت ساز خارجی برای تجارت الکترونیک

با اختلاف یکی از معروفترین و بهترین سایت ساز رایگان خارجی است که در لیست ما قرار گرفته ، پلتفرم شاپیفای یا Shopify میباشد. این سایت ساز خارجی در بین مواردی که برای فروشگاه های آنلاین هستند، محبوبترین گزینه است. در حال حاضر بیش از 1.7 میلیون نفر در سراسر دنیا با استفاده از همین سایت فروشگاه ساز، اقدام به فروش انلاین محصولات و خدمات خود میکنند.
با توجه به اینکه شاپیفای به شکل تخصصی بر روی ساخت و طراحی سایت های فروشگاهی تمرکز دارد، میتوانیم این پلتفرم را به عنوان بهترین سایت ساز رایگان خارجی در زمینه فروش آنلاین معرفی کنیم. خدمات این پلتفرم برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط بسیار مناسب میباشد. برای افرادی که به تازگی کسب و کار خود را در حوزه فروش آنلاین آغاز کرده اند، این پلتفرم برای طراحی سایت تجاریشان، بهترین گزینه انتخابی است.
بزرگترین مزیت این پلتفرم را میتوانیم به طیف گسترده ای از برنامه ها در فروشگاه App Shopify اشاره کنیم که در دسته های مختلفی از جمله بازاریابی ایمیلی و فروش، بدانیم. همچنین شاپیفای به عنوان بهترین سایت ساز خارجی در زمینه فروش آنلاین، تقریبا هر ویژگی و موردی که در یک تجارت کوچک مورد نیاز است را پوشش میدهد. در این پلتفرم SSL به کاربرها ارائه میشود تا نگران امنیت سایت خود نباشند.
البته این برنامه سایت ساز ایراداتی را هم دارد. برای مثال یکی از معایب شاپیفای این است که برای مشاغل کوچک، هزینه بالایی را دارد. البته برای کسب و کارهایی که در حال توسعه و گسترش هستند، شاپیفای میتواند با قابلیت هایی که در اختیار تجارت های مختلف میگذارد، بهترین سایت ساز رایگان خارجی در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی است و بهترین تعرفه فروشگاه ساز را ارائه میدهد.
  1. سایت ساز رایگان Weebly: یک سایت ساز خارجی برای ویرایش های ساده

از Weebly به عنوان یکی از انواع بهترین سایت ساز رایگان خارجی برای مشاغل و کسب وکارهای کوچک یاد شده است. البته این پلتفرم به اندازه شاپیفای پیشرفته نیست، اما گزینه مناسبی برای ساخت و طراحی ارزان سایت شناخته میشود. به همین دلیل برای افرادی که در ابتدای مسیر تجارت خود قرار گرفته اند و در این زمینه مبتدی محسوب میشوند، بهتر است که از این سایت ساز استفاده کنند.
از مهمترین مزیت های برنامه سایت ساز رایگان Weebly، مواردی مثل راه اندازی ساده، تعداد بالای قالبهای آماده، وجود طرح های رایگان و قابلیت تغییر قالب سایت ها بدون نیاز به بارگذاری مجدد محتوا میباشند. همچنین بزرگترین ایراداتی که از Weebly به عنوان بهترین سایت ساز خارجی گرفته میشود، عدم وجود گزینه ای برای جابجایی عناصر به منظور تنظیم مکان دقیق در وب سایت و عدم حرکت آزادانه عناصر هستند.
  1. سایت ساز رایگان BigCommerce: بهترین سایت ساز برای کسب و کارهای در حال رشد

پلتفرم بعدی که در لیست انواع بهترین سایت ساز رایگان خارجی قرار میگیرد، BigCommerce نام دارد. این سایت هم بر روی تجارت الکترونیک تمرکز دارد و به صاحبان کسب و کارهای مختلف و مشاغل کوچک اجازه میدهد که وب سایت تخصصی خود را بدون حتی یک خط کدنویسی بوجود آورند. به همین دلیل هم از این پلتفرم به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات در این حوزه یاد میشود.
از مهمترین مزیت های برنامه سایت ساز رایگان BigCommerce میتوانیم به مواردی مثل استفاده از درگاه های پرداخت شخص ثالث بدون دریافت هیچ گونه کارمزد، امکان فروش محصولات با واحد های پولی مختلف، امکان ادغام با بسیاری از پلتفرم های بازار و قابلیت انتخاب آیتم های مختلف در سطوح ورودی اشاره کنیم. البته سایت ساز خارجی BigCommerce معایبی هم دارد که قابلیت ویرایش و طراحی محدود و بارگذاری زمان بر محتوا از جمله معایب این پلتفرم به عنوان یکی از بهترین سایت سازهای خارجی است.
  1. سایت ساز رایگان Gator Website Builder: بهترین سایت ساز خارجی برای تجارت الکترونیک

