سایت ساز آنلاین | طراحی آنلاین سایت | سایت ساز اینترنتی

مسیر نما :مقاله

اگر مدیر یک کسب و کار هستید و یا به فکر حضور در فضای آنلاین برای رقابتی تاثیرگذارتر افتاده اید، سایت ساز آنلاین پیشنهاد خوبی برای شما است. وب سایت ساز اینترنتی ابزاری فوق العاده کاربردی و در عین حال ساده است که به شما امکان ایجاد یک سایت قدرتمند در سریع ترین زمان ممکن را می هد.

آموزش طراحی آنلاین سایت در یک مرحله


شما همین حالا در کمتر از 2 دقیقه می توانید یک سایت اختصاصی با سایت ساز اینترنتی طراحی کنید.

خرید سایت آنلاین با تحویل فوری از شرکت های طراحی سایت با امکانات کامل و جزئیاتی مطابق با سلیقه کارفرما قطعا با قیمتی بسیار زیاد همراه خواهد بود. مهم این نیست که برای چه کسب و کاری و یا با چه هدفی اقدام به ساخت وب سایت می کنید، مهم این است که وب سایت شما ویژگی های موردنظرتان را داشته باشد.

طراحی آنلاین سایت

قیمت سایت ساز اینترنتی کاریک به عنوان یکی از ابزارهای حرفه ای در حوزه طراحی وب در مقایسه با انواع دیگر روش های طراحی سایت، بسیار متفاوت است. سایت ساز اینترنتی به عنوان یک برنامه کاملا قدرتمند، این امکان را به شما می دهد تا در کوتاه ترین فرصت شاید حتی در 1 دقیقه، سایتی با تمام امکانات را آنلاین بسازید!

مراحل ساخت سایت با سایت ساز آنلاین هیچ شباهتی به مراحل طراحی وب رایج در سایت های اینترنتی ندارد. طراحی آنلاین سایت این قدرت و امتیاز را به شما می دهد تا با در نظر داشتن ویژگی هایی مانند قالب سایت، رنگ پس زمینه سایت، ماژول ها و موارد بسیار زیاد دیگر، یک سایت تمام عیار و کاملا حرفه ای بسازید.

سایت ساز اینترنتی آنلاین بستری است که به شما امکان طراحی و ساخت سایت با ظاهری دلخواه را می دهد. آموزش آنلاین طراحی سایت با کاریک را دنبال کنید، خواهید دید که هیچ محدودیتی در کاریک برای طراحی قدرتمند و هدفمند سایت وجود ندارد.

شما هم به خوبی می دانید که امروزه حضور در فضایی مانند اینترنت برای فروش محصولات یا ارائه خدمات تا چه حد اهمیت دارد! عدم حضور در این فضا قطعا به معنا انتخاب شکست یا لااقل عدم رضایت برای موفقیت خواهد بود. بنابراین طراحی سایت رایگان با تمام امکانات شاید فرصتی متفاوت برای هر یک از متقاضیان حضور در فضا رقابتی اینترنتی است.


طراحی وب سایت حرفه ای با سایت ساز اینترنتی آنلاین


سایت ساز آنلاین یکی از بهترین روش ها برای ایجاد و طراحی یک صفحه اینترنتی با تمام مشخصات، امکانات و همینطور قابلیت ها است. سایت ساز کاریک در قالب یک نرم افزار مبتکرانه که به شکلی هدفمند طراحی شده، همه چیز را برای ساخت سایتی تاثیرگذار در اختیار شما قرار خواهد داد.

هر کارمند، مدیرعامل یا حتی دانشجویی هم می تواند برای ساخت وب سایت حرفه ای با ویژگی های حرفه ای از سایت ساز آنلاین استفاده کند. به راحتی حتی اگر برای اولین بار هم قصد ساخت وب سایت را دارید، بدون کوچک ترین نگرانی از نداشتن دانش کدنویسی و یا بی اطلاعی از سئو سایت در کوتاه ترین فرصتِ ممکن با سایت ساز آنلاین، مسیرِ حضور در فضا رقابتی اینترنت را برای خودتان هموار کنید.

کاریک سایت ساز فارسی است و تمامی ویژگی ها و ابزارهای طراحی شده در آن نیز به زبان فارسی کدنویسی شده است، با استفاده از ابزارهای متنوع در سایت ساز آنلاین به راحتی زمینه طراحی بهترین سئو و همینطور بهینه سازی وب سایت برای شما فراهم خواهد شد.

ساخت سایت در سال های گذشته همیشه یکی از مهم ترین و در عین حال اصلی ترین دغدغه های مدیران کسب و کارها محسوب می شد. صرف هزینه ها و همینطور زمان طولانی برای به نتیجه رسیدن یک ایده خام در ساخت وب سایت، موضوعی بود که در نهایت باعث ایجاد امکانی به نام طراحی آنلاین سایت شد.