یکی دیگر از ابزارهایی که برای طراحی سایت در سطح جهان مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یکی مورد از انواع بهترین سایت ساز رایگان خارجی شناخته میشود، Gator Website Builder است. این پلتفرم تلاش کرده تا مشکلات موجود در زمینه ساخت و طراحی سایت ها را با دیدگاهی ساده و راه حل هایی آسان، برطرف کند. این پلتفرم اصلا پیچیده نیست و برای افرادی که به دنبال ایجاد یک فروشگاه برای تجارت الکترونیک خود هستند، گزینه ای ایده آل محسوب میشود.
Gator که یکی از بهترین سایت ساز خارجی برتر است، ویژگی ها و مزیت های بسیاری را دارد که از آن ها میتوانیم به مواردی مثل ارائه بیش از 200 قالب طراحی حرفه ای، امکان دسترسی به یک کتابخانه از عکس های استوک و عدم نگرانی در مورد هاست سایت ها اشاره داشته باشیم. از ایرادات این پلتفرم هم میتوانیم به عدم ارائه نسخه های دمو و آزمایشی برای بررسی رایگان خدمات و امکانات آن، اشاره کنیم.
  1. سایت ساز رایگان Duda: بهترین سایت ساز خارجی برای یکپارچه کردن سیستم عامل ها

از این سایت ساز رایگان خارجی به عنوان یکی از پلتفرم های کاربردی در حوزه طراحی وب با ابزارهای مدیریتی برای طراحی، ساخت و مدیریت سایت ها میباشد. با توجه به قابلیت هایی که این پلتفرم دارد، میتوانی Duda را به عنوان یکی از بهترین سایت سازها در حوزه فعالیت خود بدانیم. از مزیت های این سایت ساز خارجی میتوانیم به پشتیبانی حرفه ای از مشتریان، عدم دریافت کمیسیون اضافی برای خدمات، طراحی ارزان و مقرون به صرفه سایت ها اشاره کنیم.
البته با وجود این که دودا به عنوان یکی از انواع بهترین سایت ساز خارجی در زمینه طراحی سایت شناخته میشود، اما ایراداتی را هم دارد. از جمله معایبی که این برنامه سایت ساز رایگان دارد، میتوانیم به مجموعه های طراحی محدودتر در مقایسه با رقبایی مثل سایت ساز رایگان Wix و ضعف در طراحی سایت برای گوشی های موبایل اشاره کنیم.
  1. سایت ساز رایگان WordPress.com: بهترین سایت ساز رایگان برای کنترل کامل سایت

بسیاری از افراد پلتفرم WordPress.com را با WordPress.org اشتباه میگیرند؛ در حالی که این دو پلتفرم تفاوت های عمده ای را با یکدیگر دارند. مهمترین فرق بین این دو پلتفرم که باعث شده از وردپرس دات کام به عنوان یکی از بهترین سایت ساز خارجی در ایران یاد شود، این است که در WordPress.org، هاستینگ سایت به عهده صاحب سایت میباشد. اما در مورد WordPress.com، تمامی موارد مربوط به هاستینگ و میزبانی سایتی که طراحی شده است، به وسیله بهترین سایت ساز رایگان انجام میشود. این موضوع میتواند راه اندازی و طراحی سایت را برای شما ساده تر کند.
به همین دلیل است که WordPress.com، به عنوان یکی از انواع بهترین سایت ساز رایگان معتبر جهانی معرفی شده است. از مهمترین مزیت های این پلتفرم میتوانیم به مواردی مثل وجود ابزارهای داخلی برای مدیریت محتوا و همچنین برچسب های هوشمند، قابلیت های طراحی بصری، وجود طرح های رایگان و تعداد بسیار بالای تم ها و پلاگین ها اشاره داشته باشیم.
البته این موضوع که WordPress.com، یکی از بهترین سایت سازهای دنیا است، به معنی بدون ایراد بودن این پلتفرم نیست. این پلتفرم معایبی را دارد که مهمترین آن ها مواردی مثل تداخل احتمالی افزونه ها، عدم همخوانی نسخه های افزونه با نسخه وردپرسی، امنیت پایین ورد پرس و. . . هستند.