سفارش طراحی آنلاین سایت بدون کدنویسی


سفارش طراحی آنلاین سایت با سایت ساز آنلاین و بدون کدنویسی مطمئنا جزء اهداف هر شرکت و مجموعه ای برای راه اندازی هم زمان یک یا حتی 10 وب سایت است.  ساخت وب سایت حرفه ای با سایت ساز اینترنتی تفاوت های کاربردی زیادی با وردپرس دارد.

حتی در صورتی که هیچ اطلاعاتی درباره برنامه نویسی و کدنویسی سایت نیز نداشته باشید، هرگز دچار مشکل برای کار با سایت ساز اینترنتی کاریک نخواهید شد. کاریک از جمله نرم افزارهای هدفمند و کاملا بومی شده است که مسیرِ حضورِ بی حد و مرز شما در اینترنت را هموار می کند.
امکان طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، اختصاصی و حتی ساخت وبلاگ با سایت ساز آنلاین وجود دارد. کاریک مطمئنا به عنوان بهترین وب سایت ساز اینترنتی در بین نمونه های مشابه ایرانی شناخته می شود، چرا که کاریک این امکانات را دارد:
 • نمایش صحیح اطلاعات کاربران
 • امکان طراحی و انتشار محتوا حرفه ای متناسب با هر کسب و کار
 • امکان توسعه و طراحی اختصاصی سایت
 • امکان طراحی ظاهر سایت متناسب با کسب و کارهای مختلف
 • سازگاری سایت ساز آنلاین با موتورهای جستجوگر
 • برخورداری از تجربه کاربری حرفه ای
 • عدم وجود مشکلات امنیتی
 • عدم وجود نواقص معمول از جمله پشتیبانی نامناسب
 • فیلم آموزشی برای یادگیری نحوه کار با سایت ساز

5 مزیت مهم استفاده از سایت ساز اینترنتی آنلاین در مقایسه با روش سنتی طراحی وب سایت


معمولا تا قبل از طراحی سایت ساز آنلاین و همینطور معرفی سایت سازها در بازار، هر کارفرما یا مدیر کسب و کار که تمایل به راه اندازی یک بیزینس آنلاین داشت، با چالش هایی جدی رو به رو می شد. طراحی سایت تا پیش از استفاده رایج از سایت سازهایی مانند کاریک، به بیش از 30 تا 90 روز زمان نیاز داشت و در این مدت هیچ تضمینی هم برای ارائه نتیجه ای رضایت بخش وجود نداشت.

احتمال تغییر بیزینس و کسب و کار در این مدت 30 تا 90 روز هم یکی از اصلی ترین موضوعاتی بود که قطعا کارفرمایان با آن رو به رو می شدند. چرا که شاید بعد از گذشت سه ماه، کسب و کار اولیه، بازخورد و فیدبکی مشابه با آنچه مدنظر مدیران بود را تضمین نمی کرد.

اما طراحی آنلاین سایت در مقایسه با این روش از مزیت های خاصی برخوردار است که شاید ساخت آنلاینِ سایت در تنها 1 دقیقه و آن هم بدون نیاز تخصص پیچیده، مهم ترین موضوعی است که باید به آن اشاره کرد. سایت ساز آنلاین برخلاف روش های سنتی طراحی سایت این امکان را برای شما ایجاد می کند تا در آنِ واحد چند بیزینس اینترنتی را راه اندازی کنید.

بنابراین هیچ محدودیتی در طراحی و ساخت وب سایت نخواهید داشت، البته که شما با انتخاب نرم افزار سایت ساز اینترنتی می توانید در کسری از ثانیه، نتیجه نهایی ساخت و راه اندازی وب سایت شخصی، فروشگاه ساز و همینطور انواع وب سایت های دیگر را ببینید. اگر برای شروع یک درآمدزایی بزرگ و همینطور برنامه ریزی شده، وقت کافی ندارید و تمایل دارید که به سرعت وب سایت خود را راه اندازی کنید، قطعا هیچ گزینه ای مناسب تر و در عین حال منطقی تر از سایت ساز وجود ندارد.

مهم ترین مزایا طراحی و راه اندازی وب سایت با سایت ساز آنلاین :
 1. کنترل و مدیریت هزینه ها
 2. زمان تحویل فوری و آنی سایت
 3. امکان بروزرسانی لحظه ای اطلاعات
 4. سئو و بهینه سازی حرفه ای برای موتورهای جستجو
 5. قابلیت دسترسی سریع و آسان