بهترین سایت سازها
 
 
چرا برای ساخت سایت ،سایت‏ ساز برترین گزینه‏ است؟ یکی از برترین گزینه ‏ها برای ساختن ‏وب ‏سایت مد نظر، سایت ساز ها می باشند. سایت ساز‏ها به چند دلیل می‏توانند نسبت به طراحی سایت برتری داشته باشند.

هزینه

هزینه می‏تواند یکی از مهم‏ترین دلایل برای انتخاب سایت‏ ساز جهت ایجاد سایت شما باشد. هزینه‏ی ساخت ‏وب ‏سایت با استخدام طراح‏های ‏وب ‏سایت میلیونی و گاهی حتی میلیاردی هم می‏تواند باشد. در حالی که سایت‏ ساز ها قیمتی بسیار کم‏تر از طراحی سایت دارند و هم‏چنین قیمت آن‏ها مشخص است.

ساخت سایت با قالب مورد پسند شما

بهترین سایت ساز های فارسی، قالب هایی متنوع مطابق با انواع سلیقه ‏ها و انواع کسب و کار‏ها، با قیمتی مناسب دارند. شما می‏توانید با هزینه‏ ای بسیار کم‏تر از طراحی سایت، و هم‏چنین صرف زمان کم‏تر، قالب مدنظر را برای ساختن ‏وب ‏سایت خود انتخاب کنید.

ویرایش سریع و آسان قالب وب سایت

با بهترین سایت ساز‏ها، می توانید بدون نیاز به فرد طراح محتوای مدنظرتان را در ‏وب ‏سایت خود بارگذاری کنید. هم‏چنین این امکان برای شما وجود دارد که در هر زمان و بدون نیاز به هماهنگی با فرد طراح سایت و به صورت رایگان هر قسمتی از ‏وب ‏سایت خود را تغییر دهید و به حالت و شکل دلخواه خود در بیاورید.

زمان

زمان نیز می ‏تواند یکی از مهم‏ترین دلایل برای انتخاب سایت‏ ساز برای ایجاد سایت باشد. زمانی که باید برای ساخت سایت به وسیله ی طراحی سایت گذاشته شود، هفته ‏ها طول می کشد. اما شما در طی چند ساعت می‏ توانید با بهترین سایت ساز ها ‏وب ‏سایت خود را بسازید.

تست رایگان جهت ایجاد ‏وب ‏سایت خود

در بهترین سایت ‏ساز های فارسی(ایران)، شما می‏توانید ابتدا ساخت سایت خود را به صورت رایگان و آزمایشی انجام دهید تا با اطمینان کامل بهترین سایت ساز را انتخاب کنید و ‏‏وب ‏سایت دلخواه و مدنظر خود را بسازید.

چه کسب و کار‏هایی می‏توانند از سایت‏ ساز‏ها استفاده کنند؟

هیچ محدودیتی برای استفاده از سایت ساز با توجه به نوع کسب و کار شما وجود ندارد. شما با هر شغل و هر گونه کسب و کاری می‏توانید برای سایت خود از بهترین سایت سازها استفاده کنید.

معیار‏های انتخاب بهترین سایت‏ ساز

برای ساخت سایت، سایت‏ ساز های زیادی وجود دارند. اما معیار‏هایی برای انتخاب بهترین سایت ساز وجود دارد که ساخت سایت ما را به برترین نحو انجام دهد. چند مورد از معیار‏هایی که برای انتخاب یک سایت‏ ساز خوب باید داشته باشیم به این صورت هستند:
•    طراحی زیبا و مناسب
•    امکان استفاده از ویدیو و تصاویر در ‏وب ‏سایت
•    امکان به روز رسانی و ویرایش سریع و آسان ‏وب ‏سایت
•    داشتن قالب های متنوع، مدرن و زیبا
•    سرعت بالا
•    تست رایگان ساخت سایت
•    امکان چند زبانگی ‏وب ‏سایت
•    ایجاد امنیت بالا
•    به صرفه بودن از نظر اقتصادی
•    انعطاف پذیری بالا
•    و ...
با توجه به معیار‏های گفته‏شده، سایت‏ ساز کاریک را می‏توان یکی از برترین سایت ساز‏های فارسی و ایرانی نام برد. اما سوال این جاست که سایت‏ ساز فارسی کاریک چه ویژگی هایی دارد که می توان به آن لقب بهترین سایت ساز را داد؟

سایت‏ ساز کاریک چه ویژگی‏هایی دارد؟

حال باید به این موضوع بپردازیم که سایت‏ ساز کاریک به عنوان یکی از بهترین سایت ساز فارسی و ایرانی چه ویژگی‏هایی دارد و تفاوت آن با بقیه‏ ی سایت ساز ها در چیست؟

  امکان ویرایش سریع و آسان:

سایت ساز کاریک این امکان را به شما داده است که شما بتوانید به آسانی و در هر لحظه، با صرف زمانی کم، محتوای سایت خود و عکس‏ها و فیلم‏های آن را ویرایش کنید.

امنیت بالا:

سایت‏ ساز کاریک، امنیت بالایی در ‏وب ‏سایت شما به وجود می آورد تا سایت شما از بسیاری از روش‏های هک در امان بماند.

چند زبانگی:

اگر سایت شما چند زبانه باشد، با سایت‏ ساز کاریک نیازی نیست حجم زیادی از اطلاعات خود را به زبان مورد نظر دوباره وارد کنید، چون خیلی از اطلاعات در فارسی و انگلیسی مانند کد کالا و عکس و مشخصات فنی، تکراری است.

قالب های زیبا و متنوع:  

سایت‏ ساز کاریک به عنوان یکی از بهترین سایت ساز های ایرانی، دارای قالب های زیبا، مدرن و متنوع، مطابق با هر کسب و کار و سلیقه ‏ای می باشد. شما می ‏توانید با هر کسب و کار و سلیقه‏ ای که دارید، قالب دلخواه خود را به آسانی انتخاب کنید.

سرعت بالا و زمان‏بر نبودن ساختن سایت:

قطعا در دنیای امروز، زمان یکی از فاکتور های مهم در انجام کار های ماست. زمان‏بر نبودن ساخت سایت یکی از عامل های مهمی است که به ما در انتخاب بهترین سایت ساز کمک می‏کند. در سایت ساز کاریک، با صرف زمانی کوتاه، می ‏توانید سایت خود را به راحتی بسازید.

تست رایگان ساخت سایت:

سایت‏ ساز کاریک به شما این امکان را می ‏دهد که قبل از ثبت نهایی ‏وب ‏سایت خود، ایجاد سایت خود را به صورت رایگان و آزمایشی انجام دهید و رضایت کافی را از ‏وب ‏سایت خود داشته باشید.

به صرفه بودن از نظر اقتصادی:

هزینه‏ ی به صرفه برای ایجاد ‏وب ‏سایت یک فاکتور مهم در انتخاب بهترین سایت ساز می باشد. ساخت ‏وب ‏سایت با سایت‏ ساز کاریک این فاکتور مهم را به همراه دارد.

تحویل کد‏ها به شما:

اگر شما آشنا به کد‏های HTML, CSS, JAVASCRIPT باشید، سایت‏ ساز کاریک در صورت درخواست شما این کد‏ها را تحویل شما خواهد داد تا بتوانید آن‏ها را مطابق میل و نیاز خود تغییر دهید.

پشتیبان گیری روزانه:

در سایت‏ ساز کاریک به عنوان یکی از برترین سایت ساز ها، بکاپ روزانه به صورت اتوماتیک انجام می‏شود. بنابراین دیگر لازم نیست برای از بین رفتن اطلاعات ‏وب ‏سایت خود نگران باشید.

در این مقاله سعی بر این بود که شما را با برخی از ویژگی های سایت‏ ساز کاریک به عنوان یکی از بهترین سایت ساز های فارسی آشنا کنیم. شما می ‏توانید با سایت ساز کاریک سایت مدنظر را برای کسب و کار خود، به راحتی و با رضایت کامل بسازید